Diskuze

hPod

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20859215
Greca napsal 10. 1. 2015 v 19.07

Jiří Bigas: Ad podcast z Německa.
Ne nepřišlo to vtipné jenom vám. Na "opilecký" podcast tak vzpomínám do teď a mám ho ve své TOP, kterou s přehledem vede výroba nunchaků ze smetáku...

Nahlásit nevhodný obsah

20822354
Jiří Bigas napsal 10. 1. 2015 v 17.57

Jee: Máš pravdu. I naše humanoidní encyklopedie herního průmyslu se holt může někdy splést. Jindy ale Jarda zase pamatuje víc než my.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Jee napsal 10. 1. 2015 v 17.15

Hele GTA Vice City vyšlo rok po GTA 3, ne, 9 měsíců po.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Ladas napsal 10. 1. 2015 v 13.46

Perfektní hPod, už jsem se nemohl dočkat. Díky!

Nahlásit nevhodný obsah

20822354
Jiří Bigas napsal 10. 1. 2015 v 11.03

Vhoo: Určitě se na to podíváme. Za prodlevu se omlouváme. Já tohle dosud nevedl v patrnosti, ale Zdeněk a Vojta to stopro vyřeší.

Nahlásit nevhodný obsah

8377727
Vhoo napsal 10. 1. 2015 v 10.21

Ahoj, psal jsem vám tento dotaz do dotazů v podcastu ale bohužel nepřišla reakce tak to píšu sem, předem se omlouvám za to že to sem úplně nepatří ale bohužel se mi nepodařilo sehnat na někoho z vás email nebo jiný kontakt. Ted k věci, v podcastu 460 jste mě jmenovali jako vítěze hry pro evolution soccer na ps 4 nicméně hra dosud nedorazila. Samozřejmě chápu že máte dost práce a že odesíláte až víc pošty najednou. Chtěl jsem se jen informovat jestli je vše v pořádku a třeba se na to nezapomnělo jak se to občas každému z nás stane. Díky za případné info.

Nahlásit nevhodný obsah

20859740
davidjaho napsal 9. 1. 2015 v 23.49

Tak že by příběh Mafie 3 byl v Lost Haevenu není úplně vyloučeno. Za předpokladu by byl hlavním hrdinou opět Vito tak vrátka do Haevenu má otevřené, protože právě tam odešel jeho přítel, někdejší consigliere, Leo Galante.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Gemy napsal 9. 1. 2015 v 22.07

Nesnáším sledovat Let´s playů pokud jsou hrané na PC, asi po 15 minutách mě už bolí hlava s toho, jak někdo úplně nesmyslně má DPI narváno na maximum a honí myš po stole jako při autoerotice. Proto sleduji záznamy pouze s konzolí, hra je mnohonásobně plynulejší. Ať mi nikdo netvrdí že na PC potřebuje vyskočit udělat 720° vystřílet půl zásobníku, jinak nedokáže všechny zabít, když konzole dokazují že i s plynulostí to krásně jde. Ale netýká se to pouze LP jde například i o Multiplayer, od té doby co mám Xbox jsem si zamiloval multiplayer a veškeré hry z PC nadobro smazal. Máte na to jiný názor?

Nahlásit nevhodný obsah

20845348
Lahva napsal 9. 1. 2015 v 22.03

Bobek: Jak píšeš, že by to někdo prozradil. Každej takovej zaměstnanec či externista podepíše smlouvu, kde je jistě položka, že kdyby něco pustili ven (cokoliv), tak budou platit pokutu jako prase.
K tomu Vávrovi. Dej si na YT na tuhle jeho přednášku: "D. Vávra, I. Staněk - Budoucnost herního průmyslu | BizIT" myslím že to tam probírá. A taky něco bylo tady "Daniel Vávra: ''O herním průmyslu'' - 30.4.2014"

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Bobek napsal 9. 1. 2015 v 21.42

''Roboti si vyprávějí o hrách'' - opravdu jste mě pobavili

Když zdeněk mluví od vidcastu, tak to říka, jak kdyby to bylo něco normal, ale byl to super pořad a mnoho se na něho těším (pokud zůstanou zajímavá témata).

