Dvě minuty záběrů z PC verze Andromedy

5. leden 2017 10:05 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (6)

Jak jsme vás již opakovaně informovali, dnešní noc přinesla nové záběry z očekávaného přírůstku do herní série Mass Effect, který ponese podtitul Andromeda. Již v předvečer jejich prezentace, k níž došlo v rámci keynote společnosti Nvidia na akci CES v Las Vegas, jsme se konečně dozvěděli oficiální datum vydání a došlo i ke zveřejnění nové sady screenshotů. O Andromedě na CESu hovoři sám šéf Bioware Aaryn Flynn.

Prezentace se zaměřovala především na ukázku nových prostředí a hratelnosti, mohli jsme se ovšem také vůbec poprvé blíže podívat na RPG systém a uživatelské rozhraní. Flynna na pódiu přivítal zodpovědný ředitel Nvidie Jen-Hsun Huang, který předtím seznámil publikum se základy slavné herní série a uvedl, že hra na záběrech běží na grafické kartě Nvidia GTX 1080.

Samotné video ukazuje jak působivý průlet vesmírem, tak i přistání na pouštní planetě, noční misi na nepříliš přátelské planetě s lávovým povrchem a poměrně slušnou porci akce. Flynn po prezentaci uvedl, že noční záběry pocházely z takzvané „loyalty“ mise pro asarianku Peebee. Podobné úkoly si fanoušci jistě pamatují už z druhého dílu původní trilogie. Důležitým prvkem prezentace byla také ukázka dynamických úprav třídy vaší postavy. V Andromedě si budete moci před každou misí vybrat, jaké zaměření bude váš hrdina mít, což zajistí nejen značnou variabilitu, ale také přispěje k znovuhratelnosti.

Celkově prezentace trvala pouhých pět minut a ani samotné video není zrovna nejdelší. Je ovšem nutné říct, že Andromeda na nových záběrech vypadá skutečně skvěle a někteří členové naší redakce, kteří dosud ke hře přistupovali poměrně chladně, se na základě nich začali skutečně těšit. Jak video zapůsobilo na vás? Dejte nám vědět v komentářích.

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20874536
Minstriel napsal 6. 1. 2017 v 15.06

Masarkavtrenyrkach: k druhému bodu. Proč by to měl být nesmysl? Však již celou trilogii víš (nebo měl by jsi vědět) že máš v sobě implantáty a díky tomu dokážeš ovládat gravitaci a elementy.
Mass Effect byl vždy a bude o příběhu a ten boj nevypadá zle. Uvidíme v plné verzi hry, ale pokud nabídnou zajímavé vedlejší postavy a dobrý příběh, tak boj bude opět vedlejší :).

Nahlásit nevhodný obsah

20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 5. 1. 2017 v 16.10

Chápu, že je to hra, že jde o efekty a efektnost, ale mohli si některé věci odpustit.
1. Když vesmírný koráb prolétá vzduchoprázdnem, při (zřejmě) nulové gravitaci se elegantně naklání zprava doleva a špička lodi "jde do zatáček", tak je to prostě nesmysl, vzhledem k tomu, že loď v tomto prostředí nemusí kompenzovat vychylování těžiště (jako by to byla jízda na motorce nebo motorovém člunu v gravitačním poli).
2. To šlehání ohně z ruky hlavní postavy si mohli nechat pro Dragon Age nebo nějaké jiné fantasy s elfy a trpaslíky.

Nahlásit nevhodný obsah

20877390
Strejda Phil napsal 5. 1. 2017 v 14.54

Graficky krása, ale gameplayově v tom vidím F2P hru.

Nahlásit nevhodný obsah

11259770
HolyGman napsal 5. 1. 2017 v 14.03

No doufám, že ta kamera půjde trochu customizovat. Přijde mi, že postava + hud zabírají tak 1/3 celé obrazovky :D

Nahlásit nevhodný obsah

7739207
spoock napsal 5. 1. 2017 v 12.03

Blacksite: pokud to hopsání bude uděláno zajímavě, tak s tím nemám problém, ale čekal bých víc takové to waw, tohle si musím zahrát, je tam spousta novinek, ... ne, působí to jako nějaký datáč v lepší grafice, ale snad se pletu a ještě se ukáže, že to bude dobrá hra

Nahlásit nevhodný obsah

20875611
Blacksite napsal 5. 1. 2017 v 10.25

HUD vypada pocitove jak z ME1, ale vsemozny to hopsani, jetpackovani apod na me pusobi dost tuctove, ale je pravda ze 2 min. nemohou vypovidat za celou hru :)

Nahlásit nevhodný obsah