Další rozšíření Cities se zaměří na dopravu

28. únor 2017 16:27 / Jiří Bigas / Novinky / Diskuze (3)

Zatímco na Xbox One strategie Cities: Skylines teprve míří a bude zřejmě obsahovat "pouze" rozšíření After Dark, na PC už se chystá další expanze. Po zmíněném DLC After Dark, Snowfall a Natural Disasters se chystá rozšíření Mass Transit.

Novinka se představuje prvním trailerem, který nás láká na vzducholodě, lanovky nebo trajekty. Jak už ostatně samotný název napovídá, expanze rozšíří svět o nové druhy dopravy a vy coby virtuální starosta umožníte svým občanům, aby cestovali nejen po zemi, ale i po vodě a vzduchem. Samozřejmostí jsou v návaznosti na nové dopravní prostředky i patřičné servisní budovy, velkokapacitní přestupní uzly, nové scénáře i typy spojnic.

Fanouškům má Mass Transit nabídnout nové možnosti a větší výběr v tom, jak naloží se svou digitální metropolí. Třeba taková jednokolejka může zase o něco vylepšit rozpočet vaší radnice. Samozřejmostí je, že obyvatele a cestující mohou přestupovat z jedné linky na druhou a střídat dopravní prostředky během jedné cesty.

S usměrněním dopravy vám pro změnu pomohou nové typy silnic, mosty a kanály. Jako obvykle spolu s placeným DLC hra dostane i bezplatný update. I ten přinese některé menší vítané novinky. Za zmínku stojí třeba hráči velice žádaná možnost pojmenovávat jednotlivé ulice. Zajímavě zní i právo předjíždět pro vozidla s majáčkem.

Zdroj: Paradox

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20845348
Lahva napsal 28. 2. 2017 v 21.20

Helldix: Naštěstí workshop toho hodně vyřešil. Ale každé podobné DLC vítám. Rozšiřuje možnosti právě pro moddery.

AI vozidel potřebuje stále vylepšovat. Předjíždění, dálnice apd. Plus nejezdit slepě nejkratší trasu apd.

Nahlásit nevhodný obsah

20879605
Cuba Stromek napsal 28. 2. 2017 v 18.21

Hodně z uvedeného řeší módy... Ty auta s majáles, po tom právní od začátku!

Nahlásit nevhodný obsah

20857343
Helldix napsal 28. 2. 2017 v 17.51

Velké přestupní stanice měli být už v základní hře. Vytvořit fungující železniční síť, kde každé nádraží má jedinou kolej, je opravdu o nervy.

Nahlásit nevhodný obsah