Jak se hraje WoW s taneční podložkou?

3. duben 2016 21:00 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (0)

Zhubnout se dá mnoha způsoby, a až vám někdo bude tvrdit, že u počítačových her to rozhodně možné není, tak mu můžete ukázat třeba následující stream z Twitche. V tom se hráč a šílenec v jedné osobě jal hrát World of Warcraft na taneční podložce. Na tom by možná nebylo nic neobvyklého – měli jsme tu i příklad kytary jako periferie pro hardcore Dark Souls, nicméně Rudeism se dokázal dostat až na maximální úroveň.

A že to bylo náročné, o tom svědčí již samotný čas hraní – Rudeism se na úroveň 100 dostal za 5 dní, 11 hodin, 48 minut a 38 sekund, a to už je slušný výkon a pořádná herní doba strávená především pohybem.

Přiložené video pak v čase 7 hodin a 8 minut ukazuje přechod na 100 úroveň a obrovský příval emocí nejen samotného autora videa, ale i okolních hráčů, kteří leckdy neměli o (ne)vkusu na výběr vhodného ovladače svého spoluhráče vůbec ponětí. Na svém Twitchi pak Rudeism během své zhruba měsíční pouti dokázal nasbírat přes 3700 fanoušků a snad na oslavu opožděného apríla následně oznámil, že se pustí do Heroes of the Storm s kytarou v ruce a do Undertale, a to opět s taneční podložkou.

Zdroj: Polygon, Twitch

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!