Datadisk pro WoWko oficiálně potvrzen

8. listopad 2013 22:03 / Zdeněk Princ / Novinky / Diskuze (9)

Pokud jste zprávy kolem chystaného datdisku Warlords of Draenor pro legendární MMORPG World of Warcraft sledovali pečlivě, můžete většinu informací považovat za skutečné. Chris Metzen z Blizzardu existenci datadisku potvrdil na právě zahájeném BlizzConu 2013 a přidal první detaily.

Warlords of Draenor přijde se zcela novým kontinentem, kam se budou muset hráči plavit proti toku času, zvyší maximální úroveň na hodnotu 100 a graficky vylepší stávající třídy postav. To jsou základní pilíře vylepšení, které ale přichází i proto, aby uvedlo do světa World of Warcraftu úplně nové hráče. Metzen vysvětlil, že se na scénu vrátí ta nejdrsnější monstra z historie Warcraftu a znovu se pokusí zahýbat dějinami. Jmenovitě půjde například o Blackhanda, Ner'zhula nebo Grommashe Hellscreama, kteří se ve stovkách nových questů objeví jako bossové a budete s nimi muset opět změřit síly.

Aby byla hra opravdu přístupná všem, dostanete možnost jednu vaší postavu instantně posunout na úroveň 90, abyste se mohli pustit do nového obsahu a na nikoho se neohlížet. Dalším vylepšením pak bude i možnost najmout si NPC společníka, který bude dělat všechny ty neoblíbenné činnosti jako vracení se k zadavatelům questu po jeho splnění, nebo sbírání nejrůznějších věcí. Navrch pak vývojáři přidávají možnost upravit si své příbytky, což je sice spíše kosmetická záležitost, ale některé hráče určitě potěší.

O datu vydání se přirozeně mlčí, snad se s ním ale vývojáři nebudou tajit příliš dlouho... I když, v případě Blizzardu to je beztak jen zbožné přání.

Sledujte i nadále náš speciál z BlizzConu 2013 s pravidelnými aktualizacemi až do skončení akce.

Zdroj: Blizzard

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20863111
Valvetro napsal 9. 11. 2013 v 19.10

Daniel: Hned v první větě je psané, že se vrátí zpět v čase, jestli jsi měl na mysli něco takového.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Daniel napsal 9. 11. 2013 v 18.48

Hm, ale vemte si to že normálně ve WoWce máme Grommashe Hellscreama. Takže to nebylo moc dlouho co se Draenor změnil v Outland, což znamená že postupem času se Draenor v budoucnosti změní v Outland a budem mít dva Outlandy. Jeden normálně jak ho máme teď a jeden v minulosti :D ...

Nahlásit nevhodný obsah

20847380
Mitsurugi napsal 9. 11. 2013 v 12.20

Pomazanka: Tak jinak, došli nám záporáci, kteří dokážou přitáhnout dost hráčů, tak se vrátíme v čase, a zrecyklujeme naše nejznámější postavy.

Nahlásit nevhodný obsah

20821316
zdeeneek napsal 9. 11. 2013 v 09.29

Jerrek: Ja jsem rikal, ze uz hraju wowko cca 6 let a zadnej pribytek jsem nikdy nemel ;)

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Jerrek napsal 9. 11. 2013 v 05.50

Nic v z zlom, Zdenek, ja ta mam rad, ale je vidiet, ze vies o WoWku strasne malo. Navyse aj tie informacie ktore sa objavili dnes si nespravne pochopil a interpretoval. Vylepsovanie pevnosti (garrison) alebo "pribytok" ako si to nazval nie je kozmeticka vec. A to preto, ze do teraz vo WoWku nic take nebolo, takze to, ze pribudnu "pribytky" hracom a k tomu neinstancovane a s moznostou postavit ich kdekolvek v Dreanore je dost velka vec. Dalsia vec sa tyka tych NPC ktore sa najimaju. Nebudu ti odovzdavat questy ani zbierat za teba veci. Najimas si NPC prave do tej pevnosti, kde budu byvat a zit svoj zivot a posielas ich na "misie" a do raidov. Nieco podobne ako v Asssassins Creed: Brotherhood. To len aby som uviedol na spravnu mieru dezinformacie ktore su napisane v tomto clanku.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Pomazanka napsal 9. 11. 2013 v 00.32

Došli záporáci? Plamená legie je kdesi ukrytá, lady Azshara s celým osazenstvem nagu jak by smet, old gods stále vězí zamčení ve svých kobkách a pantheon a celý živoucí vesmir snad ani dodávat nemusím.

Nahlásit nevhodný obsah

20847380
Mitsurugi napsal 8. 11. 2013 v 23.24

Jinak řečeno: Došli nám záporáci tak se vrátíme v čase.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
goblin napsal 8. 11. 2013 v 23.24

A ještě jedna věc, ohledně vydání očekávám, že Blizzard použije své oblíbené slovíčko "Soon" :)

Nahlásit nevhodný obsah

-1
goblin napsal 8. 11. 2013 v 23.21

No tak datadisk nemohl být příběhově lépe zasazen. Tohle je povinnost už jen z principu. Doba Nerzhula, Velena, Gromma, Durotana,Guldana...no klobouček před blizzem. Tohle je prostě povinnost pro všechny fanoušky tohoto univerza.

Avšak instantní level 90 se mi vůbec nelíbí, ale stejně to bude tak, že nejdříve budu muset mít normálně vyexpenou postavu.

No opravdu se těším, teď je jen na Blizzu aby něco nepokonil, rozjeté to mají zatím dobře.

Nahlásit nevhodný obsah