BURDA Digital apetit online.czApetitonline Elle.czElle Marianne.czMarianne Maxim.czMaxim Hrej.czHrej Marie ClaireMarie Claire JoyOnline.czJoy SvetZeny.czSvětŽeny moje betynka.czMoje betynka pošli recept.czPošli recept chip.czChip Marianne BydleníMarianne Bydlení ApetitShop.czApetitShop Elleshop.czElleShop
více

Kariéra ve FIFA 13 plná změn a novinek

24. červenec 2012 08:00 / Petr Strecker / Novinky / Diskuze (0)

Fotbalová FIFA 13 se v rámci páteře hry, tedy kariérního režimu, dočká několika velice klíčových novinek, které pravděpodobně neocení jen skalní fandové. Předem se sluší dodat, že v rámci postupu budete moci bojovat i s národním týmem, nejenom jako hráči, ale také jako trenéři. Systém nabídek a koučování se od minulého dílu značně roztáhnul.

V závislosti na vašich trenérských výkonech tak budete získávat nabídky na trénování jak domácích klubů, tak národních týmů, přičemž s novým systémem reputace úzce souvisí i novinky. V tisku tak budete často vídat fámy o tom, jak by vás někdo chtěl koupit, případně pozvat na trénink třeba i několik měsíců před tím, než se tak opravdu stane.

Mezi novinky patří i mód Skill Games, který se zaměřuje na opravdové dovednosti fotbalistů. V několika desítkách technických miniher tak například otestujete své přihrávání, pokutové kopy či další schopnosti, které by měly být součástí vašeho slovníku. EA navíc odhalila i video zobrazující hlasové ovládání skrze pohybový ovladač Kinect.

Zdroj: fifasoccerblog.com

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

*(ochrana proti SPAMu; odpovězte jedním slovem bey diakritiky)

Při přispívání do diskuzí je třeba respektovat pravidla diskuzí.
V komentářích nedodržujeme HTML značky.