Druhá sezóna Hitmana je prý stále v přípravě

14. květen 2017 08:12 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (3)

Jestliže ve vás po zveřejnění informací o plánovaném prodeji dánských IO Interactive začaly panovat obavy o budoucnost značky známého holohlavého zabijáka, tak pro vás máme potěšující zprávu. Dle informací německého magazínu GameStar to totiž aktuálně vypadá tak, že práva na sérii Hitmana by mohly teoreticky spadnout do klína tvůrcům série a budoucí majitel by je tedy koupil spolu vývojáři.

Krok by to sice byl netradiční, bylo by tím však postaráno o to, že hru budou vyvíjet ti, kdo tomu ostatně za ta léta rozumí nejlépe. Nicméně oficiálního zatím nevíme nic a jak Square Enix, tak i samotní IO Interactive aktuálně ještě mlčí. Na základě toho je tedy tuto zprávu potřeba brát s nadhledem, GameStar se však dušuje, že má zdroje takříkajíc důvěryhodné.

A ty také vypovídají o tom, že aktuální dění okolo týmu nemění plány tvůrců na druhou sezónu. Ta je prý stále v přípravě, je na polovině cesty a vyjít by měla již buďto koncem roku, anebo někdy začátkem toho příštího. Stále se tak údajně je nač těšit a s Hitmanem by to tedy nemuselo být nakonec tak zlé. Tvůrci tedy snad časem dostojí svým ambicím, první sezóna je každopádně k mání na Xzone.

Zdroj: VG247, PC Gamer, PCGamesN, GameStar

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20866316
Wumitai napsal 14. 5. 2017 v 11.50

já sem říkal, že to rozdělování nebude dělat dobrotu

Editováno: 14. 05. 2017 v 11.50

Nahlásit nevhodný obsah

20912174
The End napsal 14. 5. 2017 v 09.37

Plešatý bratr Bruce Willise nám znovu nabídne své služby :-D
...To my vypadlo z hlavy.
Zajímalo by mne, jestli bude i pro druhou sezónu další Collector's Edice.

Nahlásit nevhodný obsah