Chystá se návrat Jet Grind Radia?

31. červenec 2008 14:18 / Jaromír Möwald / Novinky / Diskuze (1)

Sega možná opět zkusí zalovit v dobře známých vodách moře jménem Dreamcast a vytáhnout z něj další zapomenutou perlu. Tentokrát by to měl být dobře známé Jet Grind Radio (nebo pokud chcete, tak Jet Set Radio). Naposledy se objevila na prvním Xboxu a pokud nepočítáme verzi pro Game Boy Advance z roku 2003, tak se po ní zem slehla. Dvacátého čtvrtého července však Sega vyplnila trademark na novou hru, který nebyl pouze prodloužením původního Dreamcastového trademarku z roku 2000. To by znamenalo úplně novou hru a ne jen update osm let staré hry do dnešní grafiky a s dnešními možnostmi. Jet Grind Radio totiž využívalo zcela originálního grafického stylu, který se nejlépe dá připodobnit třeba ke Crazy Taxi.

Navíc hodně spolupracovalo s muzikou (jak je z názvu patrné), což v kombinaci s ježděním na in-line bruslích v komiksovém městečku mělo neopakovatelnou atmosféru. V trademarku se dále psalo o "stahovatelném obsahu, věcmi, určenými pro mobilní telefony a programy pro handheldy." Sega možná chce Jet Grind Radio rozjet znovu ve velkém a vydat mimo očekávané Wii i na Xbox, PS3, DS a PSP. Vyloučeno také není vydání na iPhone, o kterém prezident Segy, Simon Jeffery před nedávnem hovořil jako o hardwarovém ekvivalentu Dreamcastu. Každopádně pouhá zmínka o novém Jet Grind Radiu by neměla nechat žádného fanouška her, ve kterých hraje hlavní roli muzika chladným.

Zdroj: Kotaku

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20813074
melgo-ur napsal 31. 7. 2008 v 15.37

Jen do toho, Jet Set Radio i JSRF jsem mel rad. Jenom k tomu grafickemu stylu, JSR jako prvni (tedy alespon se to ted tak vnima) pouzil techniku Cel-shadingu.

Nahlásit nevhodný obsah