Journey vychází v kolekci se starými hity

25. červen 2012 14:13 / Ondřej Švára / Novinky / Diskuze (1)

Poutavá adventura Journey se brzy dočká sběratelské edice. Zpozornět by tak měli především ti, kteří o hře od Thatgamecompany již mnoho slyšeli, ale zatím nenašli odvahu nebo důvod tento originální kus herního softwaru v okrových barvách koupit.

Možná, že sběratelská edice, představená v aktuálním čísle Official Playstation magazínu, je definitivně přesvědčí. Krom základní verze Journey v ní totiž najdou také straší hru flOw z roku 2006 a její tři roky staré pokračování Flower. Balíček dále obsáhne několik blíže nespecifikovaných mini-her, soundtracky, dokument o Thatgamecompany a zkušební předplatné nové platformy Playstation Plus, která dokáže kombinovat hry mezi Vitou a velkou konzolí. Například skrz ně ukládá pozice.

Journey vyšlo letos v březnu a jak v cizině, tak na Hrej si hra vysloužila pochvalná hodnocení. I proto se na PSN stala nejrychleji prodávanou digitální hrou historie v oblastech Evropa a Severní AMerika, když předčila i mnohé klasické AAA kusy.

Sběratelská edice vychází v Severní Americe 28. srpna a bude stát třicet dolarů. K dostání tam bude jak v digitální tak v retailové formě na disku v kamenných obchodech. Podrobnosti o launchi v dalších regionech prý přinese studio později.

Zdroj: CVG, Digital Spy

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20847733
Tsusaku napsal 25. 6. 2012 v 17.40

Super info, to bych si rad koupil a nejake podrobnejsi by nebylo? Kdy to ma vyjit, kolik ma stat, diskova, nebo jen PSN verze. A to PS PLUS je nejaky trial na tyden nebo vice? Pokud dalsi info nemate, tak co to treba napsat do clanku, aby se predeslo nedorozumenim?

Editováno: 25. 06. 2012 v 17.41

Nahlásit nevhodný obsah