Diskuze

Náměty a připomínky

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
1454732
digestor napsal 26. 2. 2016 v 18.46

Souhlas s kolegou pode mnou. Byl jsem ochoten udělat vyjímku a vypnout pro hrej.cz AdBlock, protože je to můj oblíbený web. Jsem ochotnen akceptovat reklamy po stranách, nad článkem, pod článkem atd. Ale aby mi při každý návštěvě, překryl celou stránku nějakej podělanej a velmi agresivní Reebok, nebo co to tam je a byl jsem nucen na to klikat, tak to je trochu silný kafe.

Doufám že se vám podaří si u Burdy dupnout a říct ne agresivním reklamám;-)

Nahlásit nevhodný obsah

20822354
Jiří Bigas napsal 26. 2. 2016 v 17.53

TheSibep: Řeknu to naposledy a nemyslím to přitom nijak zle. Nevím, jak si to kdo představuje, ale redakce, minimálně ta naše, není v pozici, aby si mohla diktovat, jakou reklamu na webu chce a jakou nikoli. Pánové z redakce na tohle nemají vliv, to není žádná vytáčka. Samozřejmě si k nějaké agresivní reklamě řekneme svoje. Ale vybírat si nemůžeme. A abych byl upřímný, vídám podobné formáty (mnohdy dokonce agresivnější) i u konkurence a na jiných zpravodajských webech. Čímž netvrdím, že je mám osobně nějak zvlášť rád. Ale netvařme se, že jinde je člověk na webu nepotká a jde o nějakou místní specialitu. Reklama je naší cenou za obsah.

Nahlásit nevhodný obsah

20792015
TomKQT napsal 26. 2. 2016 v 17.21

bůh: Tak to je hodně zajímavá myšlenka. A hodně zcestná, to přece nemůžou myslet vážně, ne? Proč by měl poskytovat internetu blokovat reklamu, co když někteří uživatelé reklamu chtějí vidět? A to vůbec nemluvím o tom druhém hledisku - dopad na weby, které jsou reklamou placeny. Kam se hrabe naše aktuální téma Adblock vs hrej.cz :)

Nejsem připraven za weby platit (mimo pár vyjímek, které opravdu hodně používám či dokonce potřebuju). Upřímně řečeno - na hrej.cz bych přestal chodit, kdyby byl pouze za peníze. Reklama jako jistý způsob placení mi ale nevadí, beru ji jako daň právě za to, že mám obsah zdarma.

Nahlásit nevhodný obsah

20872747
bůh napsal 26. 2. 2016 v 14.26

Zajímavější bude tohle, spousta lidí se na weby možná nedostane kvůli poskytovateli připojení:
http://archiv.ihned.cz/c1-65181480-valk…

ale myslím, že si O2 na to nakonec netroufne

Nahlásit nevhodný obsah

20874230
oktopus napsal 25. 2. 2016 v 17.49

KamiLZ: V tom prvním příspěvku, ve kterém reaguješ na mě...

Editováno: 25. 02. 2016 v 22.18

Nahlásit nevhodný obsah

20874230
oktopus napsal 24. 2. 2016 v 23.08

KamiLZ: Přesně jak psal TOMKQT, nemůžeš to srovnávat už z toho hlediska, že v TV je reklama v ucelených blocích nějak dávkovaná, na webu do tebe tu reklamou nepřetržitě šijou od té doby, co ho zapneš

Editováno: 24. 02. 2016 v 23.10

Nahlásit nevhodný obsah

20859740
davidjaho napsal 24. 2. 2016 v 22.22

Ta kauza ohledně AdBlocku je podle mňa okorát jedna velká nafouknutá bublina. Já jsem AdBlock nikdy nepoužíval a kromě reklam co vyskočí a zakryjí celou obrazovku, které tu mimochodem už dlouho nebyly, za což vám patří můj dík, je mi to celkem jedno a nijak mne reklamy neotravují. Jak již Jirka řekl, reklamy jsou zkrátka způsob získávání financí a s tím se nedá nic dělat. Obecně celá tahle kauza mně přijde jakoby si lidé co užívají cracky začali vývojářům stěžovat, že novým patchem znemožnili jeho fungování.

Je to celkem smutné, protože poslední týdny zde panuje taková atmosféra, kdy pomalu není jisté, jestli bude web v dalším roce ještě fungovat. Doufám, že se tak nestane...

