Představení Bode Miller Alpine Skiing

9. prosinec 2005 15:05 / sleepless. / Novinky / Diskuze (0)

Lyžařská sezóna u nás i v zahraničí se právě rozjíždí, na což bleskurychle zareagovala na budgetové tituly specializovaná americká společnost Merscom, která představila titul Bode Miller Alpine Skiing. Bode Miller Alpine Skiing je lyžařská simulace pro PC a PS2, jež se točí okolo postavy známého sjezdaře americké národnosti Bode Millera, který je doma ve státech docela hodně populární. Hra nabídne možnost účastnit se čtyř disciplín světového poháru (slalom, obří slalom, sjezd, Super G) buďto v samostatných závodech, nebo v kariérní módu. Závodit se přitom bude na šesti svazích známých ze Světového poháru - Adelboden (Švýcarsko), Beaver Creek (USA), Garmisch (Německo), Lake Louise (Kanada), Kitzbühel (Rakousko) a Yongpyong (Jižní Korea).

Koncept kariérního módu je víceméně klasický. Hráč se převtělí do kůže začínajícího lyžaře, s nímž bude objíždět závody a skrze výhry se postupně propracovávat až na vrchol. V průběhu kariéry jej přitom čekají nejenom závody, ale i tréninky, nákup stále lepšího vybavení a také uzavírání lukrativních smluv se sponzory. Ti se však logicky pohrnou pouze v případě, že se bude dařit. V případě opačném nebudou s odstoupením od smlouvy váhat ani vteřinu.

Za vývoj Bode Miller Alpine Skiing je odpovědný zkušený tvůrčí tým 49Games, který má na svém kontě tituly v úspěšných sériích Alpine Skiing a Ski Jumping. Jeho členové do hry implementovali také tři stupně obtížnosti, lehký RPG prvek v podobě vývoje vlastností lyžaře, výše zmíněnou možnost nakupovat vybavení, vyjednávání se sponzory a nechybí díky bohu ani podpora multiplayeru na jednom počítači, přes LAN, nebo internet až pro 12 hráčů. Co se audiovizuálního zpracování týče, mohou příznivci virtuálního lyžování očekávat několik volitelných kamer, detailně zpracované lyžaře i samotné tratě a presentaci ve stylu TV přenosu. Okolo trati by pak měli hlučet lidé stejně jako vyvádějí ve skutečnosti a atmosféru TV přenosu budou dotvářet komentátoři.

Zdroj: PR

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!