Diskuze

hPod

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20873515
PRAVDA napsal 14. 2. 2015 v 21.02

bůh: Na kole bych raději nic neposlouchal - taky se ti může stát, že se rázem ocitneš na "podlaze".

Editováno: 14. 02. 2015 v 21.03

Nahlásit nevhodný obsah

20821316
zdeeneek napsal 14. 2. 2015 v 19.25

"Správná" délka podcastu je neřešitelná věc - poslouchá ho tolik lidí, že je nemožný se zavděčit všem. Někdo by klidně poslouchal i 3-hodinový podcasty, někomu se může zdát už moc i 1,5 hodiny.
Formát hpodu nechejme na redakci - ať to dělají tak, aby to bavilo / vyhovovalo hlavně jim (svoje posluchače si to pak určitě najde).
Jinak redakci přeju hodně úspěchů a energie do tvorby budoucích dílů - ať už budou mít jakoukoliv podobu. Hpod poslouchám od prvního dílu a dokud mě budou bavit hry, budu ho poslouchat i dál.

Editováno: 14. 02. 2015 v 19.25

Nahlásit nevhodný obsah

20863156
Sempra napsal 14. 2. 2015 v 19.10

Tak som svoj dnešný sobotný rituál spojený s počúvaním hPodu a hraním Diabla 3 prvýkrát za 2 roky čo to počúvam, po pol hodine prerušil a druhú časť si dal až na večer. Pripadalo mi to tak, že to nemalo ani hlavu ani patu. Mrzí ma, že dotazy od čitateľov boli v obsahu maximálne stratené. Chápem Jardovu snahu o ich "integraciu" do obsahu, ale v tom množstve podaných info sa to stratí. Takisto som si uvedomil, ako ma bavila doteraz vždy "jedna vec". Teraz to bolo také prázdne, o ničom. Chýbali mi reči typu ako bol Vojto v divadle, alebo Zdenek doma varil :P a podobne. Vždy to dávalo hPodu taký iný, špeciálny a zároveň odlišný rozmer od iných webov a hlavne, nebolo to nasilu. Bolo to všetko úprimné a funny.
Na druhej strane chápem, že je to náročné, nakoľko ste si na seba nabalili hooodne a videobox je parádna vec. Chápem že niekde treba ubrať. Ale prosím, radšej uberte z live hraní a hrajte offline aby ste ušetrili deň na "oddych", len hPod prosím neokresávajte.

Nahlásit nevhodný obsah

20871763
Victor the Cleaner napsal 14. 2. 2015 v 18.20

Je pravda, že se tu snesla poměrně velká negativní kritika. Tohle by nebylo příjemné vůbec nikomu. Ale reakce na ně je opravdu přehnaná až hysterická (nemluvě o překrucování některých věcí).

Já osobně velice rád si zde přečtu články, různé speciály či recenze i na hry, které mě ve směs nezajímají nebo prostě vím, že si je nezahraji. Jsou zde velice kvalitní pisálkové, takže se vše moc dobře čte. V tomhle jste pro mě bezkonkurenční. Ale zároveň je jasné, že lidi, kteří konzumují primárně video/audio je poměrně velké procento. To, že se zajímají i o zdejší články je právě efekt té vaší vedlejší tvorby.

Veškerá tahle negativní kritika má celkem velké rozměry, to uznávám. Vše je to odraz toho, že hrej.cz v minulosti nastavilo laťku opravdu hodně vysoko. Nicméně až na jednu dvě výjimky, se tu každý vyjadřuje více než slušně a nesnaží se o zbytečné ataky. Takže bych z toho nebyl smutný. Jen to ukazuje to, že právě lidem na vaší tvorbě hodně záleží. Navíc není to jen o negativní kritice, ale troufám si říct, že většinou (krom dneška) převažují kladné ohlasy :)

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Mira z Brna napsal 14. 2. 2015 v 17.57