Nahlásit nevhodný obsah

20807772
wilkinsl napsal 24. 2. 2016 v 20.42

TomKQT: Přirovnání ke krádeži rohlíku je možná přehrané, ale šlo mi o srovnání s něčím hmatatelným. Spousta lidí si totiž neuvědomuje, že i informace mají svou cenu. Jak píšeš, nelegální to není, ale stále si ti lidi prostě vezmou něco, za co nezaplatí a výrobce odvede práci zadarmo. Doufám, že teď už je můj záměr patrnější.

Nahlásit nevhodný obsah

20792015
TomKQT napsal 24. 2. 2016 v 17.53

KamiLZ: Jasně, ale jak jsem psal já předtím - jedno je nelegální (krádež rohlíku), druhé je nemorální (čtení webu s blokovanými reklamami). Rozdíl tam je v legislativě. Samozřejmě, výsledný dopad pro poskytovatele služby či výrobce věci je podobný (nedostane zaplaceno), takže z jistého hlediska to srovnat lze. Ale ne ze všech hledisek ;)

Přepínání TV reklam (nebo odchod na WC, čtení tabletu atd.) bych přirovnal k ignorování reklam na webech - reklama tam pořád je, akorát se na ni nedíváš. Není to srovnatelné s odchodem na jiný web, reklama na webu je pořád takže bys musel odejít napořád. V televizi je občas, v ucelených blocích.

Ale zdá se mi, že se už pohybujeme v kruzích, už asi vše bylo řečeno (napsáno) ;)

Editováno: 24. 02. 2016 v 17.53

Nahlásit nevhodný obsah

20874230
oktopus napsal 24. 2. 2016 v 16.32

wilkinsl: Ačkoliv mám ADBlock vypnutý, musím se k tomu tvému názoru trošku ohradit. Za prvé - nemůžeš snad myslet vážně srovnání zapnutý ADblock = ukradená cihla či rohlík.
Ty mi chceš říct, že pokud sleduji televizi, skočí tam reklamní blok a já to přepnu na jiný kanál, tak je to krádež?

Nahlásit nevhodný obsah

20875936
prso napsal 24. 2. 2016 v 11.00

Remaster: Je docela legrační číst tenhle tvůj příspěvek v kontextu tvýho příspěvku z 20.2., kde píšeš: "Tahle debata mě přesvědčila, že hrej.cz po asi 2 letém období, co jsem sem chodil celkem pravidelně, pro mě skončilo. Hrej navštěvovat nebudu a konkurenci jsem zaplatil předplatné a koupil časopis..." a končíš ostentativním: "Prosím šéfredaktora ať můj profil smázne. Děkuji."
Je fajn, jak maj některý potřebu posílat redakci virtuální zdviženej prostředník. Ale omluvil ses, to je dobrý.

Editováno: 24. 02. 2016 v 11.01

Nahlásit nevhodný obsah

20792015
TomKQT napsal 24. 2. 2016 v 09.04

wilkinsl: Myslím, že zbytečně jitříš emoce. Ta diskuze možná obsahuje protichůdné názory, možná i tvrdé názory, ale nazývat ji stokou je trochu moc, nemyslíš? Jestli tohle je stoka, tak pak pro 99 % ostatních diskuzí na internetu snad ani neexistuje dostatečně nechutné slovo.
A srovnání s krádeží rohlíku opravdu je extrémní a trochu mimo. Problém totiž je v tom, že krádež rohlíků je nemorální a nezákonná. Použití Adblocku je leda nemorální, rozhodně ne nezákonné.
(Podotýkám, že jsem proti Adblocku a nikdy jsem ho nepoužíval, akorát mi některé ty argumenty a srování příjdou už trochu moc násilné.)

Nahlásit nevhodný obsah

20807772
wilkinsl napsal 23. 2. 2016 v 23.08

Zdravím všechny. Server hrej.cz sleduji již dlouho a nikdy jsem neměl potřebu se v diskuzi nějak projevovat. Po zběžném pročtení této stoky ale nemůžu jinak.
Pokud je člověk zaměstnanec, tak prostě nemůže ovlivnit všechno, co se s "jeho produktem" děje.
Při své práci také každý den vyjednávám s vedením o změnách, které jsou z mého pohledu ku prospěchu věci.
Nikdy se mi nepodaří prosadit všechno, ale tak to prostě chodí. Kousek níž jsem četl přirovnání s hubatostí na prodavačku v obchodě... To lidi vážně děláte?
Mám neodbytný pocit, že někteří čtenáři snad nikdy nikde nepracovali. Nicméně se ale pro tuto situaci jiné přirovnání z obchodu náramně hodí.
Na tomto webu prostě konzumujete obsah a platíte za něj zobrazením reklamy. Pokud ji blokujete, není to nic jiného než krádež.
Kradete v obchodě rohlíky? Když člověku kradete jeho práci, tak přece nemůže být nadšený a majitel pekárny bude dělat všechno, aby to mu zamezil.
Je přirozené, že lidi chrání svoje investice.
Pokud přece jen někde pracujete, tak se zamyslete nad tím, kolik času denně strávíte prací a zamyslete, jak by Vám bylo, kdyby Vás o výsledek někdo okradl.
Je přece jedno, jestli jde o rohlíky, cihly, bagry nebo obsah webu. Všechno něco stojí.
Kluci v redakci mají mou plnou podporu a vydavatel pochopení.

