Kdo najde nový smartphone, nechá si ho

13. duben 2011 14:28 / Komerční sdělení

Pokud se chcete stát jedním z deseti prvních českých majitelů smartphone telefonu Sony Ericsson Xperia PLAY s certifikací PlayStation, neváhejte se zapojit do soutěže s názvem First 10, kterou ve čtvrtek 14. dubna v tuzemsku spouští společnost Sony Ericsson Czech Republic. Výherní telefony budou očíslované, aby jejich majitelé měli záruku, že jde skutečně o prvních deset kusů u nás.

Unikátní soutěž, v níž budou zapojeny populární počítačové hry, bude spuštěna na oficiálním českém Facebook profilu „Sony Ericsson Czech Republic“ (www.facebook.com/SonyEricssonCzechRepublic). Cílem hry je najít telefon a ten, kdo jej objeví jako první, se stane jeho majitelem. Soutěž o deseti kolech s deseti telefony bude probíhat ve vybraných městech (v Praze, Brně, Ostravě, Liberci, Plzni, Hradci Králové a Českých Budějovicích) od zítřka do 6. května.

V každém kole budou soutěžící postupně seznámeni se třemi indiciemi. První indicie bude vyzrazena prostřednictvím speciální aplikace na Facebook profilu, druhou indicii budou muset odhalit s pomocí promotérů či QR kódů přímo v terénu a s třetí indicií přijde rozuzlení hádanky a následně hledání utajené lokace telefonu. Ten, kdo první místo s telefonem najde, se v daném kole stává vítězem. V období od 14. dubna do 6. května tak bude postupně vyhlášeno deset vítězů.

Telefon Xperia PLAY se na českém trhu začne oficiálně prodávat během května.

Zdroj: TK Sony Ericsson