Mrkněte na první screen z H-Hour

6. prosinec 2013 16:18 / Marek Švrkala / Novinky / Diskuze (0)

Duchovní nástupce série SOCOM, jímž je hra H-Hour: World's Elite, se dočkal prvního screenshotu. Objevil se na oficiálním diskuzním fóru studia Special Operations Forces, které novou akci chystá.

„Celá řada lidí věnovala tomuto projektu spoustu práce. Jsem potěšen, že vám s rozstřesenými prsty mohu ukázat první screenshot. Bez podpory komunity bychom to nedokázali. Děkujeme vám, vážíme si toho,“ napsal jeden z tvůrců. Propojení s komunitou nezdůrazňoval jen tak – hra totiž byla zafinancována pomocí crowdfundingu, když se na Kickstarteru letos v červenci vybralo 250 tisíc dolarů.

Více než 2500 přispěvovatelů přilákal David Sears, kreativní ředitel několika dílů série SOCOM pro PlayStation 2, na taktickou, týmovou válečnou akci zaměřenou na multiplayer. Hra pro PC a PlayStation 4 má obsahovat minimálně šest map, čtyři módy a komunitní funkce podporující kooperaci.

Důležitá je také filozofie tvůrců, kteří kladou důraz na to, že kulky jsou smrtelné. H-Hour tak sází především na realističnost, a ne na obří výbuchy a epické scény jako některé konkurenční tituly.

Zdroj: oficiální stránky studia

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!