GTA Online přinese návrat pohledu shora

21. duben 2017 11:43 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (3)

Grand Theft Auto Online hlásí mírný a přitom velmi stylový návrat ke kořenům – 25. dubna dorazí další z četných novinek obsáhlé online složky pátého dílu série a tentokrát do hry dorazí klasický pohled shora. Režim zvaný Tiny Racers je očividnou kombinací Micro Machines a drobného retra a navrch vypadá velmi svižně.

První trailer Micro Machines jste měli shodou okolností možnost vidět včera, dnes jej každopádně můžete porovnat s ukázkou další, tentokráte ale vyvedenou v enginu GTA V. Tu Rockstar zveřejnil jak na Twitteru, tak i na oficiálním webu hry, kde se nalézá něco málo dalších informací.

Ze samotné ukázky je každopádně patrné, že se hráči budou moci ke konci dubna těšit z další vlny arkádového řádění, jež v tomto případě navíc budou lemovat četné kaskadérské kousky i bonusy v podobě zákeřných zbraní a výhodných power-upů.

Zdroj: Eurogamer.net, Rock, Paper, Shotgun

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20912174
The End napsal 24. 4. 2017 v 01.21

Jestli bude i celé GTA ONLINE z hora,
tak to abych svému avatarovi koupil kšiltovku,
aby nikdo nezahlédl jeho lisinu :-D

Editováno: 24. 04. 2017 v 01.22

Nahlásit nevhodný obsah

20908924
Miami Vice napsal 21. 4. 2017 v 23.55

To je dost!! Topdown GTA by se klidně mohlo vrátit i jako úplně samostatnej titul. Chinatown Wars byla dost slušná hra, takže plnohodnotný topdown GTA na PC a konzole by byla fakt pecka!!
Aspoň, že tu teď máme tohle pro GTA: Online. Tak trochu topdown GTA, tak trochu Micro Machines a tak trochu nostalgie :)

Nahlásit nevhodný obsah