V červenci dorazí hra k filmu Auta 3

30. květen 2017 13:29 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (0)

S varováním tak akorát před kresleným násilím se na prakticky všechny aktuální konzole v létě podívá doprovodná hra k filmu Auta 3, který do našich kin dorazí 15. června. Fanoušci tohoto univerza z dílen Pixaru se však budou moci z doprovodné hry na konzolích těšit až o měsíc později, 14. července.

Tým Avalanche Software (o kterém jsme v souvislosti s tímto titulem informovali počátkem tohoto roku) se tím navrátí o necelé dvě dekády nazpět, kdy byly hry doprovázející velké celovečerní snímky zcela běžné. S rozmachem nového milénia však tento trend upadl a tituly s filmovou licencí jsou dnes již spíše raritou.

A jednou takovou bude právě i třetí díl Aut, který se navíc objeví jak na klasickém dnešním výběru konzolí, jež se skládá z Xbox One a z PlayStationu 4, tak i z předešlých generací. K tomu navíc hra dorazí i na Switch a na jinými dávno opomenuté Wii U.

Tam všude každopádně hra nabídne více než dvacet vozidel inspirovaných filmovou předlohou (Blesk McQueen tedy rozhodně chybět nebude) a řádit bude možné rovněž ve více než dvaceti více či méně známých lokacích. Oficiální web hry i níže přiložený trailer pak odhaluje nabízené kompetitivní režimy i celkovou grafickou stránku hry.

Zdroj: DualShockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!