inzerce

Diskuze

2016 - osobní žebříčky

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr2.0 napsal 9. 1. 2017 v 08.31

Jsem rád že XCOM2 se líbil snad každému :)

Nahlásit nevhodný obsah

20803914
Shani napsal 8. 1. 2017 v 13.55

Letos jsem se k moc AAA hrám nedostala, takže to mám trochu "indie zkreslené", ale za mě asi:

Největší zážitek: Zaklínač 3 O víně a krvi (i když Srdce z kamene se mi příběhově i questama líbilo o malinko více)

Nejryzejší hratelnost: XCOM 2

Největší závislost: Stardew Valley (90 hodin)

Největší překvapení: Force of Nature (60 hodin čiré závislosti na hře za 8 éček není vůbec špatné)

Největší zklamání: The Deep Paths: Labyrinth of Andokost (napodobit kvality Legend of Grimmrock není tak snadné, jak se může zdát).

Nahlásit nevhodný obsah

20863161
Tataboj napsal 8. 1. 2017 v 13.21

Dobrá tedy.

1. Elite Dangerous - Ano, ke koupi jsem se odhodlal až na začátku roku 2016, poté, co jsem již vlastnil gamepad. Ano, zažil jsem i nějakou tu nudu, ale taky spoustu naprosto úžasných zážitků, které bych řadil k tomu nejlepšímu, co jsem u videoher prožil.

2. XCOM 2 - Tak to prostě dopadne, když vezmete EU, vylepšíte všechno, co se dá, a dáte to do sci-fi prostředí.

3. Planet Coaster - Co dodat, konečně je tu pravý nástupce RollerCoaster Tycoonu, téhle hry nebudu mít nikdy dost.

...krucinál, já jsem tenhle rok pořádně nehrál nic jiného...

Editováno: 8. 01. 2017 v 13.22

Nahlásit nevhodný obsah

20876978
Dr.One napsal 8. 1. 2017 v 12.52

Ocelotr2.0: Předně upozorňuji, že hraju jenom PC hry. A mám i děravou paměť, takže si pomáhám seznamy z wikipedie :D

Oblíbená klasika (hry, ke kterým jsem se s chutí vrátil):
trilogie Mass Effectu
Red Alert 2 (rozchodit ho na W10 je fakt těžký)

Největší zážitek:
Life Is Strange (po dvou epizodách jsem si řekl, že počkám, až to bude kompletní, no a dostal jsem se zpátky až koncem roku)

Herní babybox (co jsem nestihl, nebo čekám až vyjde dohromady s DLC):
Deus Ex Mankind Divided
Virginia
XCOM 2
Dishonored 2
Doom

Na co se těším:
Death Stranding (nemusí vyjít, stačí více k zamyšlení nutících trailerů :)
Mass Effect Andromeda (i když ta určitě skončí v babyboxu)
Prey
Syberia 3
Vampyr

Nejlepší hry roku 2016:
Zaklínač 3 O víně a krvi (bohužel je to tak, ale datadisk k loňské hře sem patří právem)
Everybody's Gone To The Rapture (na PC vyšlo letos, tak proč by to tu být nemohlo - viz GTA 5 :)
Superhot
Firewatch
Layers of Fear
Inside
event[0]
Star Trek Online (není to bestovní, ale utápím v tom každý rok spoustu času a letos to vyšlo na konzole, takže proč to nemít v žebříku #GTA5)

Zklamání roku:
The Techomancer (již několikátý pokus studia Spiders a furt nic moc)

Editováno: 8. 01. 2017 v 12.56

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr2.0 napsal 6. 1. 2017 v 09.13

Ahoj udělal jsem tuhle diskuzi, kam by každý kdo bude chtít umístil svůj žebříček herních pecek, které mu za rok 2016 vypálily bulvy a přidaly deset kilo nadváhy.

Žebříček zde nemá žádná pravidla, záleží jen na osobních preferencích. Jestli tam chcete mít 3, 10 nebo 100 her záleží na vás. Je jedno jaká platforma. Hra ani nemusela v tomto roce vyjít, nebo se může překrývat s rokem předchozím (díky DLC).

Pro mne osobně je jedinou relevancí počet hodin, které jsem ve hře strávil. Proto můj žebříček vypadá, jak vypadá a prvním místem jsem sám sebe překvapil :D

1. Fallout 4 (490 hodin)
2. XCOM2 (335 hodin)
3. Dark Souls III (298 hodin)

Nejhezčí grafika:
Uncharted 4, DOOM, OWLBOY

Nejoriginálnější herní principy:
Subterrain, ICEY

Překvapení roku:
DOOM - tedy že je dobrý
ICEY - že je to haluz, kterou jsem od Portalu 2 nezažil

Nejlepší ohlášená hra:
Death Stranding

Možná časem rozšířím až mě něco napadne.

Tak když si najdete chvilku, hoďte sem svůj žebříček nejkulervoucejších herních pecek za rok 2016. Třeba tak někoho přivedete na hru, kterou nehrál a následně mu naprosto změnila život :D

Editováno: 6. 01. 2017 v 10.19

Nahlásit nevhodný obsah