Blizzard a nová MMO hra, proč ne?

1. srpen 2008 10:17 / Zdeněk Princ / Novinky / Diskuze (3)

Během tiskové konference společnosti Activision Blizzard se spoluzakladatel Blizzardu a současný CEO, Mike Morhaime, rozpovídal o tom, jaký mělo spuštění Age of Conan vliv na hráčskou základnu WoW. Podle jeho slov se zhruba 40% z těch, kteří na chvilku odešli od WoW, aby otestovali Age of Conan, zase pokorně vrátilo k MMO stálici. Morhaime přidal informaci, že Blizzard momentálně hledá další schopné lidi, kteří by se mohli zapojit do prací na již vznikajícím MMO titulu. Z konkurenčních důvodů však nikdo nechtěl sdělit žádné detaily a jak už to tak u Blizzardu bývá, tajit se to bude nejspíš ještě pěkně dlouho. S povděkem tedy kvitujeme alespoň vyřešení otázky, zda se WoW podívá i na konzole. Všichni, kteří doufali v kladnou odpověď, budou teď nejspíš zklamáni, World of Warcraft pro konzole nebude. Nejbližší metou tak zůstává vydání datadisku Wrath of the Lich King, jehož testování prý probíhá bez zádrhelů (zdravíme Radka F.), nicméně se určitě neobjeví do konce prázdnin. Doufejme, že vývojáři stihnou připravit všechno do konce letošního roku, byl by to hezký vánoční dárek.

Zdroj: Worthplaying

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20815353
Poky95 napsal 1. 8. 2008 v 12.14

mě osobně je jedno jaké to MMO bude (jestli WoW2 což pochybuju, nebo Diablo, StarCraft) vždyt' je to blizzard, a nevzpomínám si na hru od nich co by se nestala hitem, kultem, či fenoménem ... já mám hry od nich velmi rád a nezajímá mě kde se bude odehrávat atd.

P.S.: Ale i tak bych radší Starcaft jako MMO :)

Nahlásit nevhodný obsah

20804185
montana. napsal 1. 8. 2008 v 11.27

Proc jo? :)

Nahlásit nevhodný obsah

10165541
Overwatch napsal 1. 8. 2008 v 11.02

Řeč není o vývojářích, ale o hráčích. Od WoWka utekl určitý počet hráčů k AoC, ale cca 40 procent z nich se vrátilo zpátky.

http://www.edge-online.com/news/blizzar…

Dvakrát měř, jednou řež :)

Nahlásit nevhodný obsah