Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Do Walking Dead se vrátí také Omid

2. prosinec 2013 14:03 / Zdeněk Princ / Novinky / Diskuze (2)

Vývojáři z Telltale Games se připravují na vydání první epizody druhé řady adventury The Walking Dead a po odhalení, že si zahrajeme za malou Clementine, přichází ke slovu další comeback.

Díky screenshotu zveřejněném na oficiálním twitterovém účtu Telltale Games vychází najevo, že se mezi postavy vrátí také Omid. Pokud si vzpomínáte dobře, poprvé jste se s ním mohli setkat ve třetí epizodě první série, kdy musela skupina přeživších zastavit vlak kvůli náklaďáku, který visel z mostu a blokoval cestu vpřed. Omid se na tomto místě hádal s Christou a byl doslova ohromen Clementine, jakožto prvním dítětem, které od vypuknutí nákazy viděl. I z tohoto důvodu se zdá poměrně logické, že se Omid vrátí i ve druhé sezóně, otázkou je, jestli si zachová tak vřelý postoj i nadále, nebo pro něj scénáristé připravují nějaký pěkný zvrat.

Ať už to dopadne jakkoliv, první klubko záhad začneme rozplétat už tento měsíc v kapitole nazvané All That Remains, která vyjde pro PC, PS3 a X360

Zdroj: Polygon

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
-1
PiXEL napsal 2. 12. 2013 v 20.29

Tak kdo hrál první sérii, tak ví, že to zrovna tato postava ještě s Christou přežila a měl jsem za to, že ti, co se objevují v dáli na konci dílu finálního, jsou právě oni dva :) Těším se, ale zahraji si druhou sérii až to bude komplet, nebavilo by mě čekat na další díly v měsíčním intervalu. Mám raději celiství zážitek.

Nahlásit nevhodný obsah

20859215
Greca napsal 2. 12. 2013 v 14.48

Už se nám to blíží. A doufám, že ten drb, že mistři epizodického vyprávění z Telltale tvoří Hru o trůny, se stane skutečností.

Nahlásit nevhodný obsah