Video z Ghost Warrior 3 představuje dron

27. leden 2017 13:10 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (7)

Polští CI Games se chystají na dubnové datum vydání dalšího dílu své stealth akce Sniper Ghost Warrior a vydávají první z nové dvoudílné série věnující se principům hry. První video se věnuje kalibraci hledí, hledání té správné pozice a poodhaluje použití drona.

Na to všechno totiž budete při své misi do Gruzie muset 4. dubna myslet, a to všechno vám může při správné konstelaci (a především při dostatečné míře trpělivosti) pomoci ve splnění nejen oficiální mise, ale i té neoficiální. Hlavní hrdina Jonathan North se totiž vydává do Gruzie na popud speciálních jednotek Joint Special Operations Command, k tomu se však v zemi pokusí vypátrat i svého ztraceného bratra. Zcela jednoduché to ale určitě nebude.

Přiložené záběry na to konto odhalují nutnost nastavit na svém hledí správnou vzdálenost (nutné pro korektní odhad balistické křivky) a zkontrolovat vítr. Pak už jen zbývá vydechnout a vypálit předem zvolený typ kulky.

Tomu však ještě předchází nutnost ve výběru správné pozice – okolní prostředí vám může pomoci zafixovat zbraň a zamezit tím nechtěnému pohybu pušky, stejně tak lze mít na paměti fakt ten, že jedna kulka může zabít více nepřátel naráz. Stačí je pouze potkat ve správné pozici.

Poslední část videa se věnuje dronu a jeho užití, které opět předchází momentu stisknutí spouště. Dron může sloužit k sabotáži výbavy nepřátel, k identifikaci jejich pozic na bojišti a k celkovému získání přehledu nad děním na herní mapě. Zkrátka takový ideální pomocník do členitého terénu.

Zdroj: Al Games Delta, DualShockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20869881
_pedrox_ napsal 29. 1. 2017 v 15.25

Bartolomej: "Uprednostňujem taktickejšiu gameplay a hry ako Ghost Recon, Rainbow Six a Swat pred CoD a BF..." - veď práveže píšem, že uprednostňujem taktickejšie/pomalšie akcie, než CoD a BF... :-)

Nahlásit nevhodný obsah

20870095
Bartolomej napsal 29. 1. 2017 v 07.05

_pedrox_: tak rict takticke akce a napsat CoD a BF to jsi trosku mimo misu ale nevadi jinak Sniper Elite 1 celkem slusna zajimava dvojka jeste jakz takz sla ale ta trojka tejse vyhni

Nahlásit nevhodný obsah

20881144
Cadaveria napsal 27. 1. 2017 v 18.23

_pedrox_: Předchozí dva díly byly alespoň podle mě dobré hry. Už jen kvůli tomu, že na herní scéně moc her tohoto typu nenajdeš. Oproti třetímu dílu byly založeny jdi z bodu A do bodu B naopak třetí díl bude mít otevřený svět, takže tam bude taktizování ještě důležitější. Tím neříkám že v předchozích dílech taktika žádná nebyla, naopak sis musel např. promyslet jak budeš odstřelovat nepřátele tak aby jsi nespustil poplach, což myslím si, že chce drobet trpělivosti a chvilku nepřátele sledovat jak mají danou trasu aby se nestalo, že se dva míjejí a na jednoho zapomeneš.
Rozhodně bych ti doporučil zahrát si je a když si vypneš veškeré pomocníky tak je to teprve výzva ,)

Nahlásit nevhodný obsah

20869881
_pedrox_ napsal 27. 1. 2017 v 18.20

konfrst.jan: dík za odpoveď. To video ma zaujalo a páčia sa mi tie možnosti a príprava pred samotným výstrelom. Nikde som nič takéto nevidel a nehral, takže som na hru velmi zvedavý a ak to nebude vyložene priemer až podpriemer, tak do nej asi pôjdem. Lets wait and see...

Nahlásit nevhodný obsah

20853933
konfrst.jan napsal 27. 1. 2017 v 17.50

_pedrox_: Nikdo se k odpovědi moc nehlásí a já mám bohužel s těmito sériemi pramalé zkušenosti, nicméně zaujmout by Tě však mohlo to, že tento (třetí) díl série slibuje být tím dosud nejvíce "AAA" titulem, byť se samozřejmě s velikány průmyslu rovnat nemůže.

Počkej si na verdikt, zatím to každopádně vypadá zajímavě a něco by také ostatně mohlo vypovídat i pozadí autorů, kteří za sebou mají například povedené RPG Lords of the Fallen..

Nahlásit nevhodný obsah

20869881
_pedrox_ napsal 27. 1. 2017 v 16.06

Mal by som na hráčov tejto série otázku. Nikdy som k tejto, ani k sérii Sniper Elite nepričuchol, ale celkom ma to láka. Uprednostňujem taktickejšiu gameplay a hry ako Ghost Recon, Rainbow Six a Swat pred CoD a BF, tak by ma zaujímalo, ako je to s kvalitou spomínaných dvoch sérií. Či má cenu sa o to z pohladu hráča taktickejších akcií zaujímať, alebo sú tu kvalitnejšie gamesy a toto sú skôr "lacnejšie" budgetovky. Ale zase sniperská tematika asi nikde inde lepšie spracovaná nie je. Tak neviem...

Editováno: 27. 01. 2017 v 16.07

Nahlásit nevhodný obsah