Van Helsinga čeká další práce

15. prosinec 2013 16:24 / Marek Švrkala / Novinky / Diskuze (1)

Akční RPG The Incredible Adventures of Van Helsing nás příjemně překvapilo, a tak se těšíme i na pokračování, které tvůrci ohlásili už v červnu na E3. Od té doby jsme ale o titulu neslyšeli. Maďarské studio Neocore se však pilně věnovalo vývoji a nyní konečně oznámilo, co druhý díl plánované trilogie nabídne.

Tvůrci se dušují, že chystají plnohodnotné pokračování, a ne pouze nové mapy a příšery. Dvojka si zachová vše dobré z prvního dílu, přičemž připravena budou různé vylepšení a řada nových prvků. Některé z nich můžete znát už ze stahovatelných balíčků pro jedničku – kupříkladu tři hratelné třídy – vedle klasického lovce schopného střílet a bojovat na blízko můžete zvolit také kouzelníka – Thaumaturge – a specialistu na různé pasti, nástrahy a jiná nebezpečná zařízení – Arcane Mechanic.

Tradicí už je doupě Hunter’s Lair, kde si můžete ukrýt předměty, teleportovat se, obchodovat nebo ukrýt své trofeje. V rozšířené podobě se pak vrátí volitelná tower defense minihra, v níž budete moci bránit právě svůj úkryt před vlnami nepřátel. Vylepšené bude také upravování výzbroje. Například artifakty budete moci rozdělit na menší části a ty pak používat. Na vaši pomoc pak přispěchá lady Katarina a možná i Chiméra. Čeká vás také řízení jednotek Resistance a používání bodů Rage, které získáte za úspěchy v akci.

Chystá se rovněž multiplayer, a to v několika podobách. V PVP režimu bude zápolit až 8 hráčů, s přáteli se ale můžete také spojit a dokončit příběh v kooperativní kampani dostupné až pro čtyři pařany. Datum vydání zatím oznámeno nebylo, očekáváme ale, že The Incredible Adventures of Van Helsing dorazí někdy v příštím roce.

Zdroj: tisková zpráva

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20847545
M0rS4lis napsal 15. 12. 2013 v 19.02

Kéž by raději opravili první díl, co-op spojení funguje jen když se mu zrovna chce, některé bosse je třeba přeskakovat konzolovým příkazem protože nefungují apod. Hratelné to je i tak, ale otravné to je že boha ...

Nahlásit nevhodný obsah