Druhá sezóna For Honor je za dveřmi

1. květen 2017 13:34 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (19)

Do akční rubanice For Honor dorazí 16. května na všechny zúčastněné platformy naráz druhá sezóna jménem Shadow and Might a ta s sebou přinese pochopitelně také množství čerstvého obsahu. Tomu vévodí nové mapy i hrdinové a díky sdílnosti Ubisoftu známe detaily další kapitoly hry již nyní.

Řady bojovníků frakce samurajů rozšíří nový zápasník Shinobi, jehož hlavní devizou je nenápadný pohyb i zákeřné útoky ze zálohy. Mezi rytíře následně zamíří The Centruion a oba hrdinové budou následně od 16. května dostupní všem majitelům season passu. Ti ostatní si budou moci nové hrdiny za herní měnu zakoupit o týden později, 23. května. Hrdiny přitom doprovodí dvojice nových map Forge a Temple Garden (obě přitom budou pochopitelně zcela zdarma) a hráči se rovněž mohou těšit na nové předměty určené k úpravě postav a jejich vzhledu. Představení se rovněž dočká nový typ výbavy s přízviskem Epic.

Pro bližší představení novinek můžete zavítat do streamu komentovaného game directorem Romanem Camposem, k tomu pak Ubisoft ještě přidává kratičkou ukázku odhalující vzhled hrdinů i datum vydání nové sezóny. O systému sezón se pak můžete dočíst více v jedné z předešlých aktualit.

Zdroj: Kotaku, www.GameInformer.com, Eurogamer.net, Rock, Paper, Shotgun, tisková zpráva

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20874536
Minstriel napsal 2. 5. 2017 v 23.52

Kupují nový PC a budu mít k dispozici GR Wildlands a For Honor, tak pokud někdo bude chtít za hubičku prodám :-P

Nahlásit nevhodný obsah

12194789
Mejthyas napsal 2. 5. 2017 v 23.28

Strejda Phil: Zde už s tebou souhlasím s více body
Niceméně na těch samurajích se asi stále neshodneme.
Přiznávam že Samurajové jsou možná trochu noob killeři ...ale dá s proti nim regulérně bojovat ...pokavaď si vytrénuješ reflexy tak u nich vyblokuješ všechno ...případně se vyhneš ...nemají nic co by bylo 50/50 jako má Warden ....zde už můžeš bejt jak dobrej hráč chceš ....ale je buď šance , že to riskneš a zrušíš mu po vortexu GB svym Light attackem ....a nebo to riskeš a skusíš dodge aby ses vyhnul jeho lightu ....ale ten nemusí přijít a přijde třeba zmíněný GB co tě dostane ....už chápeš kam tim mířim? ...Samurajové tohle prostě nemaj.
Jinak se zde nechci a nebudem dohadovat kdo bude mít racionálnější úsudek na hru ....ale mam z ní odehráno 217 hodin.

Nechci aby jsi moje příspěvky bral negativně ....tvoje taky neberu ...jen výměna názorů

Editováno: 2. 05. 2017 v 23.29

Nahlásit nevhodný obsah

20877390
Strejda Phil napsal 2. 5. 2017 v 13.20

Mejthyas: Ve hře je trénink a je pěkně udělaný.V SP není oproti tréninku nic nového.V SP se na té umělé inteligenci, kterou For Honor má, nenaučíš prakticky nic.
Schugoki, neporazitelný, co se týče map, kde se snadno padá.
Nobushi, umlátí na dálku.
Orochi, hrál jsem naposledy v betě, pak už ne, v betě byl OP.
Pokud samurajové nejsou OP, nechápu tedy, proč za ně hraje nejvíce lidí.Naopak vikingové, ti jsou underpowered, jen ten Warlord, jak říkáš, je jediný hratelný.
Samozřejmě, rytíři také ve hře mají tu možnost udělat z nich OP monstra, ale když jsem začínal hrát, samurajové byli již ze začátku nade všemi ostatními classy.
Moje zkušenost, 4v4 zápasy jsou plné platících lidí.Těch neplatících je většina, ale skoro vždy jsem v matchi měl 1-2 lidi, co měli naprosto vyboostěný equip.
Hra s tolika nevybalancovanými postavami je dle mého názoru nepodstatná hrát.Pokud Ubisoft udělá několik OP a několik totálně UP charakterů, pak to nemá smysl hrát.Chci si dejme tomu zahrát za UP charakter, jsem zmasakrován.Chci si zahrát za OP charakter také, ale musím levelit(ta zpráva o 2,5 letech 24/7 levelení pro odemčení všech charakterů je směšná)a poté bojovat proti lidem, kteří to OP dovedli k dokonalosti i za pomoci exploitů.
Koncept hry není špatný, ale zabíjí to P2P připojení a naprosto stupidní rozhodnutí týkající se multiplayeru a konektivity.
A ten SP?Zápas s boty, jinak bych to nenazval.A to celkem tupými boty.
Ve hře mám 37 hodin, dál ji hrát nechci, po chvíli to omrzí, počet hráčů na steamu mluví sám za sebe.
Alespoň ta optimalizace se vydařila, to jim uznávám.
BONDI: Děkuji za pozitivní komentáře za poslední dobu.

