Sledujte úvod do remasteru Turoka

20. prosinec 2015 20:19 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (3)

Těžko posoudit, zda lze u u téměř dvacet let staré hry pro Nintendo 64 varovat před spoilery, faktem však je, že pokud nepatříte mezi pamětníky prvopočátků éry videoher, tak vám mohou následující záběry připadat jako nové. Řeč je o remasteru Turoka, ze kterého vám díky serveru Kotaku představujeme prvních pár minut záběrů přímo ze hry.

Pokud tak stále patříte mezi ty, kteří by si remaster prvních dvou dílů této slavné a dinosaury bijící série vyzkoušeli, tak nyní máte díky video-ochutnávce jedinečnou možnost. Spatřit tak lze vylepšenou grafickou stránku hry běžící v podstatně vyšším rozlišení a zprostředkovaně můžete přičichnout k optimalizaci pro nový hardware.

Turok: Dinosaur Hunter a Turok: Seeds of Evil jsou pro PC v remasterované edici k dostání od 17. prosince, takže pokud máte chuť přičichnout ke druhohorám herní historie, tak nyní můžete. Nečekejte však remaster v pravém slova smyslu a v dnešní době konkurenceschopnou grafickou stránku hry – rozdíly jsou minimální a jak je z videa vidno, tak spočívají takřka výhradně ve vyšším rozlišení a v oné optimalizaci pro nový hardware i aktuální vezi OS.

Zdroj: Kotaku

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr2.1 napsal 21. 12. 2015 v 07.51

Vyhozený prachy. Pořiďte si emulátor, a při zapnutém vyhlazováním textur a zvýšeném rozlišení dosáhnete stejného výsledku.

Nahlásit nevhodný obsah

402140
EnterTheNameHere napsal 21. 12. 2015 v 02.34

Mě zase docela nas..štvalo "ze kterého vám díky serveru Kotaku představujeme prvních pár minut záběrů přímo ze hry." a "Turok: Seeds of Evil jsou pro PC v remasterované edici"

Já bych raději odkázal třeba na stream gogcom http://www.twitch.tv/gogcom/v/30439828 k příležitosti vydání remasteru, ve kterém můžete vidět nejen více než pár minut, ale navíc uslyšíte i něco ze zákulisí příprav remasterů od dvou vývojářů z Night Dive Studios stojících nejen za tímto remasterem (System shock 1&2, I have no mouth and I must scream)

Navíc se dozvíte, že se můžete těšit na remaster Turoka 2, datum vydání ale nechtějte - takže nevím, kde jste přišli na to, že už byl vydán - a že se pokusí mrknout i na multiplayer, na který mnoho diváků streamu vzpomíná.

Nahlásit nevhodný obsah

20792015
TomKQT napsal 20. 12. 2015 v 22.59

Je docela umění napsat 3 dlouhé odstavce, naprosto nic v nich neříct a přesto čtenáře upoutat. Honza Konfršt ani tohle bohužel neumí.
Co jsme se tedy dozvěděli? Že 17. prosince vychází remake 20 let staré hry, ve které se bilí dinosauři. Remake obsahuje lepší rozlišení a optimalizaci pro současný HW (ať už se tím tedy myslí cokoliv). To se vejde do jedné až dvou vět, tak proč to pořád dokola opakovat ve 3 odstavcích?

Mimochodem, proč vlastně někteří autoři (Honza asi nejvíce, ale v tomhle není sám) formulují nadpisy tímto rozkazovacím způsobem? "Sledujte trailer." Neznělo by lépe něco informativního ve stylu "byl zveřejněn trailer"?

Editováno: 20. 12. 2015 v 23.03

Nahlásit nevhodný obsah