Zamíří Papers, Please na VITU?

24. únor 2014 19:44 / Vojta Dřevíkovský / Novinky / Diskuze (3)

Lucas Pope, z jehož píle se minulý rok zrodil nečekaný byrokratický hit Papers, Please, zvažuje vydat svoji hru i na handheld od Sony. Jediné, co mu v tom brání je rozhodnutí, zda by se do portování měl pustit sám nebo práci přenechat na někom, kdo má s platformou již zkušenost.

"Dosud jsem jediný člověk, kdo se zdrojovým kódem hry pracoval. Je to tak trochu otázka udržení kontroly," přiznal Pope v rozhovoru s VG247, ačkoliv se dle jeho slov mnoho lidí nabídlo, že mu se hrou po vydání pomohou třeba při lokalizaci. "Všechno jsem to chtěl udělat sám, protože to bylo docela zábavné a také protože jsem trochu posedlý kontrolou."

"Ohledně VITA verze, na 50 procent to chci udělat sám a na 50 procent bych to měl zkrátka předat někomu, kdo by věděl, co s tím dělat a práci by po mě převzal." dodal Pope.

Vývojář si prozatím chce dát od Papers, Please trochu oddych a kromě řešení problémů s PC verzí se chce soustředit na jiné projekty. Rád by vytvořil nějakou malou, rychlou hru zdarma a poté se vrátil k vývoji verze pro iPady.

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
-1
Jamessi napsal 25. 2. 2014 v 07.14

S dotykovým displayem by to fungovalo úžasně :D

Nahlásit nevhodný obsah

-1
8bit napsal 24. 2. 2014 v 21.22

ať se vyprdne na porty a raději se vrhne na pokračování :-) jedna z nejparádnějších her, co jsem kdy hrál :-) ale jako všechny příběhové hry (a že tady byl příběh úžasnej :D resp. úžasně vyprávěnej)....prostě po druhé to už není ono :-)

Nahlásit nevhodný obsah

-1
O. napsal 24. 2. 2014 v 20.08

A co 3DS? Paper's Please by na dvou obrazovkách fungovalo bezvadně. Dolní dotyková obrazovka na třídění dokumentů a razítkování, horní na zobrazení portrétů a dialogů.

Nahlásit nevhodný obsah