Mafia 3 - kdyby měl děj být v reálném prostředí, tak by to znamenalo, že ty lidi by pracovali i v terénu? nebo jak by zdigitalizovali město? jak to vlastně chodí? a jak zjišťují, jak to bylo dříve? Je to mnoho práce pro mnoho externích lidí, nemyslíte, že by to někdo prozradil, na čem to studio pracuje před odhalením té hry... no a poslední věc, co mě zajímá, proč se hry odhalují tak velkolepě? proč se čeká na odhalení? nějak to nechápu, třeba Vávra pracuje na KC a nic neodhaluje, má vývojařský deník, proč je tenhle přístup lepší/horší?

Napadlo mě, čím vylepšit podcast: v sekci dotazy od díváků, bych uvítal také dotazy od kolegů, co nejsou přítomni... a proc? Takovy tomáš krajča mi tam chybí a kdyby se připoměl nějakou zpravou, tak by to mohlo byt celkem zajimavy.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Mira z Brna napsal 6. 1. 2015 v 22.25

Zdeněk Princ - šéfredaktor: Hele Zdeňku, to já nemůžu vědět. Já jen konstatoval, co jsem viděl, a právě čekal na tvojí reakci a osvětlení, např. to že se do pořadu vlezl jen zlomek, což je škoda, ptže to, co jsem měl možnost vidět, tak to nestálo za to. V podstatě, kdyby jste tam nebyli, nic by se nestalo, jen jsem čekal víc. A konfrontaci v dobrém slova smyslu, kdy se baví dva lidé z oboru. Nevím, co myslíš tím, že si se zamyslel a uznal názor dle nějakých argumentů. To je jako kdybych ti řekl, že tvůj oblíbenej titul je největší shit, a ty by jsi to jako příjal dle tohoto mého jako argumentu.

Já ti řeknu příklad, kdy Mývald bránil v jednom jarním podcastu call of duty, na který jsem měl podobný názor jako ostatní, ale po jeho obhajobě a argumentech jsem mu porozuměl a při nejmenším jsem tu hru nehanil a dal mu i za pravdu. Chápu, že to bylo vystřižený anebo nebyl prostor a navíc Assasina nemusíš, jen mě překvapilo, že jsi to tak vzal, ptže Vás poslouchám nějakej rok, tak jsem z tvé strany čekal víc.

To s tou nevráživostí, to beru, naspal jsem co jsem si myslel, ok beru zpět, můj dojem.

Stejně jako dojem z toho že na mě působíš snobsky a rozmazleně, já to tak jen cítím, i z podcastů, ale neber to špatně. Nic proti tobě jako člověku nemám. Vem si to, že já to mám tak, že mě lidi bud milují anebo nenávidí :D, a nic s tím neuděláš, prostě tak působíš na lidi. Jsi de facto veřejná osoba, tak se nediv, že ti lidé říkají svůj názor, nejsem první ani poslední.

Jinak dobrá práce Zdeňku.

Nahlásit nevhodný obsah

1236185
Zdeněk Princ napsal 6. 1. 2015 v 17.02

Mira z Brna: Do pořadu se dostalo asi tak pět procent toho, co jsme tam cca hodinu mezi sebou všichni rozebírali. To je poměrně důležitý, proto to píšu. Střih spoustu věcí zkrátí, vytrhne z kontextu apod. Co se týče nějaký nevraživosti mezi mnou a Milošem, je to opravdu jen pocit :) Vidíš věci, který nejsou, toť vše :)

P.S.: Jakou konfrontaci pořád? Mě a tebe, jak tak sleduju, rozděluje právě to, že já se umím nad něčím názorem zamyslet a třeba ho zčásti přijmout, pokud má dostačující argumenty. Psal jsi něco o tom, že jsem rozmazlený? Aha! :)