PS: Svět patří těm, co se neposerou. Tak se Jirko drž.

S přátelským pozdravem

Roman M.

Nahlásit nevhodný obsah

20863161
Tataboj napsal 23. 2. 2016 v 12.12

Pojďme se bavit o něčem jiném. Chci vám hodně poděkovat za rozhovorové Vidcasty a - za jeden týden 3 rozhovory? Za to by vám měli AdBlockáři postavit chrám. :)

Nahlásit nevhodný obsah

20863156
Sempra napsal 23. 2. 2016 v 12.00

Rad by som podakoval redakcii hrej za vidcasty s vyvojarmi. Posledny vidcast ma dost zaujal a uz sa tesim na dalsi s vyvojarmi ATS a ETS. Od doby navstevy studia Warhorse pred rokmi tu dlho take nic nebolo. Diky za to. Ja vam zato teda ten Adblock odpustim a reklamy si nebudem vsimat :)

Nahlásit nevhodný obsah

20822354
Jiří Bigas napsal 23. 2. 2016 v 08.34

uzivatel1: Naposledy se k tomu vrátím, ale pak bych se už opravdu rád posunul dál.

V nikom se nesnažím vyvolat soucit. Jak už tu několikrát padlo, chci být maximálně otevřený, aby se čtenáři mohli lépe vžít do naší situace a pochopili, že i nás trápí, pokud je něco trápí. Když něco takového napíšu, není to nějaká zoufalá snaha dožadovat se pozornosti, ale naznačení, že naši kritici musejí být trochu empatičtí a rozumět, že se pohybujeme také v nějakých mantinelech a rámci, který nás limituje. Samozřejmě nás pak mrzí, pokud někdo nechce vidět objektivní příčiny, které mohou změnám bránit.

V minulosti bych se také nechtěl hrabat. Upozornil jsem fakt, že web trápí problémy dlouho, ne abych se zřekl odpovědnosti, ale abych ozřejmil, že mnohé chyby se udály už před mnoha lety a mnohé dlouho nevyřešené technické potíže a nedostatky teď není možné odstranit jako mávnutím kouzelného proutku. Jakkoli to může znít jako nekonečná doba, na změny prostě potřebujeme více času. Ale je pravda, že jsem tu odpovědnost přijal, i když za situace, která nebyla ideální, a neučinil bych tak, pokud bych nevěřil, že můžeme změnit věci k lepšímu. Máme pozitivní náznaky, jsem přesvědčený, že tohle není stav, ve kterém zůstane web zamrzlý.

Stejně tak nečekám, že redakce bude jen chválena a kritika se nás netyká. Nebo přímo mě samotného. Myslím, že kritice stran obsahu také kolikrát čelíme a nijak se jí nevyhýbáme. Je spravedlivé zodpovídat se za to, na co máme bezprostřední vliv. U technických věcí je náš vliv spíš zprostředkovaný.

Tím ale rozhodně nechci říct, my jsme ti hodní a Burda ta špatná. Takhle jsem to nikdy nestavěl. To je něco, co může vyvodit některý čtenář, ale já jsem v tomhle směru vůči vydavateli maximálně loajální. Jen otevřeně prezentuji, do té míry, do jaké je to možné, jestli vedení některé změny nyní posvětí, či nikoli. Jestli po vyslechnutí našeho názoru dojdeme ke shodě, nebo máme jiný názor.

