Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Chytněte dinosaura v The Stomping Land

20. prosinec 2013 16:47 / Marek Švrkala / Novinky / Diskuze (2)

Pokud máte rádi dinosaury, asi víte o chystané multiplayerové survival hře The Stomping Land. Ta se v květnu tohoto roku objevila na Kickstarteru, kde uspěla, když vybrala 114 tisíc dolarů. Hranice pro dokončení hry přitom byla stanovena na 20 tisíc, takže si tvůrci mohli dovolit zaplatit designéry navíc.

Cílem je stvořit titul, v němž se ocitnete na ostrově spolu s dinosaury, kteří jsou pro vás zdrojem potravy. Některé chytíte snadno, jiní ale půjdou po krku spíše vám. Zapomínat pak nesmíte ani na další lidi, ti totiž mají stejné cíle a mohou vaší tlupě zkřížit cestu. Tvůrci od zafinancování hry průběžně zveřejňovali nové informace, a tak už víme, že přichystají celkem 14 různých druhů dinosaurů.

Na některých z těchto ohromujících živočichů pak dokonce budete moci jezdit, což ukazuje jedno z nových videí. Další kousky (třeba lov dinosaurů s pomocí lasa nebo založení tábořiště) pak naleznete v kanále hry na YouTube.

Zdroj: Kickstarter

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
-1
... napsal 22. 12. 2013 v 18.52

skvěly,škoda že něco neudělaj i na konzole (PS3) vim že je Carnivores: Dinosaur Hunter HD ale radši bych hral za dinosaury než za lidi.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Tamten napsal 20. 12. 2013 v 19.50

nemůžu se dočkat, jako malej sem doslova žral všechen vobsah týkající se dynosaurů "drým kams trů"

Nahlásit nevhodný obsah