Mluvil jsem víceméně za sebe, neznám přesná čísla a jak to funguje v Burdě. Je mi jasné, že je tu mnohem více lidí, co chodí na hrej kvůli něčemu jinému. Ale i v mém okolí, jsou ohlasy stejné, že pro lidi jako já 84 ročník, co nebaví číst dlouhé recenze a novinky a o hry se nezajímají jako dřív, spíš baví poslouchat hPody a hlavně kluky, a to především Mývalda a Bigase, ptže jsou v podobném věku a ztotožňuji se s jejich názory. Proto vím, že i byť menší část lidí jako já by na hrej nechodilo, a kdyby jo, tak né tak často, ale kdo ví.

Jak jsem psal, hPod je pro mě víc než debaty o hrách. A nyní nechci by někdo na sílu tlačil hPod ke dvoum hodinám. Jen jsem chtěl poukázat na to, proč předělávat něco, co funguje Jirko. Taky mě ted mrzí, že ti je z toho smutno, to nikdo nechtěl. hPod má velkej potenciál i do budoucna, máte slušnou základnu lidí co vás poslouchají atd. takže pokud je jim hodina málo, ozvou se.

Snad touto debatou to hPodu neuškodí.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Eravor napsal 14. 2. 2015 v 17.46

Dost mě mrzí reakce Jirky, je to pro mne nejlepší a nejvtipnější člen hápoďárny, ale rozčilovat se kvuli diskusi tu fakt nemusíš. Reakce od diskuterů jsou (až překvapivě) opravdu slušné, tak není třeba se hned naštvávat. Hpody dělejte jak vám nejvíc vyhovuje, jelikož, když se bavíte vy, bavíme se i my, a to královsky! :-)

Nahlásit nevhodný obsah

-1
President Evil napsal 14. 2. 2015 v 17.31

Hrej je mým nejoblíbenějším herním zpravodajníkem a to kvůli dvěma druhům obsahu:
1. Video pořady (Videobox, Vidcast, Let's play)
2. hpody

Obojí mi zde příjde na daleko lepší úrovni než u konkurence a stejně tak redaktorský sbor je mi mnohem milejší. Recenze čtu čím dál méně, když vyjde nová hra kouknu se na video na youtube a udělám si názor sám.

Videoobsah a hpody to je to hlavní kvůli čemu sem lidi chodí. Myslete na to kluci.

Nahlásit nevhodný obsah

20872747
bůh napsal 14. 2. 2015 v 17.24

Nemyslím si, že kdyby přestali točit hpod tak by nějak webu klesla návštěvnost. Hodně lidí přichází, myslím si skrze FB, kam poslední dobou začali hodně publikovat odkazy na novinky. Navíc spousta lidí hpod stahuje z itunes a nedávno psali na facebook, že to jde tuším i nějak z aplikace na android.(z čehož webu neplynou žádné příjmy z reklam). Hpod beru jako skvělý bonus, který poslouchám na kole nebo cestou vlakem a vždy se u toho pobavím a dozvím nějaké zajímavé informace. A nevidím žádný důvod proč by měl končit, to že by to členy redakce nějak přestávalo bavit jsem vůbec nezpozoroval. Zvlášť ne Jirku, když nedávno řešili Squirel Buble (nebo tak nějak), tak mi přišlo že Jirka by byl schopen ještě dalších 30 minut hledat na aukru nějaké konzole, které obsahují bambiliony obskurních her, ten kdo měl hlad a chtěl už končit byl tuším tehdy Vojta ;). Na hrej.cz chodím proto, že jsou tu z mého pohledu ze všech českých herních webů nejsympatičtější lidé, kteří jsou v podobné věkové skupině a vyhovuje mi srozumitelný styl psaní a rozsah novinek, které jsou stručné, ale žádná důležitá informace v nich zpravidla nechybí a líbí se mi jak otevřeně redakce komunikuje a naslouchá čtenářům.
Jedinou připomínku jsem měl k tomu, že už dotazy nemají rubriku zvlášť.
Jirko, taky moc nechápu proč ti je z této diskuze smutno, většina lidí tu vyjadřuje Hpodu podporu, pouze zde vyjádřili obavy, zda je zrovna takto pozměněná forma krokem správným směrem. Přeci jen zrovna ta pevná struktura vysílání a oddělené rubriky byly jedním z důležitých bodů, který vás odděloval od podcastu konkurenčního webu. A to že někdo napíše, že kdybyste zrušili hpod tak by klesla návštěvnost webu ber tak, že se dotyčnému hpod líbí a ne tak, že ostatní věci děláte špatně ;).

