2K Games ani Valve nejedou na E3

29. duben 2013 11:11 / Ondřej Švára / Novinky / Diskuze (0)

Minimálně dvě velké herní firmy nebudou mít svůj vlastní veletržní stánek na červnovém E3. Svoji neúčast potvrdilo Valve i 2K Games.

Firma Gabeho Newella zřejmě opět nehodlá ukázat nic, co by za vlastní vystavovatelský prostor stálo, což znovu víří spekulace o průtahu prací na Half Lifu 3. 2K Games zase řeklo, že chce věnovat čas spíše vývoji samotných her. V aktuální přípravě jsou například XCOM Enemy Unknown, The Bureau: XCOM Declasiffied a expanze pro Civilization V s názvem Brave New World či do nový obsah do Borderlands 2. O obrazové novinky se chce firma podělit s hráči na svých profilech v Twitch.tv a na Youtube.

Veletržní otazník zatím visí také nad účastí Rockstar Games, které mělo na E3 samozřejmě ukázat kupu novinek k připravovanému GTA V. Rockstar bude mít na výstavě určitě své lidi, ale zatím není potvrzeno, že by se na E3 firma prezentovala jako celek.

Skromněji pojme letošní E3 také firma Nintendo, která se vzdala tradiční tiskové konference a své hry bude představovat na jednotlivých stáncích. Tiskové brífinky tak zůstanou doménou Microsoftu, Sony,  Electronic Arts a Ubisoftu.

Zdroj: VG247, CVG

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!