Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Whispered World se dočká pokračování

13. prosinec 2013 10:46 / Marek Švrkala / Novinky / Diskuze (1)

Německá společnost Daedalic Entertainment oznámila pokračování point and click adventury The Whispered World. Ta se nám v roce líbila natolik, že by podle dnešního hodnocení dostala čtyři body z pěti možných.

Adventura zaujala nádhernou kreslenou grafikou a hlavním hrdinou, jímž byl prťavý šašek Sadwick s melancholickými náladami. Ty ale díky nápaditému hernímu světu často vedly k vtipným situacím.

Pokračování nazvané Silence: The Whispered World II ale mnohé jistoty z jedničky změní. Nejvýraznější změnou je nasazení 3D grafiky, která nahradí původní 2D malovaný herní svět. Fantastické prostředí by mělo vyjít ze stejných základů, místo Sadwicka ale budete hrát za teenagera Noaha, který se vydá hledat svou malou sestřičku Renie. Ta se prý ztratila kdesi ve skutečném světě.

Tvůrci slibují chytlavý příběh kombinující emotivní momenty s vtipy, řadu nových herních prvků a také návrat některých známých postav. Takže se chudičkého Sadwicka možná přece jen dočkáme. Hra vyjde v druhé polovině příštího roku na PC a Mac.

Zdroj: tisková zpráva

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
-1
Jamessi napsal 15. 12. 2013 v 17.23

Vypadá to nádherně!

Nahlásit nevhodný obsah