Diskuze

hPod

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20853478
Pavel Makal napsal 11. 6. 2016 v 15.56

Elastická_Havraní_Kloaka: Očekával bych, že ti po trojím smazání příspěvku dojde, že na podobnou rétoriku budeme reagovat tímto způsobem, ale zřejmě je třeba vyjádřit to naprosto polopatě. Důvody, které před časem Vojta zmínil v hPodu a které z části stály za jeho odchodem jsou něčím, co řešíme prakticky na denní bázi. Napříště tedy nebudou žádné osobní útoky na členy redakce či externí spolupracovníky v jakékoli míře tolerovány. Pokud svůj arogantní výlev považuješ za konstruktivní kritiku, lze nad tím jen vyjádřit politování, v diskuzi ale nemá a nebude mít prostor. Jestliže je ti kdokoli z nás, jmenovitě já, nesympatický do té míry, že to musíš ostentativně dávat najevo, bude nejspíš nejlepší, když se rozloučíme natrvalo, volba je jen tvá. Existuje množství čtenářů, kteří jsou nám schopni slušnou a skutečně konstruktivní cestou poměrně tvrdě vytýkat rozličné aspekty chodu webu, pokud s námi ale jednají jako s rovnými bez zbytečných sarkastických narážek, vždy se jim dostane pozornosti, ať už je to v diskuzích nebo v osobních emailech. Mazání příspěvků a banování účtů by měla být až tou poslední instancí, nikoho z nás ale nebaví zbytečné házení hrachu na zeď. Co si z toho, co jsem tady napsal, odneseš, je jen na tobě. Můžeš to považovat za upozornění nebo varování, na konečných důsledcích to ale nic nemění. Se čtenáři jednáme otevřeně a ve vší slušnosti a přátelském duchu. Totéž očekáváme od nich. Nejsou-li toho schopni, nemají ve slušné společnosti, za kterou náš web považujeme, co dělat.

Nahlásit nevhodný obsah

20822354
Jiří Bigas napsal 11. 6. 2016 v 15.17

Nevim bohuzel, o co presne ma jit, protoze nejsem u pocitace a do diskuze muze zasahnout pomerne velke mnozstvi lidi. Asi budes muset byt konkretni. Nestava se ale, ze by se tak delo bezduvodne. Byla to skutecne konstruktivni kritika? Vsichni vime, ze clovek muze nekoho urazit, aniz by byl vulgarni. Mam spatne pripojeni a nejsem k dispozici, takze verim ve smirne reseni.

Nahlásit nevhodný obsah

20875936
prso napsal 11. 6. 2016 v 11.41

Elastická_Havraní_Kloaka: Jo, dobrý prosimtě, nikoho to nezajímá...

Nahlásit nevhodný obsah

2436041
lady_maya napsal 3. 6. 2016 v 23.21

Vojto, někdy je prostě třeba zahulákat do chatu ať lidi laskavě zůstanou na místě, že ta procenta se sama nenačtou :D i když teda na ps4 se asi huláká o něco hůř než na pc...

Nahlásit nevhodný obsah

20853654
RuThaN napsal 31. 5. 2016 v 20.21

Ahoj,
jako clovek, ktery od roku 95 kupoval Level, a predtim jeste Excalibur adiky vasim videim, zase zacal sledovat ceskou herne casakou scenu.. bych chtel Vojtovi podekovat za jeho praci, byt jsem mnohdy nejsouhlasil s jeho nazory,zavery, vkusem etc.
Rozhodne udelal za tu dobu velky pokrok, je treba taky ocenit jeho jazykovy schopnosti a neherni obecny rozhled.
Preju mu velky dobry:)

Kdyz se ted oprostim od sentimentalnich kecu a pristoupim k tomu vice racionalne, tak si myslim ze s Pavlem to bude zase o kousek lepsi, nez se vyjadruje daleko primejc, ma ujasnejsi,citelnejsi nazory a daleko vetsi tah na branku, cim se i vic hodi jako doplnek Jirky, ke kterymu jsem si narozdil od Vojty nikdy nenasel cestu..