Editováno: 14. 02. 2015 v 17.31

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Pericul napsal 14. 2. 2015 v 17.08

Jiří Bigas: Se vší uctou, kterou k vaší práci chovám si dovoluju říci, že jediný "agresivní a útočné příspěvky" za posledních 20-30 příspěvků, bude ten váš.
Jak jsem si tu diskusi pročítal, zdála se mi být vedená v korektním a konstruktivním duchu, bez jakýchkoli osobních narážek. Lidé psali co se jim líbí/nelíbí, jaký na ně vaše práce má dojem, co očekávají a proč na hrej chodí. Není tahle odezva snem všech těch co něco tvoří a očekávají zpětnou vazbu?
PS: Nový hPod jsem ještě neslyšel, tak nehodnotím.

Nahlásit nevhodný obsah

20822354
Jiří Bigas napsal 14. 2. 2015 v 16.51

Kluci, z týhle diskuze je mi víc a víc smutno. Já se tu snažil trpělivě vysvětlit třeba to, proč bychom rádi hodinový podcast, jehož příprava, natočení a střih většinou jen pro ilustraci zaberou víc než dvě hodiny (+ vystříhaný materiál atd.). Místo toho se tu neustále řeší, jestli nás hPod baví, nebo nikoli, že předstíráme únavu, že přeci nemáme tolik práce, jak bychom si nemohli najít hodinu navíc za celý týden apod.

Ani náznakem nikdo z nás nezačal uvažovat o zrušení podcastu, ale místo toho se tu už objevují agresivní a útočné příspěvky, jak to můžeme bez audia rovnou zabalit, jak sem přestanou všichni chodit a že vlastně nic jinýho na Hrej.cz ani nemá cenu hledat. Zpravodajství, články? Koho to zajímá! To mají všude. No, krásně se to čte, jen co je pravda. Úplně mě to napumpovalo energií na další natáčení, díky. Otevřelo mi to oči.

Nechci si dál kazit víkend zbytečným hašteřením. Dáváme webu tolik, vždycky vám nasloucháme a přesto pochybujete o tom, jestli nám na vás záleží a zohledňujeme vaše postřehy. Třeba to vysvětlování teď vezme někdo další z redakce, já nevím, jak už to líp napsat. Jako obvykle si ze všech vašich konstruktivních připomínek vezmeme nějaké ponaučení a pokusíme se vám vyjít vstříc. Taky byste nám ale mohli trochu věřit, že víme co děláme. A když už se tu někdo ohání různými fiktivními čísly, já mohu s úlevou konstatovat, že podle zájmu o novinky a články očividně existuje ohromné množství čtenářů, kteří si nás vybrali a hledají u nás i jiný druh obsahu, než je audio a video. A já bych rád vyšel vstříc oběma skupinám - těm, kteří dávají přednost tradičnímu formátu, i lidem, kteří nechtějí číst a konzumují jen audiovizuální program.

