Diskuze

Náměty a připomínky

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876978
Dr.One napsal 22. 10. 2015 v 17.23

bares69: Neměla by ta hra aspirovat na větší cílovku, než je hardcore hráč minecraftu?

Nahlásit nevhodný obsah

20859114
bares69 napsal 22. 10. 2015 v 16.41

xxDawexx: TomKQT: Autor hodnotí jenom TT hratelnost, kriticky - to je ok. Ale co vše ostatní? Když se koukneš na ten příběh, je prostě k MC dokonalý, svět je krásně převzatý včetně různých detailů a není to jenom design textur, ale autoři skutečně ukazují, že tu hru znají a dokázali vtipně podtrhnout jeho adaptaci. Klasicky dochází k vypracování postavy, jako při původní hře, od prvního pokáceného stromu, vytvoření prvního úkrytu na noc až po vzácnější předměty nebo souboje. I reálná vzácnost nebo vlastnosti předmětů je v příběhu dobře reprezentována, jsou v něm (příběhu) obsaženy základní stránky gameplaye původní hry, toho co lidé v MC dělají a jak ho hrají. Člověku, který neví, jakou hodnotu má v MC diamant, onen "podfuk" v příběhu nic neřekne, ale hráč se u toho pousměje a pobaví se. Takových okamžiků tam je hodně, ale já nechci tu dávat spoilery, když se kouknete na video, uvidíte je a vše naráží právě na MC svět.

Předtím si nikdo nedokázal ani představit příběh z tohoto světa, ale on je prostě ve vztahu k této hře opravdu dobrý, jenomže pro člověka, co tu hru nezná, to je jenom další infantilní blbost. Nevidí, jak skvěle ta hra pracuje s originálem. Nevím jak to člověku co MC nezná nebo nechápe jeho přitažlivost vysvětlit. Ale toto je prostě hra pro fanoušky a tuto hodně důležitou stránku plní na 99%. A to nemá s tím, že jsou tam zase jen QTE a "důležitá" rozhodnutí moc společného. Ten příběh je pro fandu hry, to je to, co drží tuto hru nad vodou, ale když tu hru recenzent nezná, jak může toto ocenit a zohlednit?

Nejsem recenzent, neumím to napsat jako recenzi a ani to o sobě nikde neprohlašuji. Pokud vám to tedy nedává požadovaný smysl, nemůžu vám už asi víc pomoci.

Jedině snad tady, kde autor recenze víceméně vystihl, co mám na mysli:
http://www.gameinformer.com/games/minec…

Editováno: 22. 10. 2015 v 17.00

Nahlásit nevhodný obsah

20792015
TomKQT napsal 22. 10. 2015 v 16.15

bares69: Já s ním ale musím tak trochu souhlasit. Taky bych si docela rád od Tebe přečetl, jak konkrétněji měla být recenze změněna. Jasně, nemusíš být zedník, abys mohl kritizovat špatně postavenou zeď. Ale apoň dokážeš říct "hm, tady by to asi chtělo, aby byla svisle podle vodováhy a tenhle oblouk taky není v rovné zdi asi úplně vhodný". Jde mi třeba o to, jaké věci vy Minecraft znalci v té hře vidíte, které autor recenze neviděl? Toto je jedna z věcí, kterou jsi kritizoval, ale podrobněji nerozvedl. A to čtu ty komentáře dokola, tak nás na ně pořád neodkazuj.

Mi pořád není jasné, co Ti v recenzi tak chybí. Čtu recenzi znovu a znovu a kritiky tam vidím dostatek. Na obhájení 2/5 až až. Falešná možnost volby vyvíjení příběhu. Nudná minihra. Crafting neumožňující větší volnost. Krátká délka. Nudnost. Předvídatelnost. Plytkost. Humornost daná pouze vizuálem. Příliš mnoho textu bez možnosti pauznout. Absence češtiny.