Editováno: 2. 05. 2017 v 13.20

Nahlásit nevhodný obsah

20874536
Minstriel napsal 2. 5. 2017 v 08.20

BONDI: tak tak. Navíc reálný samuraj by neměl koule zasunout si katanu do ruky :D
Ubisoft se jim zkrátka vyprdnul na pochvy u mečů asi nebyl čas je dodělat? Možná se budou dát koupit?! :D

sry T9 mobil :D edit

Editováno: 2. 05. 2017 v 11.56

Nahlásit nevhodný obsah

20912174
The End napsal 2. 5. 2017 v 02.40

Mejthyas: Ty si myslíš, že jsem debil ? :-D
Ja vím, že myslel bojovníky z For Honor, a ne reálné Samuraje. :-D

Editováno: 2. 05. 2017 v 02.52

Nahlásit nevhodný obsah

12194789
Mejthyas napsal 2. 5. 2017 v 02.15

BONDI:
Phil ale myslel , že jsou samurajové op ve hře ... ne že jsou dobrý ve skutečnosti lol ....pokud vím , tak poslední samuraj dochodil svojí službu někdy ke konci devatenáctýho století ...

Editováno: 2. 05. 2017 v 02.26

Nahlásit nevhodný obsah

20912174
The End napsal 2. 5. 2017 v 01.19

Mejthyas: Já souhlasím se vším, co napsal Uncle Phil...
...Samurajové jsou nejlepší ( Tedy, ne že by byly Samurajové ve For Honor kdovíjak super, ale jsou pro mne krom Wikingu a Knightu první volbou ).
Je to nejpíš i tím, že mou dlouholetou trenérkou na YOGU je Japonka,
a tak ze Samuraju mám rád nejvíce Nobushi,
a svojí trenérku už i tak oslovuji :-D

Jo, a co se týka hraní Story Modu, tak ten bych nezatracoval. Naopak, mne docela bavil. Ale kupovat si For Honor jen pro hraní ve Story Modu, by asi nebylo moudré. Ve For Honor jde primárně o ( Online ) Multiplayer :-D

Editováno: 2. 05. 2017 v 01.21

Nahlásit nevhodný obsah

12194789
Mejthyas napsal 2. 5. 2017 v 00.46

Strejda Phil:
Nevím jak dlouho hru hraješ Strejdo ..... ale musím nesouhlasit téměř se vším co tu píšeš :D
Co se týče NATu ...to souhlasím ....musel jsem řešit veřejnou IP abych to dal do kupy (zapoměl jsem připsat do článku sry)

Co se týče singleplayeru ...absolutní nutnost pro každýho nováčka ....srát na nějakej příběh , protože stejně skoro neni ....ale naučíš se tam základy.

Co se týče samurajů ....absolutně nesouhlasim
Kensei - všechny údery telegrafický ...člověk musí feintovat jak blázen aby vůbec někoho zabil (pokud se jedná o zkušeného protivníka)
Shugoki - spoléhá se pouze na light attack/headbutt kombo ...všechny heavy ti parryjnou a vůbec ...je pomalej
Orochi - kromě horního lightu a zone attacku vše telegrafické ....lehký protivník
Nobushi - naprosto předvídatelná oponent ...hodí dva lighty a když trefí , přidá ještě neblokovatelnou kopačku a za ní další light .....stačí pouze uskočit

Ani jeden od samurajů neni ani z vlaku blízko tomu bejt OP.

Zato Rytíři?
Warden ...op jako prase ....vortex spam ....50/50 light/GB...zone attack
Conqueror je asi tak jedine kterej už op neni ....je nerfnutej do země ...+ neumí feintovat
Peacekeeper ...neni třeba mluvit ...light attack spam ....op as fuck...několikrát nerfnutá a stále velice silná kunda ...zone attack atd
A naposled můj Lawbringer - donedávna největší odpad ze hry ....teď buffnutej a je z něho dělo .....téměř op bych řekl

Menší honorable mention - U vikingů je jedinej OP char ....a to je Warlord - momentálně nejlepší charakter ze hry ....tuny možností a vysoce lehké hraní ...nezničitelná mašina ...jenom čekam na jeho nerf :-)

Tvůj poslední poznatek : 4v4
Je to asi tak jedinej momentálně hratelnej mod pro nováčky
V Duelech a Brawlech momentálně najdeš tak nafetovaný magory se kterejma neudělá bohužel téměř nic .....hlavně se to v duelech hemží těma nejvíc op charama jako bonus :-))

Editováno: 2. 05. 2017 v 00.48

Nahlásit nevhodný obsah

20877390
Strejda Phil napsal 1. 5. 2017 v 23.03

Diabolus99: Jaký máš NAT?Nezahraješ si moc, pokud máš striktní(červený)NAT.Jinak jsou ti veškeré rady na nic.
Jo, hra ujde, ale nepouštěl bych se do singleplayeru a začal bych hrát za samuraje, protože jsou strašně OP, celá trojice.Na youtube je tuna videí o tom, jak Ubisoft neumí vybalancovat postavy a hráči pak neuvěřitelně exploitují, což dokazuje i odliv hráčů a jejich ustálení se na 3000 hráčích na Steamu.
V neposlední řadě doporučuji nehrát 4v4 matche a hru samotnou už vůbec ne, pokud máš špatný net.Ta hra má debilně řešené připojení.A ty 4v4?Ve hře jsou makrotransakce.