Editováno: 6. 01. 2015 v 17.04

Nahlásit nevhodný obsah

20863219
Rudla napsal 6. 1. 2015 v 14.50

Falešný Silesian: Pokud jsi poslouchal předvánoční hPod, tak tam celkem kluci řekli, že to do konce roku nestihnou.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Mira z Brna napsal 6. 1. 2015 v 14.04

goblin: Zcestné to není. Proč si teda zvou tak výrazné osobnosti herního světa do pořadu o herním světě, aby jim dali jednu minutu prostoru? Svým způsobem jsou v tomto odvětví něco jako celebrity a měli by mít čas na plodnou diskuzi či nějakou konfrontaci mezi sebou. A ty děcka to podle mě určitě zajímá, ba naopak čekají na to, co jim řeknou odborníci. Já, na mým místě bych tam nešel, kdyby mi Alžběta řekla, jo kluci položím Vám jednu otázku jo, a vy něco plácněte, ty děcka to stejně nezajímá. :D


P.S. Lidi přestaňte se navážet do Bigase nebo si Vás najdu a prostřílím Vám kolena :)

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Mira z Brna napsal 6. 1. 2015 v 13.58

PRAVDA: Ano, přesně toto jsem vypozoroval v těch málo minutách a říkám jen svůj dojem. Nikde jinde jsem je nesledoval, pouze jen konstatuji. To, že spolu spali v LA je možná ten důvod, proč se na něj Bohoněk povyšoval, třeba se nepohodli, kdo bude spát blíž ke zdi. Ale podívám se na ty fight cluby, a třeba změním názor.

Nahlásit nevhodný obsah

20841627
Silesian napsal 6. 1. 2015 v 12.42

Asylume: Asi ta samá osoba, co zneužívá můj nick.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Silesian napsal 6. 1. 2015 v 12.42

Nebreč.

Nahlásit nevhodný obsah

20841627
Silesian napsal 5. 1. 2015 v 20.15

Silesian: Opět toto není můj příspěvek, nešlo by tu IP nějak zabanovat?

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Silesian napsal 5. 1. 2015 v 19.58

Jiří Bigas: Dobře, ale to jste si měli (respektive Jarda nebo Zdeněk) rozmyslet dříve, než něco takového plácnete...přesně jak říkají tady ostatní lidé, všichni na to byli natěšení a pokud něco slíbíte, měli byste to dodržet...

Nahlásit nevhodný obsah

-1
PRAVDA napsal 5. 1. 2015 v 16.01

Jiří Bigas: Diky za reakci a vysvetleni, i pro me je prioritou obsah na webu, ale hrejtv se za roky 2013/2014 dostala do pozice, kdy si vytvorila neskutecnou poptavku a hlad po videich. A je to diky vasi aktivite, nemale produkci videi...Zcela pravem jsme byli na ten stream nateseni vsichni...Skoda toho alibismu v podani Zdendy... Diky za reakci, Jirko

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Ladas napsal 5. 1. 2015 v 10.45

Díky za odpověď.
Na 24hodinový stream jsem se taky az do konce roku podvedome tesil... Tak snad se nekdy dockame. Stacil by i 12hodinovy ;)

Mohli byste prosím zavzpomínat na STARÉ Tomb Raidery a celkově na jejich vvývoj a dopad na hraní celkově? Je to přece jen dlouhé období a jistá ikona. Děkuji!

Nahlásit nevhodný obsah

20822354
Jiří Bigas napsal 5. 1. 2015 v 09.58

Marden: Rudla: Nejlepší hry za uplynulý rok vyhlásíme tradičně v rámci Invaze. Pokud se nepletu, bude mít jako obvykle redakční i čtenářskou část.

PRAVDA: trolol: Pokud jde o čtyřiadvacetihodinový stream (ať už ten nápad měl jako první Jarda, nebo Zdeněk:)), tenhle slib asi neměl nikdy padnout, natož pak se závazným termínem. Za sebe mohu napsat jen tolik, že to nevnímám jako prioritu a vynaložený čas bych raději investoval do klasického obsahu. Pokud to jeden z kluků bude chtít iniciovat, samozřejmě přiložím ruku k dílu. Ale zatím žádný termín neexistuje.

Nahlásit nevhodný obsah

20822354
Jiří Bigas napsal 5. 1. 2015 v 09.47

Harley: Ladas: Eee, nějak teď přesně nechápu, na co si vy dva stěžujete. Moje odpovědi možná připomínají monotónní otravný fňukání, jak píšete, ale v posledním podcastu jsem si opravdu nestěžoval na nedostatek času na hraní. Jen jsem konstatoval, že Vánoce byly dlouhý, měli jsme bohatý program a jak nám přitom utekly.

