Bigben oznamuje vývoj Tennis World Tour

19. květen 2017 10:34 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (5)

Sportovní hry jsou populární a je jich hodně. Kromě obligátního fotbalu, hokeje a basketbalu je tu třeba americký fotbal, baseball, cyklistika a samozřejmě také Horse Racing 2016. Jen ten tenis, ten je z nějakého důvodu posledních letech opomíjený. Příští rok by se to však mělo změnit.

Vydavatelství Bigben Interactive totiž oznámilo, že ve spolupráci s vývojářským týmem Breakpoint Studio chystá hru Tennis World Tour, která si neklade zrovna malé cíle. Hodlá se totiž stát novým standardem na poli tenisových her. Zlí jazykové mohou tvrdit, že v absolutním nedostatku konkurence bude dosažení takové mety snadné, vydavatelství ale zřejmě myslí své odhodlání vážně.

Na hře totiž pracují vývojáři, kteří se v minulosti podíleli na značce Top Spin. Její čtvrtý díl si fanoušci virtuálního tenisu nejspíš pamatují, už jen proto, že se jednalo o jeden z nejlepších (a také posledních) tenisových titulů, který navíc vznikl ve studiu 2K Czech. Od jeho vydání ale již uplynulo  dlouhých šest let.

V tiskové zprávě se k chystané nové hře vyjádřil designér Pierre André, který v případě Top Spinu 4 figuroval jako producent. André říká, že novou tenisovou hru, skutečného duchovního nástupce Top Spin 4,  chtělo studio vytvořit už celé roky. Aktuálná technologická evoluce tvůrcům umožňuje vytvořit extrémně realistickou simulaci, o které dlouho snili. Benoît Clerc z vydavatelství Bigben podotýká, že je úroveň kvality a bohatost obsahu a herních mechanismů zajistí, že se Tennis World Tour stane jednou z nejlepších sportovních simulací na trhu. 

Ve hře bychom se podle dostupných informací měli setkat s více než 30 skutečnými hráči, mezi něž patří Roger Federer, Angelique Kerber, Gaël Monfils nebo Garbiñe Muguruza. Více se o Tennis World Tour dozvíme na letošním Gamescomu.

Zdroj: AllGamesDelta

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20893795
Mart9 napsal 19. 5. 2017 v 20.37

Moje modtlitby byly vyslyšeny! Pro mě herní zpráva roku, naprostá fantazie!

Nahlásit nevhodný obsah

20896552
SoberWeirdo napsal 19. 5. 2017 v 18.18

Pethulla: Tennis Elbow som skúšal viackrát ale na mňa je to moc hardcore, gamepadom ani loptičku netrafím ... Ak raz pridajú Top Spin 4 do spätnej kompatibility tak nebudem potrebovať žiadnu inú tenisovú hru a do vydania Tennis World Tour by som mal vystarané. Bohužial môj starý Xbox 360 je kvôli neznesiteľnému teplu nemožné zapnúť takže jedinou volbou mi je PC verzia Top Spin 2, ktorá sa s One-kovým ovládačom hrá fajn ale tie roky je na tom výrazne cítiť (o grafiku mi ani tak nejde) .

Nahlásit nevhodný obsah

20870143
Pethulla napsal 19. 5. 2017 v 17.42

Tak příští rok má hlavně vyjít Tennis Elbow 4, což je pokračování Tennis Elbow 2013, což je s přehledem nejlepší tenisová hra na trhu (pokud se teda smíříte s faktem, že je to indie věc a tudiž grafika a animace jsou nic moc - teda spíš nic než moc).

Nahlásit nevhodný obsah

20834372
noxuss napsal 19. 5. 2017 v 14.12

Top spin 4 bola paradna hra.Snad sa im na nu podari kvalitne nadviazat

Nahlásit nevhodný obsah

20873687
Jaroslavgt5 napsal 19. 5. 2017 v 13.53

Jojojo hura,nikdy nezapomenu na ty mace s Michalem v Top Spinu 4 kdy veta v 19h.dame jeden zapas a jdem spat znamenala i 3hodiny neskutecnych nervu kdo teda konecne urve tu vyhodu a vyhraje set.Tesim se moc a snad to bude aspon po technicke strance stejne nebo i lepsi.

Nahlásit nevhodný obsah