Editováno: 31. 05. 2016 v 20.25

Nahlásit nevhodný obsah

20859740
davidjaho napsal 31. 5. 2016 v 18.12

Asi jako mnoho dalších i já bych chtěl něco říct na rozloučenou. Hrej sleduji aktivně zruba od roku 2013, když byl tehdy ještě spjat s Levelem. Od té doby odešlo již tolik skvělých lidí, že už se nejde bránit emocím. Petr, Tomus Zdeněk a další. A dnes i Vojta... I když se Jirka snaží pojmout web profesionálně a nevázat ho na konkrétní osoby, tak právě o těch lidech to je. Vaše osobnosti a názory ty dávají webu tvář.
Chtěl bych Vojtovi poděkovat za otevření nových obzorů na poli indie her v čele s Indiekací, ale i na poli retra. Za všechny jmenuji retro Princess Makeru. Před vysíláním jsem se na hru díval skrz prsty a říkal si co to proboha je? Avšak po hodinové perfektní prezentaci hry ze strany Vojty, jsem ji i já, který by se před tím hry ani nedotkl, vyzkoušel a dodnes si ji raz za čas zahraji.
Zkrátka odvedl jsi pořádný kus poctivé práce za kterou ti děkuju. Přeji ti hodně úspěchů v nové práci a snad se po E3 na Hrej ještě někdy objevíš.

Editováno: 31. 05. 2016 v 18.13

Nahlásit nevhodný obsah

20875195
.Mate napsal 31. 5. 2016 v 16.02

Diky Vojto a hodně štěstí.

Nahlásit nevhodný obsah

20835846
talibanec napsal 30. 5. 2016 v 20.01

Prihodím tiež polienko, aj keď asi nič nové nepoviem. Na hrej chodím nejakých 10 rokov +-, ale pravidelne som Vás začal sledovať tak 2-3 roky dozadu. Hlavne kvôli Vojtovi. V záplave herných redaktorov a let's playerov pôsobí tak extrémne inak, neortodoxne, že som si ho obľúbil. Navyše sa jeho hlasový prejav veľmi príjemne počúva.
Osobne som z predchádzajúcej práce odišiel po šiestich rokoch, pričom posledné dva roky som už tuho bojoval sám so sebou. Fakt som mal odísť skôr. Takže ak si nadobudol pocit, že to čo si chcel zmeniť sa zmeniť nedá, resp. to zmeniť nemôžeš, rozhodol si sa správne a ďalej sa tým nemá cenu zaoberať. Ušetril si si kopec nervov, pevnejšie zdravie a svoju farbu vlasov. Vďaka a veľa šťastia.

Btw. fakt tomu neuveríš, ale Slováci naozaj nepíšu azbukou a nehovoria s ruským prízvukom.

Nahlásit nevhodný obsah

20873482
JCDenton napsal 29. 5. 2016 v 22.29

Hrej jsem začal sledovat zhruba v té době, kdy Vojta nastoupil jako nový redaktor, vždycky jsem měl moc rád jeho texty a jeho vystupování ve videoobsahu, nikdy mě moc nezajímaly indie hry a i názorově byl Vojta úplně jinde, než já, ale vždycky jsem ho rád četl, viděl, poslouchal. Dokonce si pamatuji, jak jsem měl naprosto nechutnou chřipku, kdy jsem měl pocit, že už se z postele nezvednu a do toho jsem si pustil vojtovo hraní SIMS, kde se poprvé zjevila Magda a alespoň na chvilku mi bylo líp. Snad si Vojto tuhle diskuzi přečteš a i z jiných příspěvků ti bude jasné, že jsi byl zprostředkovaně součástí životů mnoha lidí a snad si řekneš, že jsi tu prožil fajn roky a taky nějakou tu srandu. Přeji ti hodně zrušených podcástů a hlavně hodně štěstí v další práci.