Dokonce zmiňuje i nějaké spojitosti s Minecraft světem - v noci vylézají zombie a je tam crafting. Má Minecraft jako takový nějaký příběh, na který se hra odkazuje? A pokud ano, je to OPRAVDU natolik zásadní? Mimochodem - pokud ano, pak se to dá brát i jako chyba, prostě si hru neužije nikdo, kdo Minecraft důkladně nezná.

Tímto končím, nikam to nevede. Myslím, že jsi byl až příliš přísný a nejsi schopen příjmout jiné pohledy.

Editováno: 22. 10. 2015 v 16.16

Nahlásit nevhodný obsah

20875595
David Plecháček napsal 22. 10. 2015 v 16.11

bares69: Vůbec ne. Zaprvé, nehádám se, zadruhé tě chci jen dotlačit k tomu, abys psal konkrétně, věcně a přesně. Není to o tom, že mé argumenty mají být lepší, spíš o tom, že mám pocit, že neargumentuješ. Psal jsem třeba o těch prvních dvou odstavcích, co je na nich podle tebe urážlivého - nic. Ptal jsem se, co bys do té recenze doplnil, co ti v ní chybí - nic. Nic, nic, tisíckrát nic, jen to, že k tomu nemáš co napsat. Tak pokud se mě ptáš, co bys s tím měl dělat, tak prostě odpovědět. A odpovědět konkrétně.

Nahlásit nevhodný obsah

20859114
bares69 napsal 22. 10. 2015 v 15.56

xxDawexx: A co bych s tím měl jako dělat? Když s ním nesouhlasíš, tak nesouhlasíš, máš jiný. Mám se s tebou hádat, že moje argumenty jsou lepší než tvé? Proč? Stejně budeš mít dál svůj názor a mě to bude stát jenom ztrátu času a ošoupanou klávesnici. Mým cílem není tebe přesvědčovat o mých argumentech, já jsem jenom napsal svůj názor k nepovedené recenzi na stranu šéfredaktora webu. Toť vše.

Editováno: 22. 10. 2015 v 15.56

Nahlásit nevhodný obsah

20875595
David Plecháček napsal 22. 10. 2015 v 15.45

bares69: Já ale všechny (zdůrazňuji slovíčko všechny) tvé komentáře z oné diskuze našel za tebe, všechny jsem nějakým způsobem okomentoval a ke všem jsem ti napsal něco, nad čím by se chtělo zamyslet a popřípadě změnit úhel pohledu. Pokud s mými argumenty nesouhlasíš, měl jsi opakovaně prostor napsat proč, případně svůj původní postoj alespoň rozvést. To samé platí o původní reakci ve zdejší diskuzi. Ani jedno si bohužel neudělal.
Promiň, ale naše diskuze by se dala shrnout do modelu, kdy já říkám: "S tvým názorem A nesouhlasím, protože XYZ," a kdy ty odpovídáš stylem: "Najdi si můj názor A v diskuzi pod recenzí." Co to...?

Nahlásit nevhodný obsah

20859114
bares69 napsal 22. 10. 2015 v 15.35

xxDawexx: Já nevidím důvody, proč bych ti měl přepisovat / kopírovat věci, ke kterým jsem se již vyjádřil jinde. Promiň, nechodím sem, abych psal dlouhé slohové práce k tvému uspokojení. Jinak nešlo o žádný "útok na Jirku", šlo o prosbu nebo výzvu šéfredaktorovi herního webu k řešení problému, který zde vidím a který mi subjektivně vadí a podle názvu k tomu tato diskuze slouží.

Mimochodem: "I tak by mě zajímal nějaký tvůj text, tvé odstavce, které by onu recenzi tak radikálně změnily" - to jako vážně? Když se ti nelíbí film, tak jdeš psát nový scénář? To mě pobavilo :D

Editováno: 22. 10. 2015 v 15.44

Nahlásit nevhodný obsah

20875595
David Plecháček napsal 22. 10. 2015 v 15.22

bares69: Ok. Je jen trochu smutný, že tu nejdřív něco načneš a pak to utneš s tím, ať si jdeme přečíst onu diskuzi (kterou jsem mimochodem četl, jak teď, tak před tím, a ze které jsem ti sem napsal snad všechno ze všech tvých příspěvků, pozn.) - na to pravděpodobně nijak reagovat nebudeš - a ať se jdeme podívat na Zdeňkovo video. Sám ale asi konkrétně a věcně mluvit nebudeš. Pak ale nechápu proč to vůbec začínáš.
"No, nelíbí se mi zdejší recenze, jako třeba MC, jděte se podívat do tý diskuze a na Zdeňkovo video, abyste viděli, co myslím. Víc vám neřeknu." Hmm. Fakt díky za podnětnou diskuzi...