Editováno: 14. 02. 2015 v 17.07

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Mira z Brna napsal 14. 2. 2015 v 16.11

fanda: Ano, přestaňte ho dělat, a vsadím se, to beru za sebe že 30 procent lidí na hrej.cz chodit nebude, včetně mě. Ptže mě osobně zajímají jen hPody a vidcasty, obecně víc interaktivní podoba. Články si můžu přečíst kdekoli.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
fanda napsal 14. 2. 2015 v 16.04

Kluci, vůbec je neposlouchejte. Pokud Vás hPod už nebaví, tak ho dělejte třeba jen půlhodinovej. Už nejste nejmladší a napsat ty dvě krátký novinky za ty 2 hodiny je přece jen lepší.

Nahlásit nevhodný obsah

20872747
bůh napsal 14. 2. 2015 v 15.37

Greca: http://imgick.al.com/home/bama-media/wi…

souhlasím ;)

Nahlásit nevhodný obsah

-1
petr napsal 14. 2. 2015 v 15.33

Greca: dobře jsi to vystihl

Nahlásit nevhodný obsah

-1
petr napsal 14. 2. 2015 v 15.31

Já si ještě počkám jak budou vypadat další díly než začnu nadávat, ale 470tý hpod bych hodnotil 2/5 a je to skoro by se dalo říct horší dvojka.

Nahlásit nevhodný obsah

20859215
Greca napsal 14. 2. 2015 v 15.22

Nemyslím si, že již nastal čas, aby byla nová podoba hPodu takhle do detailu rozebírána. Nechejte klukům čas pár týdnů na předvedení jejich nového konceptu a pak se pusťme ke zhodnocení. Redakce si bude moci přečíst ohlasy z řad posluchačů a reagovat na ně a posluchači budou mít dostatek argumentů pro debatu k potenciální úpravě.
Za sebe říkám, že bylo opravdu poslední dobou z kluků v redakci cítit určité snahy o zkracování hPodu, což Jirka hezky vysvětlil níže. Určitě je lepší, když se podcast bude natáčet pravidelně, v libovolné délce, než ho uměle zkracovat či natahovat. Zároveň by redakce měla vzít v potaz, že laťku si léty skvělého podcastování nastavili neuvěřitelně vysoko a že posluchači jsou holt zmlsaní výtečnými podcasty s délkou okolo 2 hodin. A nedivte se, kluci, posluchači je mají rádi právě proto, že se tam dozví spoustu vtipných a originálních historek a hlášek, které jsou tou přidanou hodnotou, kterou jim vy můžete jako jedni z mála "prodat". Trochu se bojím, abyste na tyto diskuze a názory nemysleli během natáčení, protože tím by se z přirozeného informačně-zábavného pořadu stala křečovitá snaha o debatu, z které by tratili všichni.
Těším se na další týdny u hPodů, protože věřím, že po analýze všech proměnných, které poskytnou další díly a diskuze se čtenáři-posluchači, spokojenost všech vypluje na hladinu a hPod bude stále na špičkové úrovni.
Hápoďárně® zdar!

Editováno: 14. 02. 2015 v 16.08

Nahlásit nevhodný obsah

20872981
Rorschach napsal 14. 2. 2015 v 15.22

EL Prdelo: súhlas.
Ono si treba uvedomiť, že herných stránok je v súčastnosti veľké množstvo, a práve týmito reláciami sa zvyšuje návštevnosť webu (priznajme si to, to je primárny dôvod, ktorý Burdu zaujíma), zvyšuje to počet odberateľov na youtube či FB - skrátka, že týmito reláciami sa poskytujú služby, ktoré na trhu chýbajú a ktorými sa na trhu odlišujú.
Nechcem tým ale povedať, že články sú zlé, to nie, len že recenzií a článkov je na webe obrovské množstvo.
Nerád by som príliš špekuloval, ale jedným z dôvodov, prečo hrej.cz dostalo namiesto toho malého kamrlíku väčšiu redakciu a tiež navýšenie počtu stálych členov redakcie, je práve zvýšená návštevnosť webu (aj vďaka týmto reláciám). Je možné, že tieto relácie nie sú zahrnuté v zmluvách s Burdou a robia sa vrámci "nadpráce", ale to je potom skôr problém komunikácie a argumentácie redakcie s vedením Burdy, kedy im treba vysvetliť, že rovnako ako textové články, sú potrebné aj tieto relácie.