Když se mě Jarda zeptal, co jsem hrál, vyjmenoval jsem naopak hned několik titulů a další zmínil s tím, že jsem využil slev a koupil je během Vánoc, což mělo být i doporučení pro posluchače. Čirou náhodou jsem hrál i několik dalších her, protože o Vánocích čas byl, ale kdybych se je snad pokoušel zmínit, stěžovali byste si pro změnu na to, že vás obtěžuje můj monolog a nezajímá vás, co všechno jsem hrál:). Čili fandím vašemu vypíchnutí, že si mnohdy postesknu, že nemám na hry tolik času, kolik bych si přál mít, ale zrovna tentokrát jsem tenhle stereotyp porušil.

Editováno: 5. 01. 2015 v 09.49

Nahlásit nevhodný obsah

-1
PRAVDA napsal 4. 1. 2015 v 22.56

trolol: Treba ten 24 hod stream stihnou udelat do konce letosniho roku...by the way: to, ze to nedali dohromady, me moc neprekvapuje,...komu by se chtelo po Vanocich...ale proc to Zdenek v kazdym lets playi sliboval? I nam na srazu... A pak se na to konto ani nezminil v hpodu...

Nahlásit nevhodný obsah

-1
PRAVDA napsal 4. 1. 2015 v 22.56

trolol: Treba ten 24 hod stream stihnou udelat do konce letosniho roku...by the way: to, ze to nedali dohromady, me moc neprekvapuje,...komu by se chtelo po Vanocich...ale proc to Zdenek v kazdym lets playi sliboval? I nam na srazu... A pak se na to konto ani nezminil v hpodu...

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Ladas napsal 4. 1. 2015 v 20.50

Ten monotónní otravny hlas u J.Bigase mi vzdycky trochu vadí (kdyz mluví dele), ale tohle fnukani ze neni cas hrat se mi taky uz zajida trochu.

To bych ale pak mohl říct, že J. Mowald je(pusobi) cim dal "namyslenejsi sobec" a za prachy by se prodal jakékoliv znacce, ktera mu momentalne vydelava... :)

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Harley napsal 4. 1. 2015 v 20.38

Podcast byl super, jen jsem se už musel začít smát u jedné věci. Kdykoliv se někdo zeptá Jirky ohledně toho co hrál, co chtěl hrát, co zrovna hraje apod. Všiml jsem si, že pokaždé jeho odpověď je skoro stejná. Vždy začne mluvit o tom jak nemá čas nebo ho má strašně málo na to hraní, takže se prakticky skoro k ničemu nedostal bla bla bla.... Nechci tady nijak tímhle říct, že bych si snad myslel, že si na nás něco vymýšlí, to rozhodně ne!
Hrej sleduji/poslouchám už nějaký ten rok a slýchat od někoho dokola prakticky samou odpověď...no už pokaždé zvedám oči v sloup. Chápu, že je člověk díky práci časově vytížen a nemá na hraní o volném čase tolik prostoru. Ale takhle dokola omejvaná odpověď už zní pro mě jako posluchače dost otráveně a také otravně. Možná je to pouze můj špatný dojem a zbytečně to řeším. I přes tohle rozhodně Jirka patří k těm, kteří se při podcastech nejlépe poslouchají :)

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Ladas napsal 4. 1. 2015 v 19.41

Konečně nový podcast. Kluci byli jste ale nějací unavení a ze začátku to bylo trochu na sílu... ale pak už ok :)

Nahlásit nevhodný obsah

-1
trolol napsal 4. 1. 2015 v 19.24

Rudla: To Zdeněk tvrdil i o 24h streamu (několikrát :-)

PS: Hrej se mi líbí, jen prosím neslibujte něco co nesplníte.

Nahlásit nevhodný obsah

20863219
Rudla napsal 4. 1. 2015 v 17.37

Marden: Bude Invaze, jako každý rok. Aspoň to Zdeněk tvrdil.

Nahlásit nevhodný obsah