Nahlásit nevhodný obsah

20822354
Jiří Bigas napsal 22. 10. 2015 v 15.18

K recenzi Minecraft: Story Mode - Episode 1: The Order of the Stone jsem se obsáhle vyjádřil přímo v diskuzi, abychom tím nezaplácli většinu redakčního okénka v hPodu. Bylo by určitě podnětné rozebrat další připomínky a vyjádřit se k nim jednotlivě, ale musíme jít dál a pustit se do další práce. Určitě to chápete. Takže k případné dodatečné otázky pošlete klasicky na mail podcast@hrej.cz. Tam se na takové věci dostane vždy. V diskuzi pod každou recenzí být nemůžeme. Nemáme na to už tolik času, jako jsme možná mívali, když nás bylo víc a zbytek redakce se mohl věnovat novinkám, zařizováním, natáčení apod.. A nemůžeme se ani diskuzím věnovat na úkor obsahu. To by jistě nikdo ani nechtěl.

Nahlásit nevhodný obsah

20859114
bares69 napsal 22. 10. 2015 v 14.56

xxDawexx: Nic, nemá cenu se tady o tom dál hádat, opět jen říkám, můj názor je pod recenzí (ve více příspěvcích), pokud chceš vědět, jaký úhel pohledu jsem myslel a nechceš sám hru hrát, pusť si Zdendův stream, on má na to pohled člověka, co MC hrál a během hraní naráží na věci, které recenzent absolutně nevidí a co naopak o hře vypovídají více, než jenom že TT jsou všechny stejné a měly by se zakopat. Tímto končím tuto diskuzi :)

Nahlásit nevhodný obsah

20875595
David Plecháček napsal 22. 10. 2015 v 14.48

bares69: Dovol mi nesouhlasit. Jestli s něčím měla spousta lidí problém, tak to byl úvod. O něm už jsem psal, můžeš na něj reagovat / nemusíš, je to na tobě, ale to, jak to autor myslel, koneckonců do té diskuze napsal sám, a vzhledem k tomu, že ani já opravdu nevidím nic, v čem tkví ono "plivnutí do tváře značce Minecraft", tak to možná nebude tak snadné na posouzení. Jiný kraj, jiný mrav. Někomu se holt vtipy o blondýnkách líbí, jinému ne.

Já bych se ani nezapojoval, kdyby tohle zůstalo jenom pod tou recenzí, protože - bohužel - i tohle se zdá být jako otázka vkusu, jenomže tu píšeš, že za to de facto může Jirka. No, ale za co může, že máte jiný vkus? Že nejste ochotní přijmout, jak to autor myslel (a pravděpodobně i jak to druhá polovina čtenářů pochopila)? Tohle přeci není chyba žádného šéfredaktora - nešlo o žádný kontroverzní text, o žádnou kontroverzní pasáž (nebo to tak alespoň očima spousty lidí nevypadalo).

Jinak to, že se tu oháníš spoilováním - bohužel, ta hra by měla nabízet tolik obsahu a takovou zápletku, aby ji mohl recenzent popsat alespoň slovy "je nějaká soutěž a po ní se někdo ztratí". Ale pokud je tohle to jediné, co první epizoda nabízí, tak je to problém Telltale, hráči by měli spílat jim, ne člověku, který jí recenzoval.

Stejně tak není chyba to, že Jirka není fajnšmekr Minecraftu a tudíž ty věci vidět / vědět / tušit nemůže a nemůže to ani žádnou úpravou recenze změnit - přesto z toho viníš zase jeho.