Čo sa týka dĺžky hpod-u, optimum by bolo asi 90 min. - nieje nutné aby ste tam vždy sedeli všetci 4 v rovnakom zložení.
A k novému formátu, teba veriť, že sa to utrasie, lebo z včerajšieho som nebol moc nadšený.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Mira z Brna napsal 14. 2. 2015 v 14.40

bůh: Já tomu rozumím, a sám vím ja kněkdy těžký se sejít ve 4 lidech. Mně je nvyplynulo z toho Jirkovýho povídání, že je unaven tak, že fáral někde v dolech. Nemyslím že dělat to na části je rozumný, to mě taky napadlo. Mohlo by to být, jak jsem řekl, hPod by měl být časově flexibilní. Když to dá tak at má 2 hodiny, když nezbude čas nebo není toho tolik co říct, at má klidně 30 minut. Ale tím že si dají omezenou hranici 1 hodinu, tak se do toho hPodu nemusí vlézt spoustu zajímavejch věcí včetně volného povídání, např. o Beverly hills, co kluci dělali apod. protože je tlačí čas.

To dělá hPod, hPodem.

Nahlásit nevhodný obsah

20871763
Victor the Cleaner napsal 14. 2. 2015 v 14.36

Poslední dobou nabírám dost velký pocit, že k tomu hPodu mají někteří celkem nechuť, naznačují, že je to otravné a časově náročné. Já si tedy velice moc cením, že takhle obětujete svůj osobní nebo spíše pracovní čas. Ale s tím časem se poslední dobou celkem dost oháníte. Jenže na mě jako posluchače to vše má velice negativní dopad a každým týdnem se na ty podcasty méně těším.

Nejsem ten, kdo tu bude chtít prosadit za každou cenu delší podcasty. Jsem radši, když to budete dělat, tak jak vám vyhovuje. Nebo jestli vám bude vyhovovat zrušení hPodu, klidně tak učiňte. Lepší než poslouchat nějaké fňukání (teď přímo netvrdím, že fňukáte). Nicméně co si budeme nalhávat, ale Hrej.cz na těhlech hPodech, vidcastech a všelijakých herních videí stojí (už to někdo několikrát psal a asi je to všem i jasné). Když dvě hoďky (nevim jak dlouho trvá natočení) v jeden den týdnu nevyjde článek, tak se nic neděje. Byť máte články více než kvalitní, rozhodně si nemyslím, že textová podoba je to, co tenhle web táhne :)

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Punťa napsal 14. 2. 2015 v 14.23

Mně se to líbilo, bylo to svižný a rychlý. Nejdůležitější je, aby to vyhovovalo Vám, protože od toho se odvíjí jak zábavné to pro Vás bude dělat a jakou novou energii to do pořadu přinese. A děkuju že to děláte :-)

Nahlásit nevhodný obsah

20872747
bůh napsal 14. 2. 2015 v 14.17

KamilZ: Točit to po částech myslím není dobrý nápad, tuším že něco podobného zkoušeli dříve na gamesech a už od toho zase upustili a kdyby to točili po částech vždy 2 jiní lidé, tak by se mohlo stávat, že by stejnou věc opakovali dvakrát. Je to dle mého nesmysl. Jedině třeba zvlášť redakční část a zvlášť dotazy, ale teď co to smíchali všechno dokupy, tak ani to by nešlo.

