Prozradil Ubisoft práce na RDR2?

14. červen 2015 14:10 / Vojta Dřevíkovský / Novinky / Diskuze (2)

Na téma Red Dead Redemption 2 odmítají Rockstar cokoliv říct. Pokračování westernovky se nabízí jako další projekt po GTA 5 a určitě by ho uvítal nejen Jarda. Jestli se na RDR 2 pracuje nebo ne, to ví jen zaměstnanci Rockstaru... a zřejmě i někdo z Ubisoftu.

Ten se totiž v dotazníku ohledně Assassin's Creed Syndicate (není na to ještě trochu brzo?) také ptá, jaký maji hráči názor na další velké herní tituly. Mezi hrami, které Ubisoft zajímají, se kromě třeba Zaklínače 3, Uncharted 4 a Fallout 4 také nachází právě rozdělaný Titanfall 2, další Elder Scrolls hra a především zatím vůbec neohlášený Red Dead Redemption 2.

Možná se chytáme stébel, ale vypadá to, že Ubisoft ví o plánech konkurenčních studií a docela nemotorným způsobem vyfoukl překvapení, které by způsobilo během kterékoliv prezentace velkých společností na E3 neskutečné nadšení.

O Red Dead Redemption 2 jsme docela nedávno slyšeli v souvislosti s velkým únikem nepodložených informací, které popisovaly westernovku jako vycházející z herních principů GTA V.

Uf. Zbývá opravdu už jen pár hodin do začátku konferencí, kde se možná o Red Dead Redemption 2 konečně dozvíme... Anebo taky ne. Ostatně GTA V si před pár lety také odbylo vlastní odhalení úplně mimo konference.

Zdroj: The Games Cabin

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20859114
bares69 napsal 14. 6. 2015 v 23.05

Marden: I kdyby bylo nové TES, tak pochybuji, že by to bylo ze Skyrimu.

Nahlásit nevhodný obsah

20867714
Marden napsal 14. 6. 2015 v 19.46

Já se moc těším na Skyrim 2.

Nahlásit nevhodný obsah