Je tohle vše o Red Dead Redemption 2 pravda?

7. duben 2015 18:42 / Jiří Bigas / Novinky / Diskuze (26)

V prérii bandité zřejmě přepadli dostavník s poštou pro Jardu, jinak si nedokážeme vysvětlit, že si nevšiml internetem se sířící spekulace o pokračování Red Dead Redemption. Buď si je největší fanda westernu od Rockstaru široko daleko zakázal, anebo prostě trucuje, že pokračování neponese podtitul Revolution…

Uživatel Redditu s přezdívkou AnonDN1978 o sobě tvrdí, že v Rockstaru pracoval na neoznámeném pokračování open world westernu. Ponese prý název Red Dead Redemption 2: Legends of the West a má jít o prequel na současné konzole a pozor, také na PC. Na počítače by prý hra měla dorazit jen s měsíčním zpožděním oproti konzolovým verzím.

Podobně jako singl GTA V má RDR2 disponovat hned trojicí hlavních postav.

Velmi podezřele zní informace, že se novinka bude odehrávat ve stejné oblasti jako minulý díl, jen o dvanáct let dříve. Podobně jako singl GTA V má RDR2 disponovat hned trojicí hlavních postav. Dvě z nich se budou rekrutovat ze starých známých, přičemž jedna bude úplně nová a údajně dostaneme možnost si ji vytvořit zcela podle vlastního uvážení po vzoru GTA Online.

Dva předem definované hrdiny má tvořit dvojice Irish a Seth. Podobně jako mnoho dalších postav, které už známe z minulé hry, si odbudou v pokračování velký comeback. Ale narazíme prý i na jiné výtečníky, s nimiž už jsme se setkali. Vaší vlastní postavě vyberete oblečení, koně i jméno. U statného plnokrevníka ale nepůjde jako minule jen o plemeno, ovšem budou na výběr také různá sedla nebo cestovní brašny.

Budete si moci koupit i vlastní dům a ten si upravit podle svých představ. A všechny tyto mechanismy se mají objevit rovněž v multiplayeru, který prý bude se singlem propojen těsněji než u GTA V. Seth a Irish budou v kampani čelit přibližně třiceti příběhovým misím. Vaše vlastní postava bude moci oběma pomoci, ale nepůjde ji údajně využít přímo během misí.

Hráčův hrdina naopak bude dominovat freeroam módu, zatímco Irish a Seth mají v tuto chvíli jen přicmrndávat. Během svého putování ale narazíte na řadu postav z původní hry v čele s Bonnie MacFarlane a chybět dokonce nemá ani samotný John Marston. Zdaleka ovšem zřejmě ne tak přátelský jako posledně.

Novinkou v pokračování má být unikátní systém gangů. Můžete se připojit k několika různým skupinám banditů, ale rovněž se přiklonit na stranu zákona a dohlížet na pořádek v jednom ze zdejších měst. Jakmile si ale jednou připnete hvězdu šerifa, nebudete pochopitelně moci páchat zločiny. V kampani dokonce nemá chybět ani kooperace. Do akce se může zapojit 4 až 8 přátel a vybrané vedlejší i příběhové mise lze prý splnit s pomocníky z řad kamarádů.

Na samotném RDR2 se údajně pracuje už tři a půl roku.

Zní to možná až příliš dobře na to, aby to vše mohla být pravda, tak všechny nastíněné informace berte s velkou rezervou. AnonDN1978 také tvrdí, že v Rockstaru pomýšlí na Bully 2, aby toho nebylo málo. Na samotném RDR2 se údajně pracuje už tři a půl roku, nicméně tuto a ani žádnou další z informací nikdo nepotvrdil. Oficiálně není pokračování Red Dead Redemption ani oznámené.

A konečně to nejzajímavější na konec. Red Dead Redemption 2: Legends of the West má Rockstar představit už v červnu na E3 a vyjít má hra ještě letos v prosinci. Jak říká Jonathan Frakes: Věřte nevěřte…

Zdroj: The Dark Side of Gaming

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
-1
kofi napsal 9. 4. 2015 v 10.23

h4nsasjks: To jo ale já mam třeba pc na normální věci jako internet,office atd jiný než na hraní. Hlavně kvůli minimální spotřebě a hluku. A i s konzolí by mi to vyšlo mnohem levněji než kolik jsem platil za herní, který používam i když potřebuju výkon. Proto bych řekl že to neni primárně o ceně ale o preferencích

Nahlásit nevhodný obsah

-1
h4nsasjks napsal 8. 4. 2015 v 22.59

kofi: Jenže PC má mnohem širší využití... Vždy to výjde lépe ;)

Nahlásit nevhodný obsah

-1
kofi napsal 8. 4. 2015 v 22.37

Homolka: tak ono to finančně vyjde skoro na stejno, spíše bych řekl že v neprospěch pc. Nelze postavit pc který by zvládlo hry ve kvalitě konzolí za tu samou cenu. Ale zase hry na pc jsou levnější a graficky lepší pokud je na to stroj

