Detaily o březnovém DLC pro Mafii III

17. únor 2017 11:56 / Jiří Bigas / Novinky / Diskuze (4)

Placeným rozšířením pro Mafii III jsme se v našich novinkách věnovali už několikrát. Vydání DLC Faster, Baby! se ale přiblížilo a s tím se na oficiálním webu a kanálu na YouTube objevilo nové sedmiminutové video, které se jeho obsahu věnuje podrobněji.

Expanze Faster, Baby! vyjde 28. března a slibuje rychlá auta, dramatické honičky a spoustu kaskadérských kousků. Lincoln dostane za úkol připojit se k Roxy Laveau a s její pomocí zlikvidovat zkorumpovaného šerifa, který terorizuje aktivisty v nové oblasti na předměstí New Bordeaux.

Nové prostředí se jmenuje Sinclair Parish, prozradili vývojáři ze studia Hangar 13. Má být zcela unikátní a vypadat jinak než zbytek virtuálního světa, což zní dobře. Roxy bude Lincolnovi dělat společnost po většinu doby strávené s DLC, ale i naše hlavní postava se dočká několika vítaných novinek.

Můžete zpomalit čas během řízení, podobně jako to šlo v GTA V. Z auta můžete rozhazovat výbušniny a k dispozici dostanete i úplně nové miny. Těšit se rovněž můžete na dva nové vozy, dva nové outfity a novou aktivitu nazvanou bylinkářství. Díky ní můžete nechat vyrůst své vlastní zločinecké impérium.

Už dříve jsme psali, že hlavní scénárista studia Hangar 13 Bill Harms slíbil, že tým pozorně naslouchal fanouškům a výsledkem bude další strhující příběh, který vás vhodí přímo do akce a nenechá vás ani na okamžik vydechnout. Autoři slibují společně s DLC vydávat také další opravy a záplaty.

Více podrobností o tomto a dalších DLC najdete v přiloženém videu a také v našich starších novinkách.

Zdroj: oficiální web, DualShockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20877707
Sysel-LP napsal 20. 2. 2017 v 18.34

Beranir: Dost možná, kdyby vyhodili půlku repetetivních misí (potom by možná ani jako repetetivní nevypadaly), tak by ta hra možná byla kratší, ale asi o dost zábavnější, jelikož ty skvělí cutscény by nebyly tak daleko od sebe :)

Nahlásit nevhodný obsah

20894901
Beranir napsal 17. 2. 2017 v 23.14

RomiDush: grafický problémy se v dnešní době dají odpustit, ne zrovna originální příběh no kdo ho v dnešní době má, co se nedá omluvit a je to to jediný co mi opravdu vadí je ta repetetivnost, která je prsotě zabiják, máš jeden druhj vedlejších questů a to dojed na jeden konec mapy tam ukradni nákladák a jed s ním zpět na druhej konec mapy, což by se taky dalo odpustit kdyby samotný hlavní questy nebyli uplně ten samej repetetivní shit, jak si řekl po těch skvělejch uvodních dvou třech hodkách nejen že si prakticky viděl to nejlepší viděl si to jediný co budeš celou hru dělat.

Nahlásit nevhodný obsah

20896522
RomiDush napsal 17. 2. 2017 v 13.30

MIII. nebyla špatná hra (ale ultra super taky nebyla), ale takový rok vývoje navíc a lepší práce na scénáři, aby hra samotná vypadala stejně jako skvělý dvojhodinový úvod, by jí jedine prospělo. A hlavně by chtělo opravit osvětlení, někdy si připadám při hraní jakoby ve hře bouchla supernova a vidím leda kulový (PS4 verze)...

Nahlásit nevhodný obsah

20875790
g2664065 napsal 17. 2. 2017 v 12.55

Jen opravujte, ať až si ji konečně koupím nezlobí. :-) Ale docela mě to u tak "staré" hry překvapuje. Tak nějak jsem žil v omylu, že oprav a záplat už pár měsíců netřeba.

Nahlásit nevhodný obsah