Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

E3 konference Ubisoftu bude 12. června

19. květen 2017 13:53 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (1)

Po včerejším možná poněkud překvapivém oznámení vlastní E3 konference vydavatele Devolver Digital nám v tom doprovodném programu E3 zůstal již prakticky jen jediný významný otazník, a to datum a čas konference francouzského Ubisoftu. I tato neznámá však již vzala za své a společně si tedy můžeme naplánovat, co budeme začátkem června dělat i co se vyplatí sledovat.

V sobotu 10. června v 9 hodin večer našeho času všechnu tu slávu nastartuje E3 se svojí akcí EA Play. Poté bude v neděli v 11 hodin večer své novinky prezentovat Microsoft, v noci na pondělí pak proběhne i Bethesda (zhruba ve 3:30 našeho času). Čerstvě odhalená konference Ubisoftu se uskuteční v pondělí v ještě celkem sympatických 10 hodin večer (a k vidění může být nový Assassin’s Creed, Far Cry i závody The Crew 2) a konečně ve 3 hodiny ráno následně sled konferencí a prezentací uzavře Sony. V úterý pak vypukne již samotná výstava (k níž se přidá i Nintendo Direct) a je tedy otázkou, kam se do toho vlastně chce vměstnat Devolver. Osobně bychom si tipovali neděli přes den, nechme se však překvapit. Stále však pochopitelně platí to, že u toho můžete být i letos s námi.

Zdroj: Destructoid Eurogamer.net, VG247

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20877390
Strejda Phil napsal 19. 5. 2017 v 21.33

To bude zase cringe...Už dlouho jsem neviděl E3 show, která není cringe.Nejvíc je vždycky ta, kterou moderuje můj samozvaný dvojník.

Nahlásit nevhodný obsah