Sledujte příběhový trailer z Injustice 2

17. leden 2017 16:11 / Zdeněk Princ / Novinky / Diskuze (2)

Poslední zprávy o pokračování příběhové rubačky Injustice pochází ze začátku ledna, kdy jsme se konečně dozvěděli, že čekat budeme muset už jen do května. Po nedávných náznacích na sociálních sítích teď navíc vývojáři z Netherrealm vydávají i příběhový trailer, který vypadá opravdu skvěle.

Pokud jste dosud netušili, že Injustice – povahou bojovka – stojí na nějakém promyšleném příběhovém oblouku, pak jste pravděpodobně nečetli naší recenzi prvního dílu s podtitulem Gods Among Us. Až to napravíte, budete připraveni na základní info o druhém dílu, které shrnuje již zmiňovaný trailer.

Vše se točí kolem Batmana a jeho spojenců, kteří se snaží zabránit návratu Supermanova režimu. Společnost stojí na pokraji chaosu a na obzoru se ukazuje nová hrozba. Všichni se budou muset znovu semknout a po pěti letech se pokusit zabránit nejhoršímu. V podání CGI videa pak všechno působí dostatečně naléhavě, až je člověku trochu líto, že komiksové filmy z univerza DC stojí až za Marvelem.

Snad to ale vydání Injustice 2 – naplánovaného na 16. května pro PS4 a Xbox One, fanouškům alespoň částečně vynahradí.

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
4519932
digmen napsal 18. 1. 2017 v 08.42

RuThaN: Ty snad znáš bojovku s dobrým příběhem ? Dle mého názoru stojí za Injustice velmi dobrý komiksový příběh, za který by se žádná bojovka stydět nemusela. To poslední Mortal Kombat nebo snad 7 let starý Tekken měl příběh lepší ?

Nahlásit nevhodný obsah

20853654
RuThaN napsal 17. 1. 2017 v 18.56

Jednicka mela snad nejhorsi pribeh v herni historii, jsem to dohral jen, abych se utvrdil, ze to fakt mysli vazne a jen protoze jsem to dostal v ramci PSplus.

Nahlásit nevhodný obsah