Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Autoři Killzone pracují na nové značce

30. září 2013 20:41 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (0)

Guerrilla Games, studio stojící za vznikem a pokračováním úspěšné Killzone série (s výjimkou kapesní odnože) vyvíjí hru nesoucí novou značku – a vlastně, není se čemu divit, jen málokterá příležitost je pro představení nové IP vhodnější než příchod nové konzole.

K vývoji se přesouvají lidé, kteří doposud pracovali na již dokončeném Killzone Shadow Fall. Informace zazněla na Eurogamer Expo z úst Erica Boltjese, hlavního designéra Shadow Fall. Z jeho úst rovněž zaznělo, že se jedná nejenom o něco úplně nového, ale také zcela odlišného od Killzone. Zda tím myslí i žánrově, to je zatím ve hvězdách.

A od jiného člověka, od Fergala Gary ze Sony Computer Entertainment UK, se dozvídáme zajímavou perličku ohledně Killzone Shadow Fall – hra totiž ve své digitální verzi zabere zhruba 50 GB místa. Zdá se vám to hodně? Tak určitě, mějte však na paměti, že s další generací konzolí se zvedá rozlišení a s tím i velikost textur a všeho přidruženého. Rozhodně vhod pak přijde zajímavá vlastnost PlayStation 4 – hru budete moci začít hrát ještě dříve, než se celá uhnízdí na pevném disku konzole. Jenom pak nesmíte hrát příliš rychle. ;)

Podívat se rovněž můžete na prezentaci Killzone Shadow Fall ze zmíněné výstavy.

Zdroj: ComputerAndVideoGames.com, Eurogamer.net

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!