Indie zprávy ze zahraničí

1. prosinec 2008 15:23 / Tomáš Nadrchal / Novinky / Diskuze (1)

- Paul Eres vydal zajímavý článek, v němž je popsán způsob, kterak lze efektně i efektivně prodávat shareware tituly přes síť internet. Pakliže tedy pracujete na nějakém zajímavém titulu a chtěli byste si jeho distribucí vydělat nějakou tu korunu, neváhejte a linkujte sem.
- Chystané uvedení Cave Story na WiiWare se stále blíží, o tom, kterak bude Wii verze vypadat může napovědět i toto video zveřejněné na serveru IGN.com.
- Uzávěrka aktuální soutěže Commonplace Book Competition nezávislého blogu TIGsource je za námi, v nejbližších dnech bude zveřejněn hlasovací formulář. Než se tak stane, můžete si soutěžní tituly vyzkoušet z tohoto fóra, my samozřejmě účastníky patřičně otestujeme a ty nejlepší z nich nabídneme ke stažení z našeho freeware archivu.
- Server BigDownload.com zveřejnil seznam patnácti nezávislých titulů, které by neměly chybět ve vaší sbírce. Nechybí zde namátkou ani Audiosurf, World of Goo či Everyday shooter, valná většina her se nyní cenově pohybuje pod hranicí 20$, což stojí za zvážení.

Zdroj: více zdrojů

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
4409734
Sir_Pete napsal 1. 12. 2008 v 15.53

TIGSource -
Zběžně jsem prolítl [FINISHED] hry, a některé vypadají opravdu k světu (graficky)! Herně, zatím nevím... čekám až chlapci vydají nějaký torrent s kompletem jako minule u Demag soutěže.

Nahlásit nevhodný obsah