Nahlásit nevhodný obsah

20846931
Lynch napsal 29. 5. 2016 v 12.45

Škoda, že Vojta končí. Tak alespoň, že hrej neopouští úplně. Je vidět, že to tam nemáte úplně jednoduché.

Nahlásit nevhodný obsah

20870932
CrazyCrash napsal 29. 5. 2016 v 11.47

Velká škoda, nevim jak to máte s Burdou, do toho nevidím, ale co se týče komunity... vždycky tu budou buď děti, kteří tomu co napíšou někam na internet nepřikládají větší váhu a nebo hlupáci, s kterými si nemá smysl zatěžovat hlavu...

Nahlásit nevhodný obsah

20863111
Valvetro napsal 29. 5. 2016 v 09.18

No, bohužel je na mnoho jedincích vidět, že lidstvo se vyvinulo z opice. Proto vždy budu zastávat názor, že k solidním diskuzním nepatří jakékoliv vulgarity, urážky, nadávky, ale hlavně provokace a trolling. Stále raději dávám přednost méně kvalitních názorů, před haldou odpadu, co jsou někteří primitivní jedinci schopní neustále vymýšlet. Je to škoda, Vojta vnesl do každého videa dávku optimismu a nadšení, stejně jako v textech. Tak ať se v budoucnu daří co nejlépe.

Editováno: 29. 05. 2016 v 09.19

Nahlásit nevhodný obsah

20829777
deff napsal 29. 5. 2016 v 03.56

Editováno: 29. 05. 2016 v 14.45

Nahlásit nevhodný obsah

20875595
David Plecháček napsal 28. 5. 2016 v 20.36

Draken69CZ: Aniž bych mluvil za Vojtu či za kohokoliv jiného, problém v diskuzích má dvě roviny: určitý typ lidí, kteří hádky potencionálně vyvolávají, a určitý typ lidí, kteří se přes to nedokáží přenést a eventuálně dané lidi ignorovat.

Nejde jednoznačně s určitostí říct, že za všechno může první skupina, protože diskuze je vzájemnou interakcí mezi lidmi. Kdybych jó rejpal, tak i ten tvůj příspěvek podněcuje negativní atmosféru zdejších diskuzí - tím, že někoho jiného označíš za kreténa a kokota. Ostatně vulgarismy jsou přímo v pravidlech, můžeme takové příspěvky a v horším případě i přispěvatele mazat, a je pouze naše chyba, že jsme natolik benevolentní co se týče jejich dodržování. Ale to nechceme. Vy jste ty odpovědní a vy byste měli být těmi zodpovědnými. Zamyslete se nad tím...

Nahlásit nevhodný obsah

20895579
vacupma napsal 28. 5. 2016 v 19.57

Tak mě to konečně donutilo se zaregistrovat. Nejnovější podcast jsem sice ještě neměl čas si poslechnout, množství zdejších příspěvků mi ale dalo poměrně jasnou představu o jeho obsahu, přinejmenším jeho konci. Hrej sleduju asi rok coby pasivní čtenář / divák a můžu říct jenom jedno - respekt vaší práci. Doufám, že nikoho ze zbytku redakce neurazím, když řeknu, že Vojta je (nebo teď už asi spíš byl) svým stylem a smyslem pro humor můj osobní favorit (čímž ale nechci v žádném případě znevážit působení ostatních redaktorů :)). A podobně jako ostatní doufám, že se nechystá další redakční zemětřesení. Jsou to právě vaše osobnosti, díky kterým je Hrej v mých očích hony před konkurencí. Důkazem toho je snad i fakt, že hry už několik let téměř nehraju, Hrej ale přesto sleduju dennodenně :)
Vojto, hodně síly a zdaru!

Editováno: 28. 05. 2016 v 19.59

Nahlásit nevhodný obsah

876405
Draken69CZ napsal 28. 5. 2016 v 19.02

Kokoti a kreténi ibalgin a spol doufám že tuhle lůzu co sem leze začnete banovat, tohle je krásnej příklad toho jak dokážou všechno akorát rozesrat a pro web jsou jen vředem kterej je potřeba vyříznout, fakt jsem nasranej :(

Vojto díky moc a hodně štěstí v dalším pracovní i osobním životě, bon voyage ;)

Nahlásit nevhodný obsah

20843480
Abik napsal 28. 5. 2016 v 18.54

Super ako vzdy!