I tak by mě zajímal nějaký tvůj text, tvé odstavce, které by onu recenzi tak radikálně změnily, které by její obsah doplnily. Prosím, buď konkrétní, řekni nám to pomrkávání, řekni nám něco, co nevíme. Psal jsi do diskuze různé okruhy věcí, které se nezmínily: "Jak využil MC prostředí? Jak dodržuje pravidla tohoto světa? Jak oslovuje jeho fanoušky?". Krom toho, že nerozumím první otázce (Bože, jedná se přece o Minecraft, tak to bude svět z kostek, ne?), tak očekávám, že pokud někdo dělá adaptaci na herní prostředí, tak ten svět se bude podobat, budou tam stejná pravidla, a právě tím osloví fanoušky. Stejně jako v případě TWD. GoT. Tales from the Borderlands. Konec konců, proto se ty hry dělají, aby ten svět člověk poznal. A jenom kvůli tomu má být ta hra lepší? Dostat lepší známu? Má to tam mít extra vypíchnuté?

Editováno: 22. 10. 2015 v 14.54

Nahlásit nevhodný obsah

20859114
bares69 napsal 22. 10. 2015 v 14.41

KamiLZ: Jenže v tom je právě pointa, ty jsi MC nepolíbený, jsou lidé, co v něm strávili desítky hodit a vidí ten text z jiné strany. Jinak, tobě připadá ok převyprávět v recenzi víc jak půlku příběhu u PŘÍBĚHOVÉ adventury?

Editováno: 22. 10. 2015 v 14.44

Nahlásit nevhodný obsah

20877159
Dominik Nečesánek napsal 22. 10. 2015 v 14.36

Chlapci...

Nahlásit nevhodný obsah

20859114
bares69 napsal 22. 10. 2015 v 14.30

TomKQT: To jsem ani nepsal...

Opět, parafrázoval bych, co jsem tam již psal, a tuším že dokonce jako odpověď na tvůj pohled.

Nebudu zde psát, co (ne)měl Jirka dělat, protože bych to zase jenom schytal dalším výlevem nevole. Napsal jsem svůj názor a vše podstatné jsem uvedl.

Editováno: 22. 10. 2015 v 14.35

Nahlásit nevhodný obsah

20792015
TomKQT napsal 22. 10. 2015 v 14.25

bares69: Není pravda, že většina ohlasů v té recenzi je negativních. To trochu přeháníš.
Pochopil bych kritiku recenze za to, že obsahuje nepravdivosti či faktické chyby, gramatické chyby, špatnou stylistickou úroveň atd. Případně teda ještě za to, že zbytečně vyzrazuje příběh.
Ale za to, že recenze vyjadřuje subjektivní pohled autora? Prostě se autorovi nelíbila a promítlo se to do hodnocení.
Opakovaně píšeš, že 2/5 je OK, ale vysvětlení ne. Copak ten text není dostatečně negativní? Neuvádí dost věcí, co se autorovi nelíbily?
Co měl Jirka při kontrole udělat? Jak vůbec Jirka měl mít možnost posoudit, zda je hodnocení "správné", když sám tu hru nehrál? A co vůbec je správné hodnocení?

Editováno: 22. 10. 2015 v 14.30

Nahlásit nevhodný obsah

20859114
bares69 napsal 22. 10. 2015 v 14.11

xxDawexx: Své názory jsem napsal pod recenzi, nemá cenu, abych je zde parafrázoval. Necítím to takto sám, jsou tam i jiní, co to cítí podobně nebo jsou schopni uznat, že některé mé argumenty jsou pravdivé. Ta recenze nemá pro fanouška MC, což je hlavní skupina lidí, pro kterou je ta hra dělaná, žádnou cenu, naopak jim hru jenom vyspoiluje.

Editováno: 22. 10. 2015 v 14.11

Nahlásit nevhodný obsah

20875595
David Plecháček napsal 22. 10. 2015 v 14.01

bares69: Moment. Takže to, co jsi ve své první reakci u recenze zmiňoval byli hlavně první dva odstavce (které evidentně reprezentují ten "celý obsah") a zároveň v ní píšeš, že bys hru na základě Zdeňkova videa hodnotil jinak. Chápu dobře, že tohle jsou tvé výtky k recenzi?