Nahlásit nevhodný obsah

20872747
bůh napsal 14. 2. 2015 v 14.08

Mira z Brna: Jirka by si jistě 2 hodiny našel, ale on nemůže říct že teď má čas, tak že se jde natáčet, uvědom si, že čas ve stejnou chvíli si musí udělat 4 lidé, takže jim uteče 8 člověkohodin práce. Taky zastávám názor, že čím delší tím lepší, ale chápu i postoj redakce. Spíš mě mrzí to, že je z toho teď takový guláš, všechny rubriky smíchány skoro do jedné. Chybí tomu nějaký řád.

Editováno: 14. 02. 2015 v 14.09

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Mira z Brna napsal 14. 2. 2015 v 13.55

Davidus: Tady nemůžeš srovnávat veřejnoprávní televizi s vysíláním hPodu. Když v tv zjistí že diváci mají zájem o nějakej populární pořad, a že netáhne v určitou hodinu a že ho diváci chtějí častěji, co myslíš že se stane? Výjdou jim vstříc. Jsou věci, které se změnit dají (vzhled webu další neymslím), bavíme se tu o 30 minutách navíc.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Mira z Brna napsal 14. 2. 2015 v 13.41

Bohužel se musím přihlásit k některým názorům. Já totiž nevěřím, že Jirka Bigas (věřím že je vytížen) si nenajde 2 hodiny na hPod na kterým podle mě, hrej.cz stojí. Tak to udělejte v době kdy máte čas, a release udělejte v pátek. Já si cením vaší práce, nevím jestli za hPod něco berete nebo je to z vaší strany dobrovolné, ale i tak.

Vzpomínám si na hPody co měli dvě a více hodiny, a to nemělo chybu a kdyby byly zpoplatněny, nedivil bych se tomu. Ono dotazy na příspěvky od lidí se už řešili, lidé přispět chtěli (dobrovolně v této době), což svědčí o kvalitě.

hPody není jen o hrách, ale i o vašem plkání, hádání se apod. pamatuji si hPod loni v zimě, kde si Jirka dělal srandu z Rajly z COD, to jsem se smál na celé kolo. Začal jsem hPody poslouchat zpětně a takové 2 hPody o 2 h, mi krásně zpříjemňovali noční šichtu v práci. Neříkám, že dnešní hPody nejsou dobrý, ale ta hodina, to je fakt málo, sorry kluci, je to tím, že vás rád poslouchám jako ostatní, tak proto ta nevole.

Chci jen navrhnout, proč to neuděláte tak, že si sednete a pokud vám to půjde od ruky a bude dobré téma a všichni zúčastnění budou v náladě, ať má hPod 2 hodiny. Pokud to bude opak, a Jirka bude unaven, Princátka bude bolet bříško a bude muset odbíhat a Mývald to sám neutáhne, Vojta kdysi avízoval že hPody je pro něj opruz, tak to udělejte klidně 35 minut. Ted to vypadá tak, že to chcete odfláknout. To mi neříkejte že po tolika hPodech jste zjistili že jste vlastně unavení. Za tím bude něco jiného, pokud hPodu zrušíte, za mě osobně by hrej.cz nebylo tak zajímavý, vzhledem k tomu že vidcasty jsou jednou za uherskej rok :).

Váš stály posluchač a fanoušek.

Nahlásit nevhodný obsah

20868734
Davidus napsal 14. 2. 2015 v 13.27

KamilZ: + a pokud jde o ,,náš,, názor... myslím, že jim to říct můžeš a že jsou vůči kritice celkem otevřený... Ale tímhle způsobem to podávat nemůžeš... Názor klidně, ale tyhle útoky jsou fakt mimo mísu...
(zkus tohle předvádět u sebe v práci :) asi se jim to taky líbit nebude )