Len k tej debate o Windows Store :D
Od posledneho updateu je to uplne v pohode platforma a som rad za to ze sa vdaka nej dockame viac hier z Xboxu :) Hral som GoW Ultimate Edition na PC pred updateom a bol som naozaj sklamany z toho ako hra bezala/nebezala. Po poslednom update ktory okrem ineho hlavne priniesol fps unlock, moznost vypnut Vsync a podporu G-sync je to vsak uplne ina kava! Otocka o 180! Hranie je teraz jedna radost a neviem sa dockat dalsich super titulov ktore by som si ako NEmajitel Xboxu inak nezahral.

Jo a Jardo... ze sa pri prvom starte hra nespusti vo fullscreene snad neni technicka chyba. Easy fix Alt+Enter ^__^

Skoda ze Vojta odchadza..:( Dufam ze sa budes ukazovat na Hrej co najvaic ak to pojde :)

Nahlásit nevhodný obsah

20876978
Dr.One napsal 28. 5. 2016 v 17.51

Díky Vojto, budou mi chybět tvoje unikátní hashtagy. :) Doufám, že aspoň indýkatze zůstane tvým pravidelným příspěvkem na hrej.

Nahlásit nevhodný obsah

7835551
Fajter napsal 28. 5. 2016 v 16.17

Dík za všechno, Vojto!

Nahlásit nevhodný obsah

20863161
Tataboj napsal 28. 5. 2016 v 16.04

Tak to je na nic. Teď si budu muset hledat jiného nejoblíbenějšího redaktora na Hrej. Tak ti chci Vojto moc poděkovat za ty tři roky, řekl bych, že jsi mi dost vytříbil vkus na hry :), jsem rád, že pojedeš aspoň na tu E3 a hodně štěstí, ať budeš kdekoli.

Editováno: 28. 05. 2016 v 16.06

Nahlásit nevhodný obsah

20841627
Silesian napsal 28. 5. 2016 v 15.31

Ach jo. Vojta byl asi můj nejoblíbenější redaktor Hrej :/ Tak hodně štěstí v nové práci.

Nahlásit nevhodný obsah

20863377
chrisjurco napsal 28. 5. 2016 v 12.58

Taktiež sa mi nedá sa nevyjadriť k posledným minútami podcastu. Vojta si super, tvoj humor mi vždy bol najbližší a tvoja Indikace mi každý mesiac priniesla 2-3 hry, ktoré ma vážne zaujali. Dúfam, že sa ti bude v budúcnosti dariť :)

Editováno: 28. 05. 2016 v 15.02

Nahlásit nevhodný obsah

20879345
DexterXX napsal 28. 5. 2016 v 12.00

Tak pár posledných chvíľ podcastu bolo pre mňa absolútne nečakaných. Hrej.cz sledujem približne 3 roky, takže po väčšinu času má práve obsahom tohto webu sprevádzal Vojta. Sledoval som jeho novinky, recenzie, videá a samozrejme úžasné Indikace, na ktorých bolo vidno z akou chuťou a energiou nás sprevádzal každým pokračovaním. Je to super človek, ktorý tu vytvoril úžasnú atmosféru, vďaka ktorej som sa sem mal chuť vracať zas a zas.To ale nič nemení na tom, že jeho rozhodnutie rešpektujem a aj napriek tomu, že mi bude chýbať mu želám všetko dobré do nového zamestnania, veľa úspechov, povýšení, tiež aj financií a hlavne dúfam, že ostane tým istým úžasným človekom, za akého ho mám. Ešte raz Vojto, prajem ti veľa zdravia, šťastia a aby si úspešne vkročil do novej etapy tvojho života.