O tom, že každý máme jiný vkus se tu snad nebudeme bavit. Je to tu téměř v každé druhé diskuzi, že recenze je ze své podstaty subjektivní, tudíž hodnocení různých lidí se budou rozcházet - doufám tedy, že tohle jako argument nebereš ani ty sám.
Co se týče těch 2 prvních odstavců, tak ti ukážu druhý pohled na věc. Přišlo mi to jako dobrý vtípek (a dost možná spíše jako trefná ukázka reality) na to, co se s Minecraftem podařilo. Pokud tu chce někdo tvrdit, že pixelová grafika Minecraftu v obležení super realistických her není "z lejna bič", a pokud tu chce někdo tvrdit, že onen úspěch se pak nemůže rovnat onomu "zapráskání", tak jste dost možná jenom až přespříliš přecitlivělí a úzkoprsí. To ale přeci není chyba recenze, potažmo recenzenta. Nehledě na to, že autor se k oněm příspěvkům v diskuzi vyjádřil přesně v tomhle duchu, že to není urážka, ale naopak notná dávka obdivu - ani tohle nestačí? Co jiného bylo v těch odstavcích tak urážlivého? Plyšáci? Sudoku? Slipy? Pane jo...

Pokud jsi pak dále psal, že recenze až moc vyzrazuje děj, budiž - to nemůže posoudit někdo, kdo to nehrál (jakožto třeba Jirka, kterému vyčítáš, že to náležitě nezkontroloval). Pro mě, taky pro člověka, který hru nehrál, se mi recenze zdála Ok, a pokud Minecraft (resp. 1 epizoda) obsahuje jen tu trochu, která je v recenzi naznačená, tak by o příběhu nemohlo být zmíněno lautr nic - a dost možná to pak není chyba recenzenta, ale samotných Telltale. Ale opakuju, že byť je Jirka zodpovědný za to, co tady vyjde, tak zrovna s tímhle by nic nezmohl, ani kdyby to kontroloval 1000x. Kritika se pak stává trochu lichou...

Editováno: 22. 10. 2015 v 14.03

Nahlásit nevhodný obsah

20859114
bares69 napsal 22. 10. 2015 v 13.58

Jiří Bigas: Ve zkratce:

1, Nešlo o obvinění, pouze o můj subjektivní pohled ze strany čtenáře, co hrej nějaký pátek sleduje. Hodnotím to, co je vidět skrze tento web a jeho obsah, co děláš na pozadí samozřejmě nevím.

2. Nikde neříkám že celé Hrej (ne)bylo za jiného šéfredaktora lepší/horší, ale opět vycházím ze svých pocitů čtenáře a člena komunity, který zde měl možnost aktivitu tehdejšího šéfredaktora k recenzím vidět.

3, Vzhledem, že většina ohlasů k té recenzi není pozitivních, asi v ní nějaký problém bude.

Pokud se ti ulevilo, že sis vylil vztek, fajn. Moje názory k recenzím jsou postaveny na argumentech, nikdy recenze nekritizuji ze setrvačnosti, neřeším většinou čísla na konci a nemám problém dobré recenze chválit (poslední recenze od JM, PS, Tomuse...). Nemám důvod se za své názory k nim stydět. Rád si příští hPod poslechnu :)

Editováno: 22. 10. 2015 v 14.17

Nahlásit nevhodný obsah

20822354
Jiří Bigas napsal 22. 10. 2015 v 13.56

KamiLZ: Nemají žádný společný "ostrov". Vyhledáš je snadno v rubrice Články. Jsou všechny coby červnové hezky pohromadě, nijak zvlášť hluboko v historii.

