Filmové Diablo v roce 2009 nebude

14. červenec 2008 15:32 / Jaromír Möwald / Novinky / Diskuze (2)

Filmové adaptace úspěšných počítačových her hýbou světem, takový Uwe Boll, který nás zahltil odpadem typu Dungeon Siege nebo Postal, o tom ví své. Jak to ale vypadá s adaptací úspěšného RPG Diablo? Mezi obrovskou skrumáží hráčů očekávanou adaptaci měla původně pod palcem společnost Legendary Pictures, která si navíc přibrala i další herní námět, a sice známou hru World of Warcraft. Nejdříve to vypadalo dost nadějně a některé zdroje dokonce informovaly o tom, že zfilmovaná verze Diabla přijde do kin už v roce 2009.

Jenže všechno je nakonec úplně jinak. Warcraft totiž ve výhledovém plánu projektů Legendary Pictures zůstal, Diablo už byste v něm však hledali marně. Prostě se vytratilo. Zatím není jisté, zda si lukrativní práva pořídil někdo jiný, možná majetnější a schopnější, jisté však je, že rok 2009 filmová adaptace Diabla rozhodně nestihne. Scénář pro film Warcraft napsal samotný Chris Metzen z Blizzardu a děj bude usazen rok před samotným World of Warcraft. 

 

Zdroj: Diablo CZ

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
3140505
AngryGirl napsal 15. 7. 2008 v 12.59

to je moc dobre Thundergod zatim snad nic neposra* delal pribeh teoreticky pribeh ke hram od blizzardu artworky a par tech renderu ;)

Nahlásit nevhodný obsah

2346909
major_Kalash napsal 14. 7. 2008 v 18.49

Je to dobře nebo špatně?

Nahlásit nevhodný obsah