Úplně jednoduše řečeno, většina z nás má nějakého zaměstnavatele. Jako podřízený nemusíte mít vždy stoprocentně stejný názor. Co můžete dělat? Můžete na tom zkusit něco změnit. Můžete na tyto snahy rezignovat a přizpůsobit se. Nebo můžete říct, že je to proti vašemu přesvědčení a vyvodit z toho důsledky. Já jasně říkám, že se web snažíme změnit k lepšímu a na sporné body jsme nerezignovali. Musíme vás ale požádat o více trpělivosti. Staronový tým potřebuje nějaký čas, abychom předvedli, co v nás je, a jestli dokážeme něco vylepšit. V tomto smyslu tu minulost nelze oddělit. Ano, technické problémy přetrvávají. Ale půlrok je, říkám upřímně, příliš krátká doba na to, aby se něco změnilo. Proto jsem hovořil o tom, že je potřeba vnímat i to, že když se nepovedlo některé citlivé problémy vyřešit třeba Zdeňkovi přede mnou za cca dva roky, nebylo v mých silách to zařídit od září, kdy jsem se vedení chopil. Tím nikoho před sebou nekritizuji, právě naopak, zasazuji věci do kontextu. Nikdo by nebyl raději než já, kdyby k té personální změně nemuselo nikdy dojít. Ale když už k ní došlo, říkám: Děláme maximum, aby se web mohl prezentovat jako jedno z předních herních médií se vším všudy.

Editováno: 23. 02. 2016 v 08.36

Nahlásit nevhodný obsah

20863111
Valvetro napsal 22. 2. 2016 v 22.22

Já bych si dovolil napsat také jeden kladný komentář. Hrej sleduji už nějaký ten rok, dříve jsem sledoval více konkurenční weby, ale pohledy na otrávené obličeje a nudně-informativní články mě už omrzely. Naopak mě velice chytla pohoda, vstřícnost a pozitivně naladěný přístup zdejší redakce. Celou dobu je vidět, že Vás to baví, děláte to s nadšením a to je přesně to, co byste si měli za každou cenu udržet. Beru to už jako takovou Vaši vizitku. Recenze a články jsou čtivé, nedostatek novinek, rozhovorů a vlastních zkušeností nechybí a nové formáty videí, jako Pozor, spoiler nebo Videobox, si vždy rád shlédnu. Pár neustále si na něco stěžujících jedinců, do úst si nevidících rýpalů a nevychovaných fracků přece nemůže někoho rozhodit. A nějaké agresivní útoky? Podívejme se například, jak to vypadá s problematikou šikany na jisté škole, přidejme internetovou anonymitu a nulovou soudnost... jaký charakter z toho pak může vzejít. Navíc, rozumného člověka může urazit jen inteligentní jedinec na úrovni, ovšem ti to nemají zapotřebí.

Vysvětlování a omlouvání bylo snad už dost, problémy se dobrousí, pár čtenářů se možná rozhodne odejít, pár jich nepřestane rýpat, ale časem dorazí desítky, možná stovky dalších, nových, kteří projeví trochu toho vděku, že mají zdarma nálož informací, jejíž formu budou těžko někde jinde hledat. Tak pesimismus stranou a s dobrou náladou do dalších dní.

Nahlásit nevhodný obsah

20875195
.Mate napsal 22. 2. 2016 v 21.57

uzivatel1: Já s tebou nesouhlasím v mnoha věcech. Tvůj příklad s prodavačkou není podle mě odpovídající. Zkus se vžít do role Šéfredaktora.

Co se týče technické stránky webu máš svázané ruce. Jediné co můžeš je vznést požadavek na vedení, aby se daným probléme zabývalo. Oni třeba přislíbí, nebo ne. Ale realita je taková, že se nic neděje. Protože se nic neděje v nápravě některých věcí již několik let, je patrné že chyba není na straně šéfredaktora. Navíc vedení si usmyslí provést změnu na webu, kterou ty nechceš. Ale máš na vybranou? No nemáš. Jediné co můžeš je protestovat, diskutovat, hádat se, navrhovat jiná řešení. Ale pokud osoba která činí rozhodnutí neustoupí, tak prostě s tím nic nezmůžeš.

No a po tomhle všem, ti pak začnou chodit vyhrožující emaily, diskuze je plná lidi, kteří zpochybňují tvoji snahu. No a pak jsou tu lidi jako ty, kteří si založí účet, jen aby mohli vnést světlo do této problematiky?

Na hrej.cz jsem zažil pouze šéfredaktora Zděnka a teď Jirku, a celou tuhle dobu pozoruji na webu progres. Bohužel všem se zavděčit nemůžeš. Některým vadí moc novinek, někteří by chtěli dvě novinky každý den atd. A ozvou se ti spokojení? Ne. Vždy se ozvou ti nespokojení. A když máš celou dobu takovou to zpětnou vazbu tak se špatně pracuje nemyslíš.

