Bayonetta 3 by mohla být skutečností

30. květen 2017 15:48 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

PlatinumGames o sobě v poslední době dávají celkem často vědět a po dnešní pozitivní zprávě o počtu vyexpedovaných kopií Nieru tu máme další slibnou zprávu. Ta se tentokrát týká možného pokračování Bayonetty, o kterém jsme ostatně již stihli spekulovat minulý červen.

Tvůrci zjevně v poslední době chytají druhý dech – Nieru se očividně daří, PC port prvního dílu Bayonetty i Vanquish je skutečností a vedle toho rovněž vývojáři chystají i jednu zcela novou IP, ani na ty již zajeté značky se však zcela očividně nezapomíná.

To má údajně v současnosti podobu tu, že se v týmu zamýšlejí nad možnou tváří případného dalšího pokračování. To tedy zároveň pochopitelně značí i to, že pokud tedy nakonec k rozhodnutí hru vyvinout dojde, tak před sebou budou mít tvůrci ještě hodně dlouhou cestu a rozhodně se nedá mluvit o případném brzkém datu vydání.

Ať už to každopádně dopadne jakkoli, tak jen pro úplnost dodáme, že současné informace vyplývají z rozhovoru producenta série Atsuši Inaby, který se v rámci akce BitSummit svěřil magazínu Source Gaming. Na tomto webu se mimo jiné můžeme dočíst i to, kterak Inaba dokonce vyjadřuje vůli a chuť na případném pokračování pracovat. Jestli tomu tak ale ve skutečnosti nakonec bude, to ukáže až čas. Nadějně však takové prohlášení rozhodně zní.

Zdroj: VideoGamer.com, VG247, IGN, Source Gaming

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20877960
TseruMaru napsal 30. 5. 2017 v 19.33

neko10: Bayonettu 2 má Nintendo, větší šance, že se to rozchodí v emulátoru.

Bayonetta 3, to by bylo hezké, ale čím novým chtějí zapůsobit? Samotná dvojka nepřinesla v podstatě nic rozdílného, což nesnižuje její kvality. A jelikož neslyším Hideki Kamiya, tak se ani B asi nikam neposune. Jednička udělal tlustou čáru za žánrem H&S a dala mu nový rozměr, dvojka už jela ve vyjetých kolejích, nulová originalita, co potom může změnit trojka? Mě nic nenapadá a po dvojce bylo vidět, že to nenapadlo ani Atsushi Inabu.
Přál bych si, aby mě šokovali, ale bez Hidekiho vizionářství, nevím, nevím. Samozřejmě to nezmění nic na tom, že do týhle kvality půjdu bez debat.
A prosil bych Switch only, ať si můžu zase koupit něco k ničemu. XD

Jen redakční záležitost:
Honzo (pokud mohu), v článku jsi použil anglickou i českou transkripci v jednom slově zároveň. Pro příště bych se tomu asi vyvaroval, než by tě za to semlely nějaké děti, které by sypaly rozumy po 1. stránce učebnice japonštiny. :D

Nahlásit nevhodný obsah

20897977
neko10 napsal 30. 5. 2017 v 16.45

ještě udělat bayonetta 2 na pc a dalši hry hry od platinum games

Nahlásit nevhodný obsah