Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Třetí Zaklínač brojí proti děravé paměti

30. září 2013 22:56 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Jistě to znáte všichni, donesete si domů hru, tu v následném nadšení rozehrajete a pak náhle přijdou povinnosti a jiné potíže ve hraní bránící a uplyne týden či pět, vy se vrátíte ke hraní a najednou už nevíte, co se stalo. To v tom lepším případě, v tom horším dnes vinnou mnohdy neuvěřitelných cen jen zařadíte rozehranou hru mezi další do poličky „rozehrané“, kde se na ty předchozí již roky práší a tam postupně upadne v zapomnění kompletní.

Klasika, řekli si naší polští sousedé z CD Projektu Red a chystají se na to u třetího Zaklínače jít trochu jinak. Autoři chtějí hráče udržovat v pozornosti sérii animovaných příběhových knížek a flashbacků – to vše jen proto, aby byl hráč stále v centru dění složitého a větveného příběhu. A při vyřčení čísel se není co divit – CD Projekt se chlubí obsahem, který dosahuje pětatřiceti násobku druhého dílu. A z toho padá nejen čelist, ale i jakákoli ambice udržovat si společenský život.

Sám za sebe mohu jen dodat, že autory v tomto směru chválím a podporuji – Zaklínač 2 je totiž přesně tou časově náročnou hrou, kterou jsem odložil a ke které se vracím prakticky od vydání. Zatím marně. :)

Zdroj: Polygon

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
11648203
Kazirk napsal 1. 10. 2013 v 20.15

Vinnou? To snad nemyslíte vážně..

Nahlásit nevhodný obsah

20862462
Literionna napsal 1. 10. 2013 v 10.08

Pro případné zájemce: Zaklínačský meč - sbírka šesti povídek, které volně navazují na svět Zaklínače od Andrzeje Sapkowského. Autor získal prostřednictvím nakladatelství Leonardo souhlas Andrzeje Sapkowského k publikování sbírky s tím, že bude vydána k nekomerčním účelům.
-----------------------------------
Sbírka ke stažení ve formátech .doc a .pdf:
http://www.uloz.to/xEREP6Yt/zaklinacsky…

Originální texty lze nalézt na webu:
http://zaklinac-povidky-vlastni.webzdar…
-----------------------------------
Omluva za Offtopic, ale třeba zaujme. Hezký den.

Editováno: 1. 10. 2013 v 10.09

Nahlásit nevhodný obsah