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Brm,brm napsal 8. 4. 2015 v 19.06

Homolka: Homolka: boze,preco??Uz je to tu zase.Dalsi zakomplexovany pc-ckar.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Homolka napsal 8. 4. 2015 v 17.17

kofi: Já jim vždycky záviděl ty prachatý rodiče co jim to koupí.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
John Marston napsal 8. 4. 2015 v 17.16

Pokud se bude zase mackat X aby ten kun bezel, tak na to kaslu. Hrozna vec.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
kofi napsal 8. 4. 2015 v 12.08

Tak tohle zní až moc dobře na to aby to byla pravda. Hlavně ta část o PC. A tohle by taky mohlo znamenat remaster prvniho dílu a že by taky mohl jít na pc. Jestli jsem hráčům na konzolých něco záviděl tak to byla tahle hra a last of us a občas i kompletní nabídku sportovních her.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Michal Schmidt napsal 8. 4. 2015 v 10.35

Jéééééééééééééééééééj! Doufám, že je to pravda a pokud to bude pravda... To bude nerdgasmus :3

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Síky napsal 8. 4. 2015 v 09.44

Jardovi asi vytekl pytlík když to zjistil :D

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Tibor napsal 8. 4. 2015 v 08.58

Už dávnejšie som vlastnil ps3 a skúsil aj RDR, ale po chvíľke som aj túto TPS musel vypnúť a nakoniec aj ps3 predať, lebo sa mi strielačky na gamepade neovládali dobre. Snažil som sa na to zvyknúť, ale nepodarilo sa. Ja by som aj zlú grafiku a malé fps oželel, na to sa nejako zvyknúť dá, ale to ovládanie je des a hrôza.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Mistr napsal 8. 4. 2015 v 02.12

Jdete uz s tema fps do prdele, to furt nekdo zminuje u kazdyho clanku, kazdej to vi a kazdej to tu milionkrat cetl, diskuze v kazdym clanku je uplne stejna, fps picoviny a pc vs konzole

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Def napsal 8. 4. 2015 v 00.44

Jak už těch remasterů bylo dost, tak remastrovanou verzi RDR pro PS4 bych si rozhodně dal.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
h4nsasjks napsal 8. 4. 2015 v 00.33

Zní to zajímavě, já bych se rád dočkal 1. dílu na PC... Mám na PS3, hra dobrá, ale vyšší fps by bodly...

Nahlásit nevhodný obsah

20859114
bares69 napsal 7. 4. 2015 v 22.27

Co říct, jupííí :))

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Kano napsal 7. 4. 2015 v 22.17

Hell yeah!! RDR byla moje nejoblíbenější SP hra na last genu.

To, že se ta hra má údajně odehrávat o 12 let dřív než RDR dává smysl, ale vůbec mi nesedí Irish a Seth jako hlavní postavy. Irish je obyčejnej alkoholik a Seth hledač pokladů, kterej před 12i lety možná nebyl tak moc mimo, ale stejnak je to magor, haha.

Osobně bych uvítal hraní za Landona Rickettse anebo Dutche, aspoň by mohli ukázat jak John jezdil s gangem atd.

No každopádně ať už je to tady!!

I need my Western fix!!

Kurva, nový RDR na current genu!! To by bylo tak hustý!! Bring it on R*, I am waiting for this fuckin' epic game!!

Nahlásit nevhodný obsah

20845348
Lahva napsal 7. 4. 2015 v 21.55

Jestli je na tom něco pravdy, tak to budou starší informace, například data vydání. A s PC verzí se to taky moc nezdá.

Ale je to nejpravděpodobnější pokračování v R*. Sami ale tvrdí, že pracují jenom na jednom projektu. Včetně DLC. Takže bych teď věřil, že bude na řadě něco pro SP GTA. Plíz!

Nahlásit nevhodný obsah

20873515
PRAVDA napsal 7. 4. 2015 v 21.00

Oznámení v červnu na E3 a release ještě téhož roku? Tohle Rockstar za svojí existence snad nikdy neudělal. Všechny jejich pecky byly oznámený dlouho dopředu...Tady uživatel přestřelil...

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Ronaldus7 napsal 7. 4. 2015 v 20.55

Název Red Dead: Revolution je Jardovo trademark a Rockstar chce něco původního :D

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Robert napsal 7. 4. 2015 v 20.49

Prečítal som to dobre...aj na PC,to je divné R*+PC...to si chvílu počkame,A bol by som strašne rad keby najprv/potom vyšlo
pôvodné RDR na PC

Nahlásit nevhodný obsah

20866316
Wumitai napsal 7. 4. 2015 v 20.26

no i kdyby to vyšlo tak né děkuji

Nahlásit nevhodný obsah