Nahlásit nevhodný obsah

20869417
Diabolus99 napsal 1. 5. 2017 v 18.41

Díky moc za vaše reakce, asi počkám na slevu a dám tomu šanci.. :)

Nahlásit nevhodný obsah

12194789
Mejthyas napsal 1. 5. 2017 v 17.20

Diabolus99: Betu jsem sice nehrál ale na PC to hraju od vydání....i přez všechny nedostatky si hru užívám...protože je unikátní a dokáže ocenit tvůj skill (což je největší faktor hry)
Sváteční hráči si tu fakt na své nepřijdou.
Nejvetší problémem hry z mého hlediska není ani tak padavost serverů tím že odejde hostující (stane se to max 2x ,3x za den)
ale jistý vrchol hry (Meta game) kde jsou hráči už tak reflexivní , vytrénovaní a vychcaní že se pak hra stává těžko hratelnou ....nebo respektive si jí na vysoké lize nedokážeš užít - počínaje výběrem hrdiny (protože jsou momentálně asi tak 4 top charaktery z 12ti se kterými máš zásadně navrh) konče neustálým naznačováním úderů a následným úderem jiným směrem (feint) , přerušováním komb a vyhýbání se tomu aby ti nepřítel úder neodrazil na protiútok (parry)
Hra se pak na vysoký úrovní stává sérií náhodných rychlých útoků na které oponent často nestačí regovat nebo rybařením po tom aby jsi mohl dát oponentovi parry. (Čímž se stal Duel mode - kterej byl ze začátku podle mě tím nejlepším ze hry - téměř nehratelným ....najdeš tam prostě dementa za dementem co chce bejt nelepší ...a tak glitchuje , feintuje , exploituje a dělá další jiný píčoviny co mu postava nabídne , jen aby kokůtek vyhrál :)

Nicméně nízká a střední hra si vede obstojně ....hru si hezky užiješ zasadíš nějaký údery , komba ....nějaký údery a kombíčka dostaneš a vše tak nějak jede.
K tvé otázce ohledně populace - těžko můžu posoudit ...samozřejmě to nebude mít komunitu ve stylu WoW nebo WoT.
Ale obyčejně na hru čekám kolem půl až jedný minuty.

Shrnuto - hra potřebuje stále dolazovat (Hlavně ohledně použitelnosti , nebo nepoužitelnosti určitých hrdinu vevyšší hře)
Ale ve výsledku si jí užívám :-)

Nahlásit nevhodný obsah

20877390
Strejda Phil napsal 1. 5. 2017 v 17.09

Diabolus99: http://steamcharts.com/app/304390

Nahlásit nevhodný obsah

20874257
Spratekk CZ napsal 1. 5. 2017 v 17.04

Díky Ubi, teďka ti promineme všechny přešlapy a budeme se tvářit, jako by jsi dělal jednu GOTY za druhou.... kdepak, už nikdy víc tvoje hry

Nahlásit nevhodný obsah

20878639
Jsoucno napsal 1. 5. 2017 v 15.18

Skoda toho zabiteho potencialu no. Jedine co by tu hru mozna mohlo pomoct z popela kvuli malemu poctu hracu je, ze dorazi brzo na ps plus a xbox gold, jinak zdar. Podobna situace mne mrzi s Evolve, tam bohuzel neoomohl ani f2p model

Nahlásit nevhodný obsah

20912174
The End napsal 1. 5. 2017 v 14.56

EnderW: Touche :-D

Nahlásit nevhodný obsah

20912174
The End napsal 1. 5. 2017 v 14.55

Diabolus99: Kamaráde, budou to jen vyhozené peníze, a za chvíly For Honor bude hrát, zase menší dav lidí.

Takže, peníze si nech, na lepší multiplayerovou online hru :-D

Nahlásit nevhodný obsah

20895575
EnderW napsal 1. 5. 2017 v 14.51

BONDI: Tím novým obsahem myslí nový season pass - konečně můžeš zaplatit Ubisoftu další peníze za starou hru kterou nikdo nehraje ;)

Nahlásit nevhodný obsah

20869417
Diabolus99 napsal 1. 5. 2017 v 14.48

Hraje to prosímvás někdo na PC? Hrál jsem betu, teď přemýšlím o koupi ale četl jsem, že hru trápí malá populace, tak nevím, jestli to má smysl.. :/

Nahlásit nevhodný obsah

20912174
The End napsal 1. 5. 2017 v 13.54

Nový obsah ?...
...Tak to bude úplně nová hra :>

Editováno: 1. 05. 2017 v 14.00

Nahlásit nevhodný obsah