Stahujte demo Sonica v enginu Unity pro PC

9. leden 2017 16:22 / Jiří Bigas / Novinky / Diskuze (2)

Fanoušci ježka Sonica, bodlinatého maskota ze stáje Segy a odvěkého rivala kníratého instalatéra Maria od Nintenda, pracují na remaku hry Sonic the Hedgehog z roku 2006. Jejich počin pohání engine Unity a demoverzi už si můžete dokonce sami vyzkoušet.

Pokud si chcete Sonica na PC osahat, určitě si pospěšte. Je sice otázkou, co ve skutečnost tým nazvaný Gistix sleduje, skoro jisté však je, že (ne)žádoucí pozornosti Segy určitě neujdou. A tak jako mnoho jiných podobných projektů v minulosti zřejmě ani tento nebude mít dlouhé trvání.

Dost možná ale na sebe chtějí jeho autoři jen upozornit, podobně jako dříve mnoho jejich kolegů. A za pár měsíců budeme psát, že vývojáři zrušeného Sonica oznamují vlastní plošinovku inspirovanou Sonicem. Autoři Galaxy in Turmoil z Frontwire Studios by mohli vyprávět.

Demo si můžete stáhnout zde a zde. Ohlasy na remake nejsou vůbec špatné a vývojáři už začali sbírat postřehy fanoušků s pomocí speciálního formuláře. Dokonce už stačili vydat i jeden update. Ten vyšel včera. Někteří fanoušci se jen podivují tomu, proč si tým programátorů vybral z celé série právě Sonic the Hedgehog z roku 2006 pro Xbox 360 a PlayStation 3.

Tento díl se totiž netěší zrovna velké popularitě - diplomaticky řečeno - a i když měl připomenout 15. výročí série, kvůli uspěchanému vývoji a technickým problémům si odnášel ve srovnání s předchůdci velmi slabé známky. Minimálně potíží se podařilo autorům remaku vyřešit a nezopakovat. Na problematikou kameru a fyziku si přesto někteří hráči stěžují i u dema v Unity. Na zkušební verzi tým pracoval minimálně rok. Uvidíme, jaké budou jejich další plány.

Zdroj: The Dark Side Of Gaming, Mobi Picker, One Angry Gamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876465
Palmy napsal 9. 1. 2017 v 20.19

Po první minutě jsem se už dokonale ztrácel, jak se někdo může vyznat v takové mapě, to nechápu

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr2.1 napsal 9. 1. 2017 v 16.36

Nevíte jak je na tom ten díl od "moderů" posvěcený samotnou Segou ? Nevzpomenu si na název.

Nahlásit nevhodný obsah