V IO Interactive dochází k propouštění

24. květen 2017 12:29 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Ať už to bude s budoucnosti série Hitman jakkoli, v IO Interactive to vře a dějí se velké věci, bohužel se však o nic pozitivního zjevně nejedná a tento dánský tým tímto oznamuje vlnu propouštění. Její rozsah je neznámý, stejně tak i důvody a ostatně i nad samotnou budoucností týmu díky tomu visí otazníky.

Stále ještě současný majitel Square Enix jako takový je přitom z finančního hlediska v dobré kondici, týmu se však i přesto zbavuje a součástí akvizice by údajně dle předchozích informací německého magazínu GameStar mohla být i samotná značka Hitmana, jistého však není nic a současná situace tím tak akorát nahrává spíše dalším spekulacím.

Na druhou stranu se ale může jednat o celkem standardní proceduru, pomocí které se IO Interactive připravují k co možná nejhladší akvizici jiným vydavatelem. Ten kupříkladu může požadovat nákup týmu o něco hubenějšího.

Samotné oznámení o změnách přichází skrze Twitter, kam se také poněkud překvapivě dostavila i odpověď od týmu Remedy, který jménem hned více finských vývojářských studií naráz nabízí volné pozice pro nově propuštěné zaměstnance. Těm v tuto chvíli nezbývá než popřát hodně štěstí do budoucna.

Zdroj: DualShockes, Eurogamer.net, Twitter, Rock, Paper, Shotgun, GameSpot, IGN, GamesIndustry.biz

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20838584
RomanK47 napsal 24. 5. 2017 v 15.47

Další chytrej... ale co naplat, jen takovej postřeh, v případě HITMAN (každý kdo hrál, jistě ví) spíš než o epizodické vydávání šlo o Early Access, který jen neměl tu nálepku. Od první epizody byl opakovaně rozesílán při aktualizacích dotazník, podle kterého se pak vedl další vývoj. Tedy od prvotního vydání se markantně zlepšily veškeré aspekty hry, tedy optimalizace, nové funkce, vylepšení stávajících funkcí, zejména vylepšená umělá inteligence, její reakce na podezřelé chování hráče, nedovolený vstup atd.
Zkrátka typický Early Access. O to víc mě teď šokovaly a mrzely současné informace, opět jsem se k HITMAN vrátil a prostě tu druhou sezónu chci.

Nahlásit nevhodný obsah

20866316
Wumitai napsal 24. 5. 2017 v 13.02

to mně mrzí, neměli dělat to s těmi epizodami, rozdělování nikdo nepomůže

Nahlásit nevhodný obsah