Že tu Jirka něco naznačuje o svém konci se mi také nelibí. Ale on si to tak nastavil. Že bude vystupovat před námi čtenáři upřímně a vstřícně.

Myslím, že šéfredaktorem není zase tak dlouho. A zasloužil by si čas. Já jsem si jist, že Jirka vylepšení na webu dosáhne, ale prostě to nejde hned, když sám to udělat nemůže. Můžete psát "jo, ale mobilní verze už se chystá 6 let" ok, ale Jirka jako šéfredaktor ji nikdy neslíbil.

Neber to nějak zle tento můj komentář, já ti rozumím, jen jsem chtěl, aby na tuhle věc byl i druhý pohled.

Editováno: 22. 02. 2016 v 22.04

Nahlásit nevhodný obsah

20822354
Jiří Bigas napsal 22. 2. 2016 v 20.45

I když neodpovídáme na každý povzbudivý ohlas, moc všem děkujeme za vyjádření podpory. Je to pro nás velká opora a v této chvíli nám to pomáhá překlenout tohle náročné období.

Nahlásit nevhodný obsah

20822354
Jiří Bigas napsal 22. 2. 2016 v 20.14

oktopus: Já opravdu upřímně nevím, jak bych ti mohl odpovědět jinak, než jsem to vysvětloval v hPodu nebo v řadě předchozích příspěvků. Jistě jsi je četl. Mobilní verzi jsem já osobně nikdy nikomu neslíbil a také jsem byl vždy proti tomu podobné neopodstatněné sliby dávat. Web je moje zodpovědnost, ale nemůžeš po mě chtít, aby přijal odpovědnost za každou věc, která kdy přede mnou na těchto místech padla, pokud nebyla z mých úst.

Jak už jsem psal, já jsem rozhodně nemínil přilívat olej do ohně a varoval jsem opakovaně všechny v Burdě, že tento krok tak bude bez protiváhy nějakých vylepšení či nabídky legálního vypnutí reklamy mnoha čtenáři tímto způsobem vnímán. Marně. Pakliže není možné odlišit vůli vedení od přání redakce, padne to všechno na mě. A já tento postoj do jisté míry chápu. Pak je ale možné, že nebudu takovou kritiku schopen ustát a ochoten trpělivě snášet, protože existuje ještě jedno smutné východisko, jak deklamovat jiné přesvědčení.

Všem jsem ochotně tady i mailem nabízel pomoc s řešení špatně fungujícího blokování AdBlocku. Nemůžu zaručit, kdy ani jak se to vyřeší, protože to není v mých silách. Ale nenechám nikoho na pochybách, že udělám vše proto, aby podobné chyby čtenáře neotravovaly.

Takže ne, nechtěl jsem dosáhnout toho, aby čtenáři museli toto řešení obcházet, jak se ptáš.

Pokud jde o YT přehrávač, respektive tento a jeho sporné nasazení a problematickou funkčnost, orodoval jsem bezpočtukrát za návrat k osvědčené klasice. Nebyl jsem vyslyšen. Čtenáři mi to mohou věřit a ulevit mi v této frustraci. Anebo to můžeš považovat za moje selhání, případně za lež z mé strany, to mě ovšem bude mrzet do té míry, že mě to nutí pochybovat o smyslu všeho, o co se tady snažím.

Nahlásit nevhodný obsah

20880191
maxximuss99 napsal 22. 2. 2016 v 19.48

PRAVDA: Souhlas

Nahlásit nevhodný obsah

20874230
oktopus napsal 22. 2. 2016 v 19.31

Me tohle přijde fakt na hlavu postavený, místo toho abyste se web po technické stránce snažili vylepšit, odstranit vady apod. tak radši ještě prilejete olej do ohně nějakým blockerem, který mi blokuje články(i když je ve vyjimkach ADBlocku váš web už dávno).
Ano Jirko, napises mi, ať ti poslu screen, ale na co? Aby se na to vaší programátoři vrhli jako na mobilní web? A odstranili to v roce 2020? Nemám zájem, já radši na webu vypnu javascript, který ten blocker odstraní (bohužel pro Burdu i zobrazení reklam). To je ten výsledek, kterého jste chtěli dosáhnout?

Editováno: 22. 02. 2016 v 19.43

Nahlásit nevhodný obsah

20874230
oktopus napsal 22. 2. 2016 v 19.22

Jiří Bigas: Tak proč radši vaši programátoři neodstraní tento skvělý přehrávač a nedají tam zase YouTube player? Když se používal, tak si absolutně nikdo nestezoval, nedivim se, že máte xkrat více shlédnutí na YouTube než tady na webu...

