Halo Wars 2 vyjdou i na PC v krabici. Díky THQ

11. leden 2017 11:43 / Jiří Bigas / Novinky / Diskuze (0)

Společnost THQ Nordic oznámila, že ve spolupráci s 343 Industries a Microsoftem vydá krabicovou verzi real-time strategie Halo Wars 2 pro Windows 10.

Díky programu Xbox Play Anywhere vám krabicová PC verze samozřejmě zaručuje přístup k té digitální pro Xbox One. K dispozici bude standarní i ultimátní edice a THQ Nordic slibuje kvalitní balení. Kdo sáhne po lepší ze zmíněných verzí, může se těšit na přístup k Halo Wars 2 o čtyři dny dříve, season pass a vylepšený první díl, který vychází pod názvem Halo Wars: Definitive Edition. Na PC navíc vůbec poprvé.

Zástupci všech zúčastněných stran si spolupráci pochvalují s tím, že navazují na předchozí podobná partnerství. Je trochu s podivem, že se o krabicovou verzi nechce, nebo nedokáže postarat gigant jako Microsoft sám, ale pro fanoušky je rozhodně skvělou zprávou, že ho na postu distributora zastoupí THQ Nordic.

Standardní verze se bude prodávat za 60 dolarů, ultimátní pak za 80 dolarů. Season pass nabídne hráčům updaty po dobu minimálně šesti měsíců. Autoři slibují nové lídry do multiplayeru, nové jednotky i nové mise do kampaně, které rozšíří příběh Halo Wars 2.

Nejde o první podobnou spolupráci. Loni THQ Nordic vydával krabicovou verzi akce Quantum Break nebo Ori and the Blind Forest. V roce 2012 to pak byla jiná dvojice portů z Xboxu na PC od Microsoftu - Alan Wake a Alan Wake's American Nightmare.

Na RTS Halo Wars 2 spolupracují studia Creative Assembly a 343 Industries. Hra vychází už 21. února. Na pokračování exkluzivní xboxové strategie se začalo pracovat v roce 2014 a oznámena byla na Gamescomu v srpnu 2015.

Krabicovku pro Xbox One už si můžte předobjednat na Xzone.cz.

Zdroj: THQ Nordic

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!