První záběry z hraní Strange Brigade jsou tu

17. červen 2017 16:08 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (3)

O novém herním projektu vývojářské a vydavatelské společnosti Rebellion jsme se dozvěděli ještě před letošní E3. Titul s názvem Strange Brigade se ale představil jen trailerem, nyní máme k dispozici i první záběry ze samotného hraní.

Jak už vývojáři v minulosti napověděli, ve Strange Brigade se bude skupina hrdinů muset popasovat s celou řadou nadpřirozených nepřátel. Hráči dostanou na výběr ze čtyř hratelných postav, každá bude mít k dispozici své unikátní schopnosti i zbraně. Děj je zasazen do 30. let minulého století, kdy se v různých koutech britského impéria dějí podivné a jen těžko vysvětlitelné věci. Vaším úkolem je samozřejmě tyto události vysvětlit, ideálně brokovnicí.

Střílení ale nebude jedinou náplní, dočkat bychom se měli i různých hádanek. V ukázce z hraní, kterou komentuje hlavní výtvarník Andy Pattinson spolu s vedoucím projektu Timem Jonesem, se dočkáte hned několika klasických druhů protivníků, jako jsou zombie, mumie nebo velký minotaur. Celková prezentace připomíná klasické šestákové povídky o dobrodruzích, záběry z hraní pak připomínají variaci na Nazi Zombie Army od stejných vývojářů.

Hrát můžete jak v kooperaci s přáteli, tak s umělou inteligencí, která je v týmu zastoupí, pokud zrovna nemají čas. Hra vyjde na PlayStation 4, Xbox One a PC, přesné datum vydání ale zatím neznáme. 

Zdroj: Dualshockers

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 20. 6. 2017 v 10.24

Po shlédnutí toho videa mám pocit, že jsem to už hrál. Mnohokrát.
Obávám se, že tahle hra vznikla na základě úvahy "Co se teď hraje?".
Ale svého zákazníka si to jistě najde.

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr2.1 napsal 19. 6. 2017 v 12.50

Nelze soudit z jedné lokace, kde postava běhá dokolečka, ale připomíná mi to neprávem zapadlou hru Segy. Na název si za boha nevzpomenu, jen vim, že hráč jel v kombech za střílení nepřátel (X360, PS3 time period).

Nahlásit nevhodný obsah

20874257
Spratekk CZ napsal 17. 6. 2017 v 20.07

Ta hra je na stejným principu jako ZAT. Akorát je hezčí, ale herně asi spíš horší. Nic extra to teda není. Nápad dobrej, ale to je tak všechno

Nahlásit nevhodný obsah