Hrajte WoW ovladačem X360

18. říjen 2007 10:30 / Zdeněk Princ / Novinky / Diskuze (1)

Už jsme si tak nějak zvykli, že některé herní žánry jsou i na PC lépe ovladatelné skrze gamepad, nebo jiný herní ovladač. Představit si to nejspíš dokážeme u sportovních a závodních titulů, u MMO her však asi sotva. Jenže i zdánlivě nemožné se stává skutkem a společnost Blue Orb, zabývající se především snahou přinést hráčům neotřelý herní zážitek, přichází s možností, jak hrát jednu z nejpopulárnějších MMORPG her - World of Warcraft - pomocí Xboxového ovladače.

K tomu vám kromě samotného ovladače poslouží konfigurační utilitka pojmenovaná Switch Blade, jejíž promo video můžete zhlédnout na serveru Youtube. Samotný program vám nabídne přdnastavený profil ovládání s pochopitelnou možností vlastní volby vyhovující vašemu hernímu stylu. Z oficiálního prohlášení můžeme tlumočit víceprezidenta společnosti, Aaarona Levina, který si uvědomuje popularitu WoW a pomocí Switch Blade se snaží přinést hráčům v prvé řadě chybějící pohodlí. Se zmíněnou utilitou už hráči nemusí trávit hodiny shrbeni ve své židli, nýbrž spokojeně v měkkém křesle a v dostatečné vzdálenosti od monitoru. Utilita je distribuována výhradně zdarma, avšak pojí se s ní nutnost instalovat komunikační & herní statistiky sbírající software Xfire. Pokud mezi hráče WoW patříte a netradiční způsob hraní vás zaujal, navštivte oficiální stránky produktu a pohodlně se usaďte. Jen pro pořádek se ještě sluší doplnit, že pracovníci Blue Orb momentálně pracují i na kompatibilitě s jinými hrami, jež by měly následovat dle úspěchu/neúspěchu ve Warcraftu. Nechme se tedy překvapit.

Zdroj: Switchblade.com

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
13173875
BananRoman napsal 18. 10. 2007 v 16.44

jakozto dlouhodoby hrac WoW toto nedoporucuji...po schlednuti videad a predstav,jak se to debilne musi hrat me k WoW sedi jen ta nase klavesnice

Nahlásit nevhodný obsah