Nahlásit nevhodný obsah

20822354
Jiří Bigas napsal 22. 10. 2015 v 13.40

bares69: Myslíš, že ty recenze nečtu? Speciálně, když zkoušíme nové autory? Děkuju za radu, ale podezření, že se jim nevěnujeme, mě spíš uráží. Vážně. S každou recenzí strávím tolik času, kolik je zapotřebí. Často kvůli tomu do novinek nasedám až kolem oběda a zpravodajství musí táhnout Vojta sám.

K této konkrétní recenzi se klidně zase vyjádřím v podcastu, ale máme spoustu práce a já nemůžu trávit den odpovídáním v diskuzích. Není třeba mě upozorňovat, že texty na webu jsou mojí vizitkou, jsem si toho vědom. Vůbec není pravda, co tady naznačuješ, že texty důkladně nezkoumám, to je naprosto absurdní. A takové podezírání a obvinění se mi ani trochu nelíbí. Mluvil jsem o tom, že každý šéf se musí do jisté míry spolehnout na zkušenost a zodpovědnost autora. Nejsem tu od toho, abych hrál všechno, to ani není možné a Zdeněk na tom nebyl jinak.

S každou recenzí trávím minimálně hodinu, takže nemůžeš vůbec naznačovat, že by je nikdo před vydáním nečetl. Některé texty jsou už v základu lepší než jiné, ale to platí stejně tak pro nové i dlouholeté autory. Nemusíš mít tedy obavy, mám velmi dobrý přehled o tom, jaké texty vydáváme a za tím, co vydáme, si stojíme. Včetně tebou zmíněné recenze. Nepovažoval jsem za nutné na řadu naprosto zcestných a nesmyslných výtek k ní ani reagovat. Takhle si to nechám až na hPod.

Zdeněk na tom byl úplně stejně jako já. Chápu, že teď bude snadné říkat, že za Zdeňka bylo všechno lepší, ale my děláme pořád, co umíme a můžeme. V docela jiné situaci, která rozhodně není snazší. Jako Zdeněk si i já stojím za každým textem, který se na Hrej.cz objeví, a bez problému to mohu v hPodu klidně okomentovat důkladně. Nemohu se ale věnovat odpovídání na každý jednotlivý dotaz na úkor jiné práce, kterou za mě nikdo jiný nezastane.

Zmíněnou recenzi za žádnou ostudu nepovažuji, víc k tomu nebudu teď psát, protože mě čeká kupa dalších povinností. Věřím, že to chápeš.

Editováno: 22. 10. 2015 v 13.43

Nahlásit nevhodný obsah

20859114
bares69 napsal 22. 10. 2015 v 13.11

dnecesanek: Svoje názory jsem napsal pod onu recenzi. Opakuji, že mi nevadilo číselné hodnocení, ale text a pohled autora samotný.

Nahlásit nevhodný obsah

20877159
Dominik Nečesánek napsal 22. 10. 2015 v 13.09

Co se vám pořád na těch recenzích nelíbí?

Nahlásit nevhodný obsah

20859114
bares69 napsal 22. 10. 2015 v 13.03

Jiří Bigas: Myslím, že mnohem větší průšvih jsou poslední dobou některé recenze od externistů, a tím mám na mysli obsah, ne hodnocení her viz. Minecraft od TT.

Jirko, najdi si alepsoň čas ty recenze, obzvlášť od externetstů, před zveřejněním přečíst a zhodnotit. Je to i tvoje vizitka, jakožto šéfredaktora, pod vším, co visí na webu, jsi automaticky podepsaný i ty. V hPodu jsi tak nějak naznačil, že spíš spoléháš na profesionalitu autorů a texty důkladně nezkoumáš. To je špatně, ty bys měl mít dokonalý přehled o každé recenzi, co tu vychází, je to nejdůležitější obsah na tomto webu.

U Zdeňka jsem takový pocit měl, byl schopný hájit jakoukoli recenzi i za autora a odpovědět na otázky k textu jako takovému nebo jeho kvalitě. U tebe ten pocit nemám a ten text, co jsem uvedl za příklad, je ostuda této značky. Jen můj názor.

