Wrath of the Lich King - název 2. WoW datadisku?

1. srpen 2007 09:33 / sleepless. / Novinky / Diskuze (0)

Německá hodnotící organizace Unterhaltungssoftware Selbstkontrolle, čili USK znovu zasahuje. Nedávno její stránky odhalily, že se blíží vydání demoverze 3D akce BioShock a nyní zas vyplivly možný název druhého datadisku pro MMORPG World of Warcraft. Když si dáte na homepage USK vyhledat termín „world of warcraft“, tak vám kromě řady jiných záznamů vyjede i World of Warcraft: Wrath of the Lich King (GC-Demo). U záznamu je přitom uvedeno, že byl ohodnocen 30. července, jedná se o Add On pro PC a je určen starším 12 let.

Označení GC-Demo v závorce za názvem jasně naznačuje, že USK zhodnotila demoverzi něčeho, co bude na konci srpna prezentováno na Games Convention v Lipsku. V té době už by měl být přitom nový WoW datadisk představen a dojít by k tomu mělo v průběhu BlizzConu, který se koná tento pátek a sobotu.

Vyloučit samozřejmě nelze, že byl název Wrath of the Lich King speciálně vymyšlen jenom pro Game s Convention demo a datadisk samotný se bude jmenovat jinak. Smysl takového kroku nám však trošku uniká. Ze všeho nejlepší tedy bude počkat, s čím vývojáři z Blizzard Ent. během BlizzConu přijdou. Wrath of Lich King si zatím píšeme do deníčku s poznámkou – možný název druhého WoW datadisku.

Zdroj: USK

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!