Editováno: 22. 02. 2016 v 19.23

Nahlásit nevhodný obsah

20822354
Jiří Bigas napsal 22. 2. 2016 v 18.50

Josephus: Vývojáři minulý týden slíbili tuto chybu tento týden opravit. Pokud máme správné informace, týká se "jen" browseru Firefox. Prozatím zkus eventuálně využít jiný prohlížeč. Ta chybě mě velmi mrzí a doufám, že se jí brzy zbavíme. Vím, že si na ni stěžuje hodně čtenářů a opravdu mám slíbeno, že to bude vyřešeno.

Nahlásit nevhodný obsah

20873515
PRAVDA napsal 22. 2. 2016 v 18.46

Tak tato situace mě taky přinutila k tomu, abych se k tomu vyjádřil. Ale nikoliv několika obsáhlými odstavci, ale jen větou, možná dvěma. Nikdy by mě nenapadlo neschopnost vedení Burdy zaměňovat za nedostatečnou aktivitu vaší redakce dorážet na vaše nadřízené, aby se už něco pohnulo, speciálně bych si nedovolil nic vyčítat Jirkovi Bigasovi. Svojí práci odvádíte na 200% procent a já jsem s obsahem portálu spokojen jako už dlouho ne. Nesmírně oceňuji, že tady nikoho Jirka netahá za nos a že napíše na rovinu, jak se věci mají. Předchůdce Jirky to měl v oblibě a utopickými sliby opravdu nešetřil. Ať už se týkaly obsahu nebo struktury webu jako takového. Pokračuj, Jirko, ve svojí práci, kterou děláš nadprůměrně.

Editováno: 22. 02. 2016 v 18.49

Nahlásit nevhodný obsah

5355725
Josephus napsal 22. 2. 2016 v 18.36

Trošku z jiného soudku - chtěl jsem si pustit video (ale týká se všech), ale vyskočil na mě Error #2035, tak jsem ho zkouknul na youtube. Je chyba na mojí straně?

Nahlásit nevhodný obsah

20863377
chrisjurco napsal 22. 2. 2016 v 18.30

Jiří Bigas: Ako sami v redakcii hovorievate, hlasitá nespokojná menšina je počuť omnoho viac než spokojná väčšina. Svoju prácu odvádzate skvele, na webe je obsahu dosť pre každého a ako redakcia ste otvorený svojim čitateľom. Mnoho webov toto nemá. Momentálne je hrej pre mňa hlavným zdrojom informácii a na mobile ho mám nastavený aj ako domovskú stránku. Jirka, nedávaj hlavu dole a pokračuj/te v tom čo robíte.

Nahlásit nevhodný obsah

20876203
Jenda27201 napsal 22. 2. 2016 v 17.35

Jiří Bigas: Jen stručně - svou práci děláte všichni výborně. Mrzí mi když čtu jak si lidi stěžují že musí mít vypnutý adblock a že je to otravuje. Zřejmě si neuvědomují, že dřív se za novinky z herní scény platilo reálnými penězi v podobě koupě časopisu. Teď mají obsah zadarmo a je jim zatěžko kliknout na křížek u reklamy, která je navíc na Vašem webu vyřešena velmi inteligentně. Takže ještě jednou :

Svou práci děláte dobře a jsme s Vámi, držte se a nenechte se otrávit několika s prominutím idioty.

Nahlásit nevhodný obsah

20822354
Jiří Bigas napsal 22. 2. 2016 v 16.47

TomKQT: Mohl jsem to špatně pochopit. Přes víkend těch příspěvků bylo opravdu hodně a když jsem si od nich potřeboval na chvíli odpočinout, ztrácel jsem pak při dohánění restů trochu nit.

Nahlásit nevhodný obsah

20792015
TomKQT napsal 22. 2. 2016 v 16.45

Jiří Bigas: Ke druhému odstavci: Můžu se mýlit a nečtu tu zdaleka všechno, ale mám pocit, že tahle výtka nebyla nikdy mířená na vás, spíše to bylo mezi námi čtenáři. Z našich řad totiž občas někdo napsal, že si hrej.cz dal do vyjímek, nebo někdo z nás k tomuto nabádal. A na ně se pak mířily ty reakce (ty jsem psal i já osobně), že to pak není fér k ostatním webům.

Nahlásit nevhodný obsah