Editováno: 22. 10. 2015 v 13.12

Nahlásit nevhodný obsah

20821316
zdeeneek napsal 22. 10. 2015 v 12.43

Jiří Bigas: Zrušení bleskovek - tak to byla ta změna, o které jste mluvili v hpodu (tuším, že před 14 dny). A já si pořád lámal hlavu s tím, co se na homepage změnilo, protože mi to připadalo úplně stejný. Konečně mi ten brouk, kterýho jste mi nasadili, vypadne z hlavy :)

Nahlásit nevhodný obsah

20876978
Dr.One napsal 22. 10. 2015 v 12.37

Jiří Bigas: Já to beru, stejně jsem se tam kouknul tak jednou za měsíc, a to ještě abych zabil čas před streamem.

Nahlásit nevhodný obsah

20822354
Jiří Bigas napsal 22. 10. 2015 v 11.21

marcus.: Dr.One: bares69: TomKQT: Bleskovky chybí na webu už nějaký týden a jejich zrušení považuji za dobré rozhodnutí z mnoha různých důvodu. Už skutečnost, že si toho většina čtenářů nevšimla, o lecčems svědčí. Pokud na to nezapomenu, obšírněji se k nim vyjádřím v pátečním hPodu.

Ale jen ve zkratce. Nelíbilo se mi, že zabírají prominentní prostor na webu a odsouvající důležitější obsah. Jak už někdo psal, nikdy jsme tímto způsobem nezaznamenali nic skutečně důležitého, protože v takových případech jsme se chtěli rozepsat formou novinky a ujistit se, že zprávu nikdo nepřehlédne. Z logicky věci se tam tak objevovaly spíše méně zajímavé střípky, které, jak jsem už zmínil, paradoxně tlačily zajímavější obsah směrem dolů. Reálně se mi tenhle prostor líbil jen na informace z redakce, že se třeba odsouvá nějaké natáčení apod.

Novinky jsou pro nás priorita a tohle byla jen taková méně příjemná povinnost s nejistým efektem. Jen uvedu na pravou míru mylnou informaci, že nešla zobrazit historie. Jestliže myslíme oba totéž, zobrazit kompletní výpis bleskovek, tedy i těch starších, bylo samozřejmě možné. Těm, kterým se po tomto formátu stýská, se omlouváme, ale cítíme to jako krok správným směrem a už vůbec nesouhlasím s tím, že je to nějaký další hřebíček do rakve, nebo známka úpadku. Abychom se mohli věnovat jedné věci, je třeba jinou mnohdy omezit. V aktuální sestavě si nemůžeme dovolit ztrácet čas něčím, co nepovažujeme za prioritu. Většinu denního zpravodajství mají na starost jen dva lidé, nehledě na další naše povinnosti související s chodem a vedením webu.

Editováno: 22. 10. 2015 v 11.23

Nahlásit nevhodný obsah

20822354
Jiří Bigas napsal 22. 10. 2015 v 11.12

mareksson: Dojmy by mohl napsat Zdeněk, který si gamepad vyzkoušel v Kolíně. Možná už to ale dopadne tak, že se rovnou vrhneme na recenzi, až na ni přijde čas a dostaneme ji do rukou.

Nahlásit nevhodný obsah

20876476
mareksson napsal 22. 10. 2015 v 11.09

Ahoj, máte v plánu dělat dojmy či recenzi na Steam ovladač?
Děkuji

Nahlásit nevhodný obsah

20792015
TomKQT napsal 22. 10. 2015 v 10.03

Já jsem bleskovky nikdy cíleně nečetl, maximálně mi na nich občas víceméně omylem utkvěl zrak. Stejně mi ale u nich vadilo to, že nešlo kliknout a přečíst si více ;)
Takže se mi stýskat nebude.

Nahlásit nevhodný obsah

20859114
bares69 napsal 22. 10. 2015 v 09.47

marcus.: A jo, já si říkal, že je na úvodní stránce něco špatně. Jako nebudu zde říkat, že to je pro mě obrovská katastrofa, ale i tak, další hřebíček... :(

Editováno: 22. 10. 2015 v 10.02

Nahlásit nevhodný obsah