Chystá Blizzard zbrusu novou značku?

23. březen 2009 10:19 / Jaromír Möwald / Novinky / Diskuze (3)

Blizzard posledních několik let vsází stále na ty samé osvědčené koně a s jistým časovým odstupem vydává prakticky pouze tři značky - Starcraft, Diablo a Warcraft. Dokazuje to i současný line-up, který se v Blizzardu chystá, pracuje se na druhém Starcraftu, třetím Diablu a datadisku k World of Warcraft. Jak však navnadil COO Paul Sams v roce 2006, kdy prohlásil, že by nebyl vůbec překvapen, kdyby se v dohledné budoucnosti objevila nová série, neboť vůle k tomu určitě je, není všem dnům (a novým sériím) konec.

Podle všech dostupných informací se totiž vedle utajovaného next-genového MMO chystá ještě jedna hra, která by měla být zcela mimo hlavní triumvirát. Blizzard totiž vypsal inzeráty na nové pracovní pozice u hry, jež zatím nebyla oznámena a o níž se prý zatm vůbec neví (což by vylučovalo i ono next-genové MMO). Jasně, může to být i remake klasik jako je BlackThorne, nebo The Lost Vikings, ale o nich už se v Blizzardu několik let nemluví, tudíž je všichni pokládají za uložené k ledu. Máte nějaký svůj osobní tip jaká hra by mohla být oním neoznámeným titulem? Sem s nim!

Zdroj: IncGamers

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20820544
scarify napsal 23. 3. 2009 v 13.00

sám si nedovedu představit jak by mělo vypadat něco uplně nového, ale vzhledem k tomu, hry od Blizzardu jsou celkem dlouhověký, tak to bude určitě zase pecka

Nahlásit nevhodný obsah

20809385
JHfr3ak napsal 23. 3. 2009 v 12.52

FPS taky vylučuju

Nahlásit nevhodný obsah

14071876
MoravaGeorge napsal 23. 3. 2009 v 12.16

BlackThorne 2 nebo spíše jaho ramake bych si dal... hlavně onu brokovnici a systém krytí, ruku v ruce s frajerským střílením za sbe.

Ale nová IP by taky nemusela být špatná... hack & slash už mají obsaženou v Diablu, strategii v sérii WarCraft, MMO ve WOW. Adventuru už asi sami vzdali, Tahovku nepředpokládám, epické RPG taky vylučuju... Takže v úvahu přichází skákačka (nepravděpodob), nebo 3D akce, třeba nějaké FPS, ale to by mi na Blizzardy taky nesedělo... ne že bych byl netrpělivě napjatý, ale aspoň dostatečně zvědavý.

Nahlásit nevhodný obsah