Call of Duty: Ghosts prozrazeno

24. duben 2013 17:04 / Erik Omar / Novinky / Diskuze (2)

Update: Nejen Tesco má slabost pro prozrazování tajných informací. Na internetu se objevil letáček řetězce eTarget, který za datum vydání označuje 5. listopadu.

Původní zpráva: Obchodní řetězec Tesco nechtěně prozradil existenci Call of Duty: Ghosts. Nový díl oblíbené série válečných FPS by měl dle Tesca vyjít v prosinci pro PS3 a Xbox 360. Současně zveřejněný boxart prozrazuje, že je hra vyvíjena studiem Infinity Ward (tvůrci podsérie Modern Warfare).

Call of Duty: Ghosts by mělo být podle prvních informací zasazené do blízké budoucnosti, zbraně by se však neměly lišit od těch, které mají k dispozici vojáci v současnosti. Novinkou pak mají být interaktivní loadingové obrazovky, během kterých si budeme krátit čas nejrůznějšími minihrami.

Velkou změnou oproti předchozím dílům by měla být fanoušky vzývaná implementace zničitelného prostředí. O zničitelnosti prostředí se mluví v souvislosti s novým módem, který má nahradit "Spec ops" mise.

O Call of Duty: Ghosts se už nějaký ten pátek šuškalo v kuloárech. Ostatně Dan Amrich z Activisionu se před několika týdny nechal slyšet, že odhalení nového CoD čeká nejpozději na začátku června. Díky "šikovnosti" Tesca se to stihlo dřív.

Zdroj: CVG, VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20809076
red-icius napsal 24. 4. 2013 v 19.35

Coze, on bude i tento rok CoD? to sem necekal..

Nahlásit nevhodný obsah

20850277
DiNardo napsal 24. 4. 2013 v 18.45

jééé ono to nebude na PC? jaká to škoda

Nahlásit nevhodný obsah