Kariéra ve FIFA 13 plná změn a novinek

24. červenec 2012 08:00 / Maggot / Novinky / Diskuze (0)

Fotbalová FIFA 13 se v rámci páteře hry, tedy kariérního režimu, dočká několika velice klíčových novinek, které pravděpodobně neocení jen skalní fandové. Předem se sluší dodat, že v rámci postupu budete moci bojovat i s národním týmem, nejenom jako hráči, ale také jako trenéři. Systém nabídek a koučování se od minulého dílu značně roztáhnul.

V závislosti na vašich trenérských výkonech tak budete získávat nabídky na trénování jak domácích klubů, tak národních týmů, přičemž s novým systémem reputace úzce souvisí i novinky. V tisku tak budete často vídat fámy o tom, jak by vás někdo chtěl koupit, případně pozvat na trénink třeba i několik měsíců před tím, než se tak opravdu stane.

Mezi novinky patří i mód Skill Games, který se zaměřuje na opravdové dovednosti fotbalistů. V několika desítkách technických miniher tak například otestujete své přihrávání, pokutové kopy či další schopnosti, které by měly být součástí vašeho slovníku. EA navíc odhalila i video zobrazující hlasové ovládání skrze pohybový ovladač Kinect.

Zdroj: fifasoccerblog.com

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!