Small World 2 putuje na počítače

11. prosinec 2013 18:18 / Vojta Dřevíkovský / Novinky / Diskuze (2)

Ze stolů na obrazovky se stěhuje původní desková hra Small World 2, ve které hráči postupně hrají za několik civilizací snažících se zabrat uzemí na ploše - ano, uhodli jste - malého světa.

Úspěšná desková hra Philippa Keyaertse vypadá mírumilovně, ale ve skutečnosti jde o tuhou strategii s unikátním prvkem zániku civilizací. Ode dneška ji mohou hráči nalézt nejen v krabici ve specializovaných obchodech a ve verzi pro iOS, ale také na Steamu a v Androidím obchodě Google Play.

Small World 2

"Je pro nás důležité nabídnout hráčům možnost hrát skvělé hry ve fyzické i digitální podobě a stejnak si myslíme, že by měly být hratelné společně na počítačích a přenosných zařízeních." okomentoval možnost hraní napříč všemi platformami Eric Hautemont, předseda Days of Wonder, vývojářské společnosti, která hru vytvořila.

Hráči tak mohou hrát přes Steam nebo speciální síť Days of Wonder Online, začít hru na jedné platformě a pokračovat na jiné. Cena v obou obchodech se pohybuje okolo 200 Kč a pokud vás zajímají strategické hry, určitě byste měli Small World 2 věnovat pozornost.

Zdroj: Polygon

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
-1
Tomus napsal 12. 12. 2013 v 12.45

Lahva: SmallWorldu mám hodně nahraného já ;-) Někdy určitě dáme.

Nahlásit nevhodný obsah

20845348
Lahva napsal 11. 12. 2013 v 21.34

Na toto by se hodil Vojtův indie letsplay. V podobných hrátkách se vyzná a tuhle hru bych rád viděl v chodu pod zkušenýma rukama, mohla by to být dobrá zábava na cesty.

Nahlásit nevhodný obsah