Nahlásit nevhodný obsah

20868734
Davidus napsal 14. 2. 2015 v 13.21

KamilZ: Co takhle napsat do ČT, že ti nevyhovuje vysílací čas zpráv, že by se měly natáčet někdy ráno, to že se oželej nějaký zprávy je přece jedno... a místo toho času, kdy se vysílaj živě, by mohli dát další pořad... :D
- Tím chci říct, že to co dělaj tady na hrej je z jejich iniciativy, z jejich prostředků, z jejich volnýho času, atd atd... až budeš mít svůj vlastní web, nebo budeš součástí nějakýho webu, tak si to dělej podle sebe... Ale tohle je jejich práce, o který si nemůžeme rozhodovat my... Pak se nám nebude líbit formát recenzí, tak jim ,,přikážem,, dělat jiný ? když se nám nebude líbit grafika webu, tak to kvůli nám předělaj ? neblázni a ber to tak jak to je a buď rád, že na svý čtenáře nes***, jako na jiných webech, tady jde alespoň vidět, že je práce baví a že pro nás dělaj fakt dost...

Nahlásit nevhodný obsah

-1
vlad1mir86 napsal 14. 2. 2015 v 12.45

ale jo bál sem se že to bude horší,asi se na to časem člověk zvykne. Akorát se musím připojit ke kritice délky hodina je prostě málo těch 90 minut by bylo idealních a klidně bych kvůli tomu ožele nějakou novinku.

Nahlásit nevhodný obsah

20822354
Jiří Bigas napsal 14. 2. 2015 v 12.32

KamilZ: "Výmluvy na jinou práci neberu." Jaký výmluvy? Začínám být na tenhle termín docela háklivej. Pořád nám někdo píše, že se na něco vymlouváme. To jsou argumenty, ne vytáčky. To, že nám kvůli dlouhým hPodům, které se samozřejmě točí ještě déle, než jaká je jejich finální stopáž, třeba dvě hodiny stojí novinky na webu mi nepřjde jako výmluva, ale podstatný problém, nebo chceš-li vysoká cena za natáčení podcastu. Myslím, že je pochopitelné, že mě frustruje, když vidím, že nám na webu něco chybí, a točíme už 90 minut a konec je v nedohlednu. Dohánět to pak zpětně není zrovna ideální. Ale nepředpokládám, že bych tě přesvědčil, zkus se na to jen podívat z naší perspektivy.

My, ač tě to možná překvapí, se snažíme rozumně plánovat a pár nepřečtených mailů nás opravdu netrápí. Vidíš, a přesto se stane, že někdo potřebuje z podcastu odejít dřív, zatímco já se snažím vždycky vydržet až do konce na úkor vlastní práce nebo soukromého života. To, že zůstaneme s Jardou třeba na konec hPodu sami a nezabalíme to dřív, nikdo neocení. Namísto toho jsem ten, kdo zkracuje natáčení. Já to možná řeknu, že bych skončil dřív, ale vydržím tam. Někdo další si myslí totéž, neřekne nic a podcastu se prostě nezúčastní, protože nestíhá. To bychom pak ale natáčeli každý druhý týden třeba jen ve dvou.

Fakt mě mrzí, jak k tomu přistupuješ. A rozhodně nebudeme hPod uměle natahovat, nebo naopak zkracovat a na základě ankety. To nepřipadá v úvahu. To pak budeme rukojmí posluchačů a povinně budeme muset dodržovat i stopáž?

Neber to ode mě ve zlém. Jen mi tohle přijde líto, protože my se pro vás neustále snažíme dělat maximum. A to často znamená hledat kompromis mezi úkolem A a B.

Editováno: 14. 02. 2015 v 12.35

Nahlásit nevhodný obsah

20873515
PRAVDA napsal 14. 2. 2015 v 11.35

Snad si ten nový formát sedne. Za mě to včera nemělo hlavu ani patu.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
xxDawexx napsal 14. 2. 2015 v 11.17

Dík za odpověď o StarGate, přeci jen mě ale zajímala i obliba redakce co se týče této značky - tak aspoň tady - líbí? Nebo jde to někde mimo vás? ;)

Nahlásit nevhodný obsah