Nahlásit nevhodný obsah

20834372
noxuss napsal 28. 5. 2016 v 11.34

Taktiez by som rad Vojtovi podakoval za odvedenu pracu na Hrej a prajem vela zdaru v novom zamestnani.

Nahlásit nevhodný obsah

1454732
digestor napsal 28. 5. 2016 v 11.19

Taky bych chtěl osobně poděkovat Vojtovi za ty cca 3 roky, udělal tu spoustu skvělé práce.
A přeji mnoho úspěchů v novém zaměstnání a těším se alepoň na občasný článek, nebo video s Vojtou.

Nahlásit nevhodný obsah

20875936
prso napsal 28. 5. 2016 v 11.05

No, ty poslední minuty se mi neposlouchaly úplně snadno. V podstatě kvůli členům redakce je tohle jedinej herní web, kterej pravidelně navštěvuju. Vždycky jsem si vážil jejich práce a kroutil hlavou nad nevděčnym a nekonstruktivnim bullshitem v diskuzích. Respekt Vojtovi za to, že svý důvody přímo pojmenoval. Přeju hodně štěstí v nový práci, Vojto, a klukům hodně sil do budoucna.

Nahlásit nevhodný obsah

20863156
Sempra napsal 28. 5. 2016 v 10.47

Dost ma to mrzi ako to s Vojtou dopadlo. GG Burda a hrej komunita :( Jirkovi prajem mnoho sil a pevne nervy, aby to s nim nedopadlo podobne. Najprv Jarda, potom Zdenek, teraz Vojto. Petr a Tomus uz tak isto su len obcas na kamere. Verim, ze to neskonci tak, ze hrej bude fungovat len vtedy, ak nekdo z tychto uz externych ludi bude mat v druhej praci volny cas, tak spravi nejake to videjko. Chapem ze to mozno berem moc tragicky, ale dost ma ta sprava dostala a hlavne ked Jirko povedal, ze uvazoval o odchode z redakci.

Nahlásit nevhodný obsah

20879609
Rested napsal 28. 5. 2016 v 01.12

Díky za odpověď na dotaz :) ad preferovaná cena atd., souhlasím (myslím že s Jirkou?) že je vysoce pravděpodobné že ve mě pořád převládá jisté stigma že indie = krátká blbost = nezaslouží si tolik peněz, tak na to mám o dost jiný náhled('nové hry' často hraju až pár let po vydání až na vyjímky, spíš hraju starší věci). Co se týče ceny jakou bych si u takové hry představoval, je to třeba právě těch 10e, ale rozumím že ta cena má pro vývojáře nějaký smysl a že by třeba nemohli dál fungovat, kdyby ta hra stála tolik, tak si hold pár let počkám a zahraju si to jindy:) Jardovi by mohli postavit tu sochu před JBCComputers-ideálně z disket :D
a samozřejmě #RIPVojta

Nahlásit nevhodný obsah

20829777
deff napsal 28. 5. 2016 v 00.56

Ahoj, moc mě mrzí, že Vojta končí, chtěl bych mu poděkovat za skvělou práci, kterou pro Hrej dělal a doufám dělat ještě bude :) Doufám, že se někteří z vás zamyslí nad svými příspěvky a mnohdy zbytečnou kritikou ... Sami vidíte jaký to může mít na člověka vliv, někdy je méně více! Snad si to aspoň někdo uvědomí ... A tobě Vojto ještě jednou díky! A hodně úspěchů v novém působišti :) Snad se tu budeš objevovat i tak často :)

Nahlásit nevhodný obsah

20803914
Katka Stuchlíková napsal 27. 5. 2016 v 22.11

Ach jo, Vojto, škoda... ale chápu, jestli pohár přetekl... Hlavně, ať se ti v té nové práci líbí a jsi spokojený. Doufám, ale že to nedopadne jako se Zdeňkem a ukážeš se nám tady na hrej častěji než jednou za uherský rok, a to nejen v Indiekaci :-)

Nahlásit nevhodný obsah