Diskuze

Xbox 360 ovladač a nabíjení baterií

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878494
Flois napsal 1. 11. 2017 v 14.42

Co se týče baterek nemám zkušenost. Ale originální kit si nemůžu vynachválit. Mám už ho asi 3 roky, používám prakticky denně a stále slouží jak má. Baterka vydrží pořád stejně. Hlavně ten originální xbox kabel je luxusní. Používám ho i na nabíjení k mobilu a zatím se neochodil. Běžná nabíječka na mobil mi vydržela max půl roku. K tomuhle kablu se chovám docela necitelně a bez problému. Rozhodně peněz na to vynaložených nelituju.
Omlouvám se že na tvou otázku sem odpověď neměl.

Nahlásit nevhodný obsah

20917054
Wexz napsal 1. 11. 2017 v 14.29

No ja pouzival Xbox One S ovladac s tim originalnim battery kitem a fungovalo to celkem dobre pul roku. Ted se nechce nabijet a baterka nic nevydrzi, tak nevim jestli je to normalni (to se mi nezda) nebo jsem proste jen mel smulu na kus.
V soucasnosti zkousim pouzivani na klasicky nabijeci baterky, ale ty pres kabel z ovladace nenabijes.
Navic s battery packem po kazdem nabiti musim ovladac znovu sparovat po bluetooth s pc - jinak ovladac s compem sam znovu nemluvi. Proste Microsoft :-/

Nahlásit nevhodný obsah

20853654
RuThaN napsal 1. 11. 2017 v 13.46

Tahle jednoduchy to neni, potrebujes specialni nabijeci kit, kabel.. Jsou levny neoficialni, par sem si jich koupil, ale baterie nevydrzi a jsou na nic.. Nejlepsi reseni je oficialni od MS, stalo to kolem petikila a to funguje dobre.. Proste pripojis na USB kabel a dobiji se, jen pozor, tohle znamena bezdratovy ovladac a tam je potreba jeste receiver pro PC, tam naopak neoficialni levny reseni fungujou skvele.

Nahlásit nevhodný obsah

20891472
Azaj napsal 6. 9. 2017 v 13.51

Ahojte, potřeboval bych poradit, je možné dobíjet nabíjecí AA baterie v x360 ovladači pro PC? Jinak řečeno, když koupím dobíjecí AA baterie budou se mi po připojení kabelu k ovladači v dobíjet? Máte někdo zkušenosti? Díky, nemůžu toto info nikde vyčíst.

Editováno: 6. 09. 2017 v 13.52

